Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja ja,se vem kak to gre.Smo meli v?asih psico,pa smo pol mladi?e prodajali. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mnja,..pogre?am mejhne ku?ke :( mi smo jih mel tud ene 5x,... no ja,..2 smo clo obdr?al,..k so pa tko cute sramezljiv in js tko zlo prepri?ljiva,..in mami tko zlo popustljivo naivna :D

 

 

morm pohvalt mojo mami :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dosti za danes.Nadaljujemo ju3. :P:lol:

 

 

Aja,pa v Chat is back se gremo dalje "hvalit"! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj rde?i vozić je dokon?no parkiran u doma?i gara?i, za nadljnih pou leta, ampak pot do tja je bla pa douga; :P

 

in sicer u?eri sm pi?iu iz ?rnu?, prek Vodic do Kamnka in ?e naprej, biv sm brez obeh tablc, k sm ga en dan prej odjavu in RT-jevke vrnu, tko da bi ga nafuku k kojn, loh, pa nism! :ljubezen::danzoman::P

 

No vrjetn se bo marsikdo ?udu temu po?etju, ampak so bli eni zapleti, pa ful sm meu u sredo za urejat po LJ za registracijo ?rne voukulje, pa rde?ga je blo treba odjavt in nakonc sm biv brez obeh tablc, no vsaj kolega mi je z Golfom od Vodic do Kamnka asistiru in kriv hrbet, oz. vozu u zavetrju, da :policaj: neb na pocen na?in padla sekirca v med! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... no vsaj kolega mi je z Golfom od Vodic do Kamnka asistiru in kriv hrbet, oz. vozu u zavetrju, da :policaj: neb na pocen na?in padla sekirca v med! :danzoman::hohoho:

 

:blink: ?ak a ti tolk po?as vozi?, da te policaji ujamejo od zadaj... a ne bi bilo bolj logi?no, da vozi pred tabo in te "krije", da si brez tablic ... :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Boss, ?e se ti zadi prlep, al pa magari ?e je orng zadi u koloni, bi hitr porajtu, ko pa je pred mano, me pa od spredi zihr nav "u?gav" :bravo:

 

U?er po mokri cesti, pa bi blo dokaj rizi?no ti??at, sploh gleda na optiko sfakano, pa stanje gum je tut adio :P

 

No dons pa se loh pohvalm, da sm lihkar na ?rno prebarvu aluminj prage, ki jih mam po novem na voukulji ?rni - gozdni zimski ?ivali! :ouje::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Boss, ?e se ti zadi prlep, al pa magari ?e je orng zadi u koloni, bi hitr porajtu, ko pa je pred mano, me pa od spredi zihr nav "u?gav" :bravo:

 

aja, a tako je to... nisem vedel, ker me policaj od zadi ?e ni nikol ujel :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.