Skoči na vsebino

Olje,..smtn,...


Priporočeno sporočilo

No ker sm pridna in skrbim za svojo beybo sm pr?la do zaklu?ka da res ne more bit taka znanost prevert kok je olja v,..motorju? No ja,..kukr kol,..

 

Opis postopka:

- odprem pokrov (kdo bi si mislu ratal mi je po like 30sec,..bravo js) :hohoho:

- se resno zastrmim v motor,..?e bi me kdo gledu bi ?e mislu, da vem kaj po?nem,..

- obupam,..grem po buklo z navodili,..?tudiram in po?tudiram,..

- potegnem vn neki rumenga in obri?em zadevo s cunco,...

 

no da skraj?am,...

 

na eni strani tega merilnga ?uda mi ka?e da je olja dost,.nekje na polovici....na drugi strani je pr L,..kero stran nej gledam? ?zmeden? :ne vem:

 

No ja,..do servisa mam ?e 4000km,..ampak bo nejbol pametn da jutr enga po?lem da mi to po?tim?a a ne?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?akaj da se motor ohladi in se olje malce zgosti ter bo potem la?je od?itat, kje je olje... gleda? pa tisto stran kjer je ?rka C (cold). ?e si pa gledala stran kjer pi?e ?rka H (hot) je pa to skala ko je motor vro?.

 

OK, z drugimi besedami, ?e je motor vro? gleda? na strani H in ?e je hladen na strani s ?rko C.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

am,..ja js sm ?la kr po navodilih,..pustila 10min (tm pi?e da 5 min,..sam ajde,. :) )

Hm,..H pa C pa nism gledala tko da nimam pojma :ne vem: grem ?e 1x gledat

 

 

tnx Boss :rozico:

 

 

hmmmmmmmmm,..H C to js nimam,.. :ne vem:

 

bom js to rekla komu k ma kej ve? pojma,..moja diagnoza je da ga je premal in da gre jutr na servis :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H in C tudi moja nima :ne vem: pa koli?ino olja mi ka?e samo na eni strani (kjer so oznake) druga stran je kao suha (razen ?isto spodaj) - enako kot pri tebi Ally ... :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ko je biu avto kao ogret je blo na eni strani nekje na polovici na eni pa pod L ?zmeden?

 

ko je biu pa kao hladen je blo pa na obeh straneh pod L ?zmeden?

 

PANIKA!!!

 

 

 

Mah,..js sm obupala,..bol? da "poziram" pred avtom,..kukr da se trudm bit "mehanik" :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,..js sm obupala,..bol? da "poziram" pred avtom,..kukr da se trudm bit "mehanik" :hohoho:

 

Jaaaa, jaaaa, .... :bravo: , pa slikice po?lji !!!! B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma mi ne gre ne eno ne drugo :hohoho:

 

 

:hohoho: Ne, ne, to pa me ne more? nagnit, ker smo ene slikice ?e vidli, pa so bile Objavljena slika ....sedaj bi bile ?e dosti bolj?e, ker je bolj toplo in ne rabi? toliko graderobe :hudicek:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to me ho?te zdj spet sprovucirat kukr pozim? ?zmeden?

 

Eh, kje pa ... kdo ho?ete (sem samo jaz - komar?ek) ... pa saj ne upa? ... B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmmmmmmmm,..kaj ?e sm prepri?ana? o tem da bi objavla poletno verzijo slik al da sm kura? :ne vem:

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

Eh, kura nisi (saj si blond ne?) :rozico:

Jaz sem pri slikicah ja... :bravo: ... saj mi jih lahko na mail po?lje? - ne bom ni? okol govoril... :danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma nimam cajta do nedele ?zmeden?

 

sam no?m spet izpast blond koza,..tko k pred pol leta k sm bla 5000km pred servisom,..crknla lu?ka,..tip k je zadol?en za avte od firme jo je pelu zamenat na renojev servis in so ugotovl da mam ful premal olja,..PANIKA (ja to obvladam :hohoho: ),..pelem na servis so pa ugotovl da mi ga manka mal ve? k pol litra :ne vem:

 

 

slikce mam pa ?e,.. :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

druga?e pa po?akaj do nedelje pa ti tam pogledamo kolk ima? olja :P

 

 

Aha - pa ?e malo pofotkali tako mimogrede ... :bravo::jupiii::bravo:

 

slikce mam pa ?e,.. :hohoho:

 

 

Super, ?e ?ekiram svoj mail ... :jupiii::danzoman::rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo? ?zmeden?

 

Ka te vem - pomlad mogo?e - al pa puberteta - al pa.... :ne vem: :hohoho:

 

Sem kar razo?aran malo, ko me zjutraj ni ni? na mailu ?akalo Ally ... :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.