Skoči na vsebino

Kateri nov avto vam trenutno najbolj "sko?i" v o?i


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 322
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tole je pa precej dra?je od 30k Tomozuki... je pa krasna dru??ina, treba priznati :)

 

Pa mislim, da ni. No, mogo?e kake hude variante ?e. Ampak v ZDA se da dobit Camarota V6 za slabih 17.000? (+ davek). Pri nas pa pa? mar?e... :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim, da ni. No, mogo?e kake hude variante ?e. Ampak v ZDA se da dobit Camarota V6 za slabih 17.000? (+ davek). Pri nas pa pa? mar?e... :glare:

Ja v Ameriki so avti nasploh cenej?i, pri nas je pa 50k. Sicer V8 ampak vseeno... je pa res, da ?e bi si lahko privo??il tak avto, definitivno raje tega kot Audija za podoben denar :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V?eraj sem si ?el ogledat novega Camara v salon in moram re?t, da samo ?eljust do tal... Ga ni nobenega Audija ali BMW-ja (no, mogo?e 6 serija), ki bi izgledal tako mogo?no. Ker zadeva je skoraj 5m dolga. Evo primerjava s Corvette:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem si ?el ogledat novega Camara v salon in moram re?t, da samo ?eljust do tal... Ga ni nobenega Audija ali BMW-ja (no, mogo?e 6 serija), ki bi izgledal tako mogo?no. Ker zadeva je skoraj 5m dolga. Evo primerjava s Corvette:

 

Objavljena slika

 

Meni je zunaj svetovni noter pa upam da ni kot kaki mustang ker je mustang na nivoju Dacie.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm sedel notr in je porazn resni?no ?ip ?ip ?ip in ?e enkrat ?ip, oblikovalsko za bruhat, meni ni v?e?

Na zunaj pa resni?no bomba, pa pod pokrovom tudi :D sem pa v Frankfurtu videl bumblebee varjanto in je ?e bol?i k ma logote od Autobotov :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Staram se, takoj bi imel kakega takega Ameri?ana. :jupiii: Recimo Mustang Boss me je navdu?il, v USA (kjer niso taki davki na pleh) za 47.000$ (38.000?!) ima? avto, ki je bil na pisti Laguna Seca (ki jo Mazda?i skoraj morate poznati) hitrej?i kot

Je pa res omejena serija (navaden je ?e cenej?i), mi?ljena bolj dirkalno. Ima Brembo bremze, Recaro zice, like a boss! :D Notranjost me ne gane, ker so mi va?ni le volan, pedali pa ?alkebl ampak je pa res, da ima mal preve? knofov. Samo ko V8 zapoje pomoje nima? ?asa gledati knofov. :jupiii:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Klik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ford Mustang =/= Camaro?

 

Pomoje ni mislil slik od Mustanga, ampak Camara. Vbistvu "nova" izvedenka je ZL1 z 580-mi ihahaji in nekaj spremenjenimi zunanjimi detajli:

 

Objavljena slika

 

Sicer so pa naredili tudi Trans Am-a, ampak na?alost je samo kot "kit" za Camara, ker Pontiac je pred leti propadel zaradi krize. Izgleda pa jeba?ko:

 

Objavljena slika

 

Sm sedel notr in je porazn resni?no ?ip ?ip ?ip in ?e enkrat ?ip, oblikovalsko za bruhat, meni ni v?e?

Na zunaj pa resni?no bomba, pa pod pokrovom tudi :D sem pa v Frankfurtu videl bumblebee varjanto in je ?e bol?i k ma logote od Autobotov :D

 

Ja, pri notranjosti so mnenja dokaj deljena. Kar se kvalitete ti?e sem pri?akoval precej slab?e pa me je zelo pozitivno presenetil. Spoji so dobri, materiali se mi tudi niso zdeli slabi, usnje je zelo prijetno na otip... Kar se pa oblikovnega vidika ti?e pa nekaterim ta retro-futurizem ni v?e?. Meni se zdi, da bolje ne bi mogli izpeljati, saj je zelo podobna kot pri prvi generaciji (sta pa bili obupni pri 3. in 4. generaciji).

 

Objavljena slika

 

Opreme je pa toliko, da glava pe?e. Na vetrobran ti projecira pomembne informacije (hitrost, navigacija, radio itd.), na retrovizorju pa se ti vklopi kamera, ko gre? vzvratno. Edino, kar moti je preglednost, ki je podobna kot v kakem Viperju (mogo?e za odtenek bolj?a). Vetrobran nizko pada, havba je pa kot da si nekje sredi morja pa s periskopom gleda? proti horizontu. Ampak to je pri ve?ini ?portnih avtov podobno.

 

Objavljena slika

 

Evo, vse generacije na kupu (razen en starej?i face-lift je pri drugi generaciji):

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.