Skoči na vsebino

Servis Mazda 6 pri 140.000km


Priporočeno sporočilo

lesi koliko prevozenih imas, da ti cvilijo ploscice?

men tud cvilijo ampak je to zaradi tega, ker nimam original mazdinih in so mal trse...

 

?ivjo,

imam 81.000 km. Kar me malo bolj moti je, da mi diski kar glasno zacvilijo, ko imam obrnjen volan skoraj do konca in grem vzvratno?? V glavnem, ne zgodi se vedno, ko pa se, sva pa z avtom najbolj zanimiva zadeva na recimo parkiri??u :ne vem: vsi te opazijo :jupiii:

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 97
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?ivjo,

imam 81.000 km. Kar me malo bolj moti je, da mi diski kar glasno zacvilijo, ko imam obrnjen volan skoraj do konca in grem vzvratno?? V glavnem, ne zgodi se vedno, ko pa se, sva pa z avtom najbolj zanimiva zadeva na recimo parkiri??u :ne vem: vsi te opazijo :jupiii:

LP

 

no, kar na servis pol, ker (od rahko zvitih diskov) ti nekje struga disk ob ploscico...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se mi pada maksimalna hitrost :(

zdaj komi 210km/h...205 se gre potem pa muka

pospeski pa (po obcutku) zelo ok

no ja, kaj ces

 

Kako to?Sej ?e nima tolko km?Lahko pa ti gume ne ?timajo(prevelik zra?ni upor in to) ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gume sigurno ne (na to pazim :) )

sumim pa, da je to s podvozjem povezano...bomo vidli, ko bom sel optiko narest (druga stvar je to, da so amortizerji najbrz tudi bolj bogi zdaj)

 

se to: test brisalcev za zdaj pozitiven, brisejo lepo, najvecji plus je, da so zelo tihi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha pol to naj bi blo drugacno cviljenje...

to majo nase mazde tko narejen, da ko so ploscice pri koncu piskajo (prav motece)

resni avti (npr. 10 let stari z ledvicami na havbi imajo to bolje narejeno...prizge se ti lucka na armaturi)

 

glavno, da si resil :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

am,..a to tko cvil da res ne mor? zgre?it?

 

ker na momente pa sli?m neki nadle?nga,..sam nikol nism prepri?ana ?e res cvil moja beyba,..ker je ponavad (ne vedno) kk?n mestn bus bliz mene in mam na sumu njih,..

 

ah,..hudi? je bit blond beyba pa bit na jasnem kaj ho?e avto od tebe <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam bom pogledal pa dam se enkrat...

 

kaalman: mas prav, sem popravil :bravo:

aja 9.5 poraba je tudi zaradi neustreznih dimenzij gum (ce je se vedno 225/45 18; za M6 mora bit 215/45 18)

Popravljeno od LabiGT

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

on ma dizla...

 

k mu ?al 9.5 litrov ?ere ... ?e se prav spomnim iz ene nedavne debate

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam bom pogledal pa dam se enkrat...

 

kaalman: mas prav, sem popravil :bravo:

aja 9.5 poraba je tudi zaradi neustreznih dimenzij gum (ce je se vedno 225/45 18; za M6 mora bit 215/45 18)

 

Labi .... khmmm, saj vem, da si experto, ampak, kaj nima M6 v homologaciji 215/45 17 in ne 18 cole :whatever: :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaja..ampak, ce hoces dat 18 col, primerljiva dimenzija je 215/45 18

tako dimenzijo imajo ene 6-ke z neko posebno opremo v nemciji in pa seveda tudi mps ima tako dimenzijo

 

In med nami ima MPS ... kdo? :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaja..ampak, ce hoces dat 18 col, primerljiva dimenzija je 215/45 18

tako dimenzijo imajo ene 6-ke z neko posebno opremo v nemciji in pa seveda tudi mps ima tako dimenzijo

 

Pol jih mora? pri nas homologirat,ne?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kake ?e ma? to 18" felne? Ma? kako sliko? Ker pridejo na mojo ali 17" ali 18 " pa malo gledam. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.