Skoči na vsebino

Servis Mazda 6 pri 140.000km


Priporočeno sporočilo

TAK TAK TAK... tolce po traktorsko (pri neznem gasu pri cca 1500rpm) :)

 

ok.. zahtevam poro?ilo o delovanju aditiiva ! ;)

 

?e je kaj bolj?e zdaj ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 97
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Labijeva mazda j itak ?e ?ist zasvojena z vsem kar not zliva :D

 

Avto tak kot pa ?ofer, saj on tud zliva in ba?e vase kar mu pride pod roke :P , ?lovk ne more pri?akovat druzga.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav bi rekel, da tudi kvantiteta ne ?epa :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemumater ! OFF TOPIC... in to krepko !

 

dej, Labson, ti ?im prej sprazni ta rezervoar, da vidimo, ?e dodatek kaj koristi, da potem jaz tudi not vlijem,

mogo?e se ?e nisem na dizla navado, mogo?e pa se meni tudi kaj sli?i ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemumater ! OFF TOPIC... in to krepko !

 

dej, Labson, ti ?im prej sprazni ta rezervoar, da vidimo, ?e dodatek kaj koristi, da potem jaz tudi not vlijem,

mogo?e se ?e nisem na dizla navado, mogo?e pa se meni tudi kaj sli?i ;)

 

Bol? da ne.Upaj,da ti deluje vse brezkrbno.Lahko pa preventivno vlije? noter. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

najprej hvala Labi za hiter odgovor! Zdaj ko ste se tako prijazno ponudili imam pa ?e nekaj vpra?anj :D ... glede teh aditivov me zanima, ?e se da kje kaj ve? zvedet o njihovem delovanju in ?e ste po dolitju aditiva opazili kak?no opazno izbolj?anje delovanje motorja...

 

Labi, ?e sem prav razumel ti je aditiv svetoval serviser zarad ?obe? Je to s ?obami tudi pogost pojav pri ?etkah? Zdaj ko malo bolj prebiram tale forum me kar malo skrbi :( Za mazdo sem se odlo?il zaradi zanesljivosti... tu pa berem bolj ali manj o problem?kih :blink:

 

HVala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj ko malo bolj prebiram tale forum me kar malo skrbi :( Za mazdo sem se odlo?il zaradi zanesljivosti... tu pa berem bolj ali manj o problem?kih :blink:

 

hehe... pa ne bomo vsak dan sproti pisali kako je vse v redu in da nam avto laufa brez te?av. :hohoho::hohoho: To bi bil ?ele dolg?as, sploh pri Mazdah.

 

Normalno, da se pogovarjamo o te?avah saj le te je smiselno re?evat na forumu. Glede na to da sem prijavljen na ve?ih avto forumih se drugod pogovarjajo o veliko ve?jih problemih kot je recimo "glasna" ?oba. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no lesi, da pohvalim zdaj mojo 6-ko

jaz velik potujem po celi evropi in se vec po balkanu...

tam (se posebej v makedoniji) je dizel zelo zelo sumljive kvalitete (se zavedam, da vedno dobim se kako vodo al kaj tazga), ceste (se posebej jug srbije) , no skor da jih ni...

skratka zelo tezki pogoji, in ob vsem tem moja mazda se kar naprej sopa

(zato preventivno: 1. vedno ob vsakem servisu menjam filter goriva, 2. optiko delam vsako leto, 3. sem dal aditiv

 

se ena stvar je ta, da avta ne sparam...je narejen zato, da cim hitreje prides iz tocke A do tocke B. :)

 

(da ne bi bil kdo pameten: v mestu se najhitreje pripeljes iz tocke A do B s kolesom, tko da norenje po mestu odpade)

 

:policaj:

 

jaz sem z mojo vec kot zadovoljen (in se to: ob vsem tem naredim lahko 1500km v kosu brez da bi bil utrujen...to lahko samo mazda 6 :rispekt: )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam popolnoma z tabo,Labi.?e posebej to zadnje o utrujenosti.

Po 1500 km,pride? iz mazde 6 ?e bolj spo?it,kot kadar si ?tartal.Se pravi,vo?nja z mazdo 6=relaksacija(?e odmislimo razne bumbarje na cesti). :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

najprej hvala Labi za hiter odgovor! Zdaj ko ste se tako prijazno ponudili imam pa ?e nekaj vpra?anj :D ... glede teh aditivov me zanima, ?e se da kje kaj ve? zvedet o njihovem delovanju in ?e ste po dolitju aditiva opazili kak?no opazno izbolj?anje delovanje motorja...

 

Labi, ?e sem prav razumel ti je aditiv svetoval serviser zarad ?obe? Je to s ?obami tudi pogost pojav pri ?etkah? Zdaj ko malo bolj prebiram tale forum me kar malo skrbi :( Za mazdo sem se odlo?il zaradi zanesljivosti... tu pa berem bolj ali manj o problem?kih :blink:

 

HVala in LP

 

hehe... ni?sekirat...

v bistvu bere? ve? ali manj samo o problem?kih, problemov je bolj malo, ?al pa je tudi Mazda, kot vse ostale avtomobilske znamke, podvr?ena okvaram (beri: nobody is perfect ;) ), le da je po statistiki okvar manj kot na drugih znamkah avtomobilov...

 

ne razmi?ljat o tem, kaj te lahko ?aka, vozi in u?ivaj ! ;)

 

aja... sam sem dolil "CYCLO" diesel aditiv za ?i??enje sistema in injektorjev, po 100km ?e ni?... verjetno pa niti ni bilo potrebe, motor isto ?trklja kot prej... torej, ?e dela isto ?e 3500km, bo kar v redu tako :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivjo,

 

hvala za tolazbo. ma ja sem verjetno res mal paranoji?en... moram re? da sm druga?e do sedaj z avtom izjemno zadovoljen. cvile?i diski so sicer spremljajo?i orkester ampak je za enkrat se vse v meji normale, aja pae se neki pri motorju pri speljevanju se potiho sli?i... ampak druga?e se vozi res super in tudi glede utrujenost je res... avto je v primerjavi s primerljivimi iz tega razreda res udoben!

 

?e ne bi bilo problem?kov bi bilo verjetno res dolg?as :D samo da ni problemov!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivjo,

 

hvala za tolazbo. ma ja sem verjetno res mal paranoji?en... moram re? da sm druga?e do sedaj z avtom izjemno zadovoljen. cvile?i diski so sicer spremljajo?i orkester ampak je za enkrat se vse v meji normale, aja pae se neki pri motorju pri speljevanju se potiho sli?i... ampak druga?e se vozi res super in tudi glede utrujenost je res... avto je v primerjavi s primerljivimi iz tega razreda res udoben!

 

?e ne bi bilo problem?kov bi bilo verjetno res dolg?as :D samo da ni problemov!

 

LP

 

Ma seveda,ti se samo vozi,poslu?aj dobro muziko in u?ivaj...to je vendar mazda... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k smo ?e pr tem,..js sm dobla fix idejo da bremze slabo primejo,..loh seveda da je to samo moja panika,..na kok se to menja? in ne me spra?vat a mislm diske al plo??ice al kaj js vem kaj je ?e vse tm,..ker nimam pojma :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k smo ?e pr tem,..js sm dobla fix idejo da bremze slabo primejo,..loh seveda da je to samo moja panika,..na kok se to menja? in ne me spra?vat a mislm diske al plo??ice al kaj js vem kaj je ?e vse tm,..ker nimam pojma :D

 

ni ti treba se skrbet :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko takrat, ko dobim mafine grem en krog s tvojim pa bomo vidli, ce je kaj hudega :P

drugace pa sem jaz pri mojem stilu voznje zamenjal sprednje ploscice pri 80.000km

 

 

izsiljevanje :D ma nej ti bo k si lih ti :P

 

kdaj ma? cajt?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.