Skoči na vsebino

Kak?no konfiguracijo ra?unalnika imate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 203
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sem mislil, da je Qwerty na?el najbolj po?asno kartico pol pride? ti Boj? pa najde? ?e bolj po?asno (cca 60-70% hitrosti 8500GT od Qwertyja).

 

Prste stran od tega paketa, ker za manj kot 500? ne bo? dobil ustreznega ra?unalnika in mulac ti bo zelo hitro reku, da si mu kupil eno staro ki?to. ;)

 

?e en nasvet vsem, ki kupujete nove grafi?ne kartice z DX10 podpore. Poceni hitrih kartic ni na trgu in kaj ti pomaga DX10 podpora, ?e bo nato igra navaden slide show. Se pravi ali kupit dobro kartico prej?nje generacije za malo denarja in se odpovedati DX10 ali pa vzeti hitro DX10 grafiko in se sprijaznit, da pod 250? tega ne more? dobiti.

 

Govorim seveda o tem, ?e rabi? dobro grafo za igranje iger.

 

 

Kaj pa ta ista konfiguracija, samo namesto te grafi?ne kartice raje X1950pro 256? :ne vem:

Ostalo se mi zdi kar v redu. A ni?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa nimam pojma kaj mam :D

 

vem sam da mam 512 enga (ne vem ka?nga)) rama :D

 

blond pa? :P

 

 

sam res rabm k?n nasvet glede tega rama,..ker zdj se postaram predn simsi pridejo km <_< nalaga se 300 let :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa si ti zih da bo imel napajalnik 25cm ventilator?

 

Ma ne,taki ventilator vlki ma na ohi?ju. ;)

 

 

Kaj pa ta ista konfiguracija, samo namesto te grafi?ne kartice raje X1950pro 256? :ne vem:

 

Dosti bolj?a izbira ja Boj?. :bravo: ?e vedno kr konkuren?na kartica,?eprav pa DX10 ne podpira,samo itaq tega standarda ?e ne podpira nobena igra in ga ?e nekaj ?asa ne bo. :P

 

 

Uklopko-dobra konfiguracija,sploh grafa. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ta ista konfiguracija, samo namesto te grafi?ne kartice raje X1950pro 256? :ne vem:

Ostalo se mi zdi kar v redu. A ni?

 

Mnogo bolj?a varjanta od tiste prej - za ene 4x... Samo za skoraj isti denar lahko dobi? Nvidio 7950 GT, ki je ?e za dodatnih 20% hitrej?a. Ampak OK to so ?e detajli. Men se na?eloma zdi ?isto v redu izbor grafike.

 

Ups, skoraj spregledal... Tudi procesor je ?e iz prej?nje generacije tako, da tale nakup nekako odsvetujem, ker mnogo bolj?a varjanta je kak?en procesor tipa Intel Core 2 Duo (E6300 ali E6400).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo ?e pri novih generacijah procesorjev,je od res tazadnje generacije smiseln nakup Intel core duo E6750 ali E6850. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem postom, po mojem, sem dosegel to, da boss ne bo nikoli vec z mano govoril :D

 

Ah kaj, ve? da bom... men ra?unalnik ne pomen to, da bi se naokrog hvalu kaj mam (?eprav je mogo?e tako zgledalo sramezljiv ) ampak kolk mi je v zabavo in raje kako dirko ve? odirkam na compu in kako manj v real lifu = je 100.000x bolj varno ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnogo bolj?a varjanta od tiste prej - za ene 4x... Samo za skoraj isti denar lahko dobi? Nvidio 7950 GT, ki je ?e za dodatnih 20% hitrej?a. Ampak OK to so ?e detajli. Men se na?eloma zdi ?isto v redu izbor grafike.

 

Ups, skoraj spregledal... Tudi procesor je ?e iz prej?nje generacije tako, da tale nakup nekako odsvetujem, ker mnogo bolj?a varjanta je kak?en procesor tipa Intel Core 2 Duo (E6300 ali E6400).

 

 

Hvala Bo?tjan. To pomeni, da bom moral nadaljevati z iskanjem, grrrrr! :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo ?e pri novih generacijah procesorjev,je od res tazadnje generacije smiseln nakup Intel core duo E6750 ali E6850. ;)

 

Dr?i ker niso neke bistvene razlike v ceni napram E6320 ampak se bojim, da smo ceno dvignili ?e vsaj za ene 200? napram Boj?evi prvotni konfiguraciji. Res, je malce glupo cviliti za tistih 20-30? kolikor je proc dra?ji ampak je bolj? varjanta, da se za teh 20-30? kupi bolj?a grafa, ker

 

Varjanta E6320 + Nvidia 7950GT je bolj?a kombinacija kot E6750 + ATI 1950Pro; cena obeh "kompletov pa je popolnoma enaka. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej ni mus da lavfam dx10 na 8500gt :P za call of duty 2, carbon in posledi?no tudi prostreet,...ipd. te ?pile bom igral. tako da ne rabim nevem ka :D

 

nism ti jz en geek, ?e bo pa treba pa ?e nabavim novo :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty, NFS Csrbon ?e ti bo pluvala ta kartica ja,samo ?e ti bo pa Prostreet pa ne vem no..... :whatever: Razen ?e rad gleda? diapozitive ali pa sliko,kot iz par let starega ?pila. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa niti ne vem vsega kak?no ki?to imam, vsem sam da mam Athlona 1800, 80Gb diska, 512 DDR rama, 17 IBM tstar monitor, DVD in navadn CDROM, brzina 52x, grafi?na pa tema od teme, tko da ?e bo kdo k?no grafi?no vn metu, bi jo makar jz ugradiv, k integrirana ni nek biznis, ?e zdale? mi pa to ni nevem kok pomembna zadeva, k igrc prakti?no ni? ne ?pilam! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja konfiguracija:

 

Napajalnik Power LC6550G 550W 20/24 pin 140 mm,

Mati?na plo??a Asus M2N-E, AM2,

AMD Athlon 64 4200+X2 DC ,

Patriot DDR2 2GB 800MHz ,

Grafi?na kartica Asus EN7600GT/2DHT/256M, 256MB, PCI-e,

Ohi?je Thermaltake Matrix VD2000BNS brez napajalnika,

DVD zapisovalnik NEC AD-7173A Labelflash

Disk Hitachi 250 GB SATA II

 

 

Zaenkrat se bo, ma bo treba kmalu navit do konca... <_<

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zadnja "velika" mašina,ki sem jo še nameraval kupiti...za razrez masive,aluminija ipd. 699€ pri Povše.si in brezplačna dostava. V osnovi že zelooo star,preverjen model še iz časov Elektra Beckum,katerega je kupil Metabo. V svoji cenovni klasi najboljši model na trgu...se mi je luštal tudi Record Power za jurja...z 6cm višjim rezom,a ni stroj vse...moraš še dokupiti ostale liste,pripomoček za premikanje (pri Metabu so kolesa vključena)...in seveda pri denarju se konča...in sem se odločil za ta model...za moje amaterske potrebe itak overkill😄 Povše-ta moram pohvaliti...hitro dostavili,vse BP👍 Stroj vzorno izdelan...nikjer ostrih robov,vzorno zapakirano,masivna izdelava,teža 79kg...najbolj pa me je presenetilo,da ima mizo iz železne litine...za ta cvenk tega ne dobiš nikjer...sem mislil,da je Alu-gus...probam dvigniti iz embalaže...težka,težka😯😯😅😃😋    Moram zmontirati še podaljšek mize in vse nastaviti...bom drugič,k nimam časa...nočna😟...samo toliko,da je zmontirana,in da sem videl,če je vse kot mora biti...   https://youtu.be/16DY1uVNrE8?si=EahkokK8Xoj5Tk8D   Dober primerjalni test z konkurenčnim...na prvi pogled skoraj identičnim Makitinim modelom.
    • Isto je v MB, cesta od LeClerca proti Teznu skozi želežniški podvoz.   In ker so se tolko zaletavali, je zdaj na cesti, ki ni več prednostna, ležeči policaj.   A se ni za tako postavljlal znak !, ki je pomenil spremembo režima 🤔
    • Dobr to Golob rihta cene na svetovnem trgu... rab za predvolilne bombončke. Pol k bodo EU volitve mim, bo pa naroču naj jih borze spet dvignejo. Lisica je ta Golob oziroma Golob je ta lisica. 🤪
    • Ok, zakaj se potem nekateri pritožujejo, če jim nekdo ukrade bakrene žlebove, pridelek na njivi? Pri švicarskih plačah ne bi kradli, pri njihovih (0 €) pa pač ukradejo ... Slivkova logika ...   Taka logika (zagovarjanje kršenja pravil ... ) vodi v razpad sistema.
    • Ima pa ta prodajalna eno-dve prednosti,katere radi zanemarimo v prid malenkost nižje cene. Pogovarjaš se z človekom,kateri je zanesenjak,in ti zna kaj razložiti itd...stvar lahko vidiš v živo,in če je problem imaš koga,za "jajca prijeti". Normalno,da je dražji...tudi on mora živeti. Svetujem,da če ti ni daleč,da greš tja "malce pogledati"...mogoče še stisne ceno...ne glede,kaj boš gledal....mogoče boš pa presenečen...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.