Skoči na vsebino

turbina mazda 6 136 cd


Priporočeno sporočilo

pozdrav,

 

glede na to, da mi na moji Mazdici 6 pri 140 k km usiha turbina (premalo pritiska) me zanimajo va?a mnenja ali obnova ali nova in pa ?e kdo to?no ve tip turbine na tem motorju ter najbolj?i serviserji- prodajalci

 

hvala in lep pozdrav,

 

Si ti preveril,?e ti slu?ajno kje kaka cev pu??a ?? Ker turbina dela ali pa ne dela, vmes ni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav ?e enkrat

 

ja stvar je slede?a, avto ima max pri 180 km/h, peljem na servis cel dan ?tudirajo in na koncu izmerijo pritisk turbine ki je 1,2 ne vem ?esa namesto 1,5 mislim da ?e sem si prav zapolnil: Ali mislite da bi moral poiskati ?e drugo mnenje?

kaj res nih?e ne ve tipa turbine?

 

lep pozdrav,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

meni je slab?e vlekla ko sem imel razbit intercooler. Poglej pod sprednje desno kolo ?e ima? na plastiki kaj olja... ta re? se nahaja ?isto spodaj pod odbija?em in ?e si kdaj nasedel na kak?nem robniku je lahko to to. ?e en pokazatelj je. ob nizkih temperaturah vle?e bolje kot v vro?ini...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.