Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No jz pa kot velebog za vozove, se spravm konektorje k grejo na fertajler na?pricat z Wedlnom, pa po?akam cca. pu ure, pa mi voz ve? niti zalaufat no?e, pa ?e pol sm zmenen z eno deklino, no zdej o?itno nisem :P:hohoho:

 

Si kr mislm kva bi Tojota Popi reku - d vsa oba s ?ulibojem glavna kandidata za nadaljevanje risane serije A JE TO <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jz pa kot velebog za vozove, se spravm konektorje k grejo na fertajler na?pricat z Wedlnom, pa po?akam cca. pu ure, pa mi voz ve? niti zalaufat no?e, pa ?e pol sm zmenen z eno deklino, no zdej o?itno nisem :P:hohoho:

 

Si kr mislm kva bi Tojota Popi reku - d vsa oba s ?ulibojem glavna kandidata za nadaljevanje risane serije A JE TO <_<:D

 

jaz nimam n? prot :ouje::ouje: hmmm... sam nista ?eha :hohoho:

tu dum tum, tu dum tum, t, d, d, d...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No mali zdej si me spluvu, zdej pa za knjige in ob 20.00 spat! <_<:hohoho:

 

pa dej no :rozico: ne zmert :D:D mihec pliden :P mihec ni poleden :hohoho:

 

jz bi lahka unga rmenga pata ?pilov ko vse sfuka rde? se pa za glavo dr?i :hohoho: greta TV popravlat pa nakonc pride gledali??e vn namest fusbal tekme :hohoho: to so pa ?ehi ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno ni? sporo?ili, jaz sem ?ist ?iv?na..........:wacko::unsure::vskalo:

 

Saj bo, saj bo :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons je zlo mal manjkal, da bi kljub temu d sm meu ?rnga vouka u Lublan, ?ou useen na vlak (stvar navade pa?) proti Rodici, no pol bi ?u vrjetn tm dol z vlaka, isku ?rnga vouka in pooo?as dojev, d je ta zverina u Lublan, se prav bi mogu it ?e enkat na vlak in nazaj prke Lublan, medtem bi me ?e fotr klicu (mava skupno gara?o na Trubarjevi), pa mi te?iu zkva so zdej ta jajca tm parkirana, da nima kam avta dat, vrjetn bi me upra?u ?e sm ?u u ..rac, pol ko bi sli?u, d sm ?ou na vlak in pozabu vouka u Lublan! <_<:hohoho:

 

No glede na ves alkohol popit u?eri, ko smo mel oddel?no novoletno zabavo, ni ?udn da je zlooo mav falil d bi biu tale scenarij realiziran! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amis me je prvi? po nekaj letih razo?aral. <_< ?e tretji dan sem brez neta, v?eraj sem poklical kaj se dogaja so rekli da bodo dali naprej in me obvestili ko bo delalo. O?itno nekak?en izpad. Zdaj moram pa na hitrco laptopa z mobitelom povezovat, ?e ?elim vedeti kaj je novega. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amis me je prvi? po nekaj letih razo?aral. <_< ?e tretji dan sem brez neta, v?eraj sem poklical kaj se dogaja so rekli da bodo dali naprej in me obvestili ko bo delalo. O?itno nekak?en izpad. Zdaj moram pa na hitrco laptopa z mobitelom povezovat, ?e ?elim vedeti kaj je novega. :whatever:

 

Zna bit kriza brez neta jaz sem biu 1 dan pa se mi je me?alo :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisne?i :D:D no ja sej sem jaz tud :( hehe

 

Ampak res, vsi imamo mobilne telefon?ke, ki so idelani za backup internet linijo ?e posebi, ?e je UMTS ali pa HSDPA aparatek. :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisne?i :D:D no ja sej sem jaz tud :( hehe

 

Ampak res, vsi imamo mobilne telefon?ke, ki so idelani za backup internet linijo ?e posebi, ?e je UMTS ali pa HSDPA aparatek. :bravo::bravo:

 

Jaz pa imam en ku..ev telefon,da ko me kdo pokli?e,se izklopi,?e preden se lahko javim.

Kak?na video telefonija in priklop na internet neki. :P

In ja,mislim,da marsikdo tu gor ne more brez dnevne "doze" interneta in foruma. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, zanimo je tole z mobiteli.

Pri meni je situacija ravno obratna, spomnim se da sem imel umts telefon takoj ko so pri?li ven, uglaunem vedno top of the line, pa me zadnje ?ase vse skupi mineva in ?e kar resno razmi?ljam da bi si nabavil neki starej?i model nokije oz. kej podobnega, uglaunem neki da bo baterija zdr?ala min.1 teden, ker tole polnjene vsake tri dni mi gre ?e rahlo na ?ivce. <_<

 

To da se baterija izprazni takrat ko je to najmanj potrebno, se mi zadnje ?ase preve?krat dogaja. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk.....a gre ?e komu na ?ivce tale predbo?i?na norija???ni smisel bo?i?a ta, da se dru?ine dru?ijo, pre?ivijo ?as skupaj in se enkrat za spremembo ne pri?kajo?! ker mam poln kufr tega, da grem v ?tacuno po hrano za mojo Cuci in ?akam pol ure pred blagajno, k folk nakupuje ko blesav?!?! jest pa spala 3 ure in ?e pospravt morm celo hi?o (sj ne dm, a mamo itak pospravljen, ampak na?a mami oboleva ?e pred prazniki ni kao generalna narejena....) PRESPALA BI ZAJ 1 TEDEN DIREKT!! a je kermu ?e tko podobno hudo!? :(

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

folk.....a gre ?e komu na ?ivce tale predbo?i?na norija???ni smisel bo?i?a ta, da se dru?ine dru?ijo, pre?ivijo ?as skupaj in se enkrat za spremembo ne pri?kajo?! ker mam poln kufr tega, da grem v ?tacuno po hrano za mojo Cuci in ?akam pol ure pred blagajno, k folk nakupuje ko blesav?!?! jest pa spala 3 ure in ?e pospravt morm celo hi?o (sj ne dm, a mamo itak pospravljen, ampak na?a mami oboleva ?e pred prazniki ni kao generalna narejena....) PRESPALA BI ZAJ 1 TEDEN DIREKT!! a je kermu ?e tko podobno hudo!? :(

 

No,hlih hudo mi ni.Imam pa vsega tega "veselega"decembra tudi jaz ?e polhn kufer.Ljudje res samo zna?ajo domov dobrote,da jih bodo po praznikih veselo metali v kontejnerje.Za?uda je letos vsaj pri nas manj petard

kot druga leta.V glavnem,ni to ve? kar je neko? blo.Vsaj meni se zdi,da ni ve? tistega magi?nega ?akanja. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po neumnosti sm voukca zabou u ceu zmrznjen sneg, iz kerga smo ga komej pol vn dobil reve?a, no pa mu zdej par stvari ne ?tima, prpeljal smo se pa useen domov, ampak za za?etek se ena vrata ne dajo odpret, pa ?e kej bi se najdl! <_<:blink::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,hlih hudo mi ni.Imam pa vsega tega "veselega"decembra tudi jaz ?e polhn kufer.Ljudje res samo zna?ajo domov dobrote,da jih bodo po praznikih veselo metali v kontejnerje.Za?uda je letos vsaj pri nas manj petard

kot druga leta.V glavnem,ni to ve? kar je neko? blo.Vsaj meni se zdi,da ni ve? tistega magi?nega ?akanja. :ne vem:

 

ni ve?, ne...mogo?e pa tud zato, ker smo starej?i? sj pomoje se da ?e pri?arat vzdu?je, ampak ne s stvarmi

tko k vsi mislijo...petarde pa so itak eden izmed najbolj neumnih izumov....poleg ognjemetov-za ene par vzdihljajev gre v zrak tiso?e in tiso?e evrov.....

 

pustimo se presenetit....jest grem spat me glava boli. upam, da zadnji? letos.

 

lp.

 

KAt

 

p.s. @ReDevil-vso sre?o v voukcem, glej da ga ne bo zeblo! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, zanimo je tole z mobiteli.

Pri meni je situacija ravno obratna, spomnim se da sem imel umts telefon takoj ko so pri?li ven, uglaunem vedno top of the line, pa me zadnje ?ase vse skupi mineva in ?e kar resno razmi?ljam da bi si nabavil neki starej?i model nokije oz. kej podobnega, uglaunem neki da bo baterija zdr?ala min.1 teden, ker tole polnjene vsake tri dni mi gre ?e rahlo na ?ivce. <_<

 

To da se baterija izprazni takrat ko je to najmanj potrebno, se mi zadnje ?ase preve?krat dogaja. :ne vem:

 

Ve?ino mobitel se da tako nastavit, da ti samo klasi?en GSM signal lovi in se ne "matra" z UMTSom. Sicer res pol ni glih point samo, ?e rabi? UMTS zgolj za internet (tako kot jaz), ga pa? takrat priklopi? pa ni panike z baterijo. Meni K800 zdr?i cca 5dni, ?e imam izbiro omre?ja na avtomatsko samo je pa res, da se skoraj ni? ne pogovarjam (manj kot 60minut na mesec).

 

ni ve?, ne...mogo?e pa tud zato, ker smo starej?i? sj pomoje se da ?e pri?arat vzdu?je, ampak ne s stvarmi

tko k vsi mislijo...petarde pa so itak eden izmed najbolj neumnih izumov....poleg ognjemetov-za ene par vzdihljajev gre v zrak tiso?e in tiso?e evrov.....

 

pustimo se presenetit....jest grem spat me glava boli. upam, da zadnji? letos.

 

lp.

 

KAt

 

Hehe... jaz sem do podobnih ugotovitev prihajal ?e kak?no desetletje nazaj pa sem bil vedno ozmerjan, da sem en primitivc, nedru?abno bitje in da ne znam u?ivat v praznikih. Folk mi je govoril, da sem ?udak, ko sem rekle, da je konec decembra najbolj stresen ?as v letu in ?e bi bilo po moje bi ga kar ukinil oziroma vsaj tisto nakupovalno/zapravljalno histerijo.

 

Zanimivo, da danes tisti kolegi, ki so se neko? delali norca, prihajajo do istih zaklju?kov in ugotavljajo, da je vse skupaj ?isto brezveze. Nekje sem sli?al, da so amerikanci (fizi?ne osebe) zapufani za skoraj 3000 milijard dolarjev in to samo zaradi potro?ni?ke mrzlice. Baje, da zapravijo v decembru za cca 1500$ po osebi samo v decembru za darila. Slovenci smo vsaj tukaj na malo bolj razumni ravni s cca 150? po osebi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega, da je Borut v?eri skor frderbu volka, ga je pa en totalni maniak hotu ?e za?gat zravn...matr vola, tko se je kadil z voza k s toplarne...jst ne vem, komu se je tko zameru, k da ni blo ?e tko dost sranja...

No, sej si lohk sami ogledate pa pokomentirate tole: :hohoho:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.