Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

hmm... dans me je moped pustil na cedilu sredi mesta <_< dam gas na avinku sam brrrrrr ph ph ph psssss pa se ustavim... gledam pa gledam kaj bi to blo :D beza je ?e blo mal, pod zaugom lavfal, ko si pa zaug ugasno pa brrrrrr ph ph ph psssss in ti?ina :blink: kljub temu da me je blo sram sred mesta oslarije zganjat kli?em so?olca, pa me je z njegovim mopedom ?lepno do njegovga vikenda (ca. 1km stran). Demoliram vse plastike, vzamem dol fergazor, ter na njemu spucam filter za benz, dam nazaj gor pa ista pesm brrrrrr ph ph ph psssss :blink: pa pismo rosno :P pol mi pa potegne ka ?e je diza za?tofana, in spet jovo na novo fergazor dol, ga celga raz?ravfat da sm pri?el do tisga ?ravfka z luknco :D ga spiham, sestavim skup in glejga zlomka motor deluje :bravo:

 

aja pa ?e na rezervo mam pipico ker ni ve? skor n? benza <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MMM mi ni jasno ...ampak policija me kaznuje ravno enkrat letno:) in to vedno na poti na odbojko....je videt da niso sportniki....******jim :P Ja ki ?mo..je prsla domov ena lepo slikca mojga avta ZOOMZOOM..pa hitrost zraven...

 

:( zdej bomo pa zalovali neki cajta

 

ah...dobra volja je najbol?a

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej poznate ono najbolj zeljeno stvar, ki se rada zgodi zjutraj.... da se z mzinckom na nogi butnes v kak vogal.....

 

Zdej sm se prov posten kresnu ze 15 minut ustavlam kri..... :angry: Ni blo dost, da je dons slo use narobe.... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej poznate ono najbolj zeljeno stvar, ki se rada zgodi zjutraj.... da se z mzinckom na nogi butnes v kak vogal.....

 

Zdej sm se prov posten kresnu ze 15 minut ustavlam kri..... :angry: Ni blo dost, da je dons slo use narobe.... :(

 

No in posledica tega je, da danes sepam na polno, ker se morem sprehodit cez pol firme, da pridem do izhoda, ko letim do strank in sem oblecen v tako crno dolgo jakno.... ugante kolkrat sem medtem danes slisal besedo Her Flick... 12x, 46x, 398x?!? :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in posledica tega je, da danes sepam na polno, ker se morem sprehodit cez pol firme, da pridem do izhoda, ko letim do strank in sem oblecen v tako crno dolgo jakno.... ugante kolkrat sem medtem danes slisal besedo Her Flick... 12x, 46x, 398x?!? :unsure:

 

poglej na stvar z pozitivne strani........better herr Flick than von Smallhouzen! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej na stvar z pozitivne strani........better herr Flick than von Smallhouzen! :P

 

Al pa un peder?ek Gruber :P

 

On je vsej lahko rekel my little tank .... kako pa lahko Daskan ti re?e? tvoji ogromni Mazdi X9? My little Mazda ziher ne. :ne vem:

 

:hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sovra?m ta vreme, ura pol 6, a uzun je tema k da bi en sonce ustrelu <_<

Kdaj bo son?ek pa toplo pa morje pa klima k dela na polno u mojem avtu pa....:D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sovra?m ta vreme, ura pol 6, a uzun je tema k da bi en sonce ustrelu <_<

Kdaj bo son?ek pa toplo pa morje pa klima k dela na polno u mojem avtu pa....:D

 

...deklice v kopalkah,pa nebo brez obla?ka,pa 36 °C v senci a sence nikjer... :P:bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.