Skoči na vsebino

NKBM


Grega_

Priporočeno sporočilo

Heej mazda?i, bo ?el kdo stati v vrsto za nakup delnic ter dr?al pesti da jih bo ?im ve? dobil za vlo?eni denar, ter tvegal ali bodo ?le gor ali ne. Izbrali so pravi ?as za prodajo saj so imeli v polletju tak?en dobi?ek kot lani celo leto?? hehe...malo mi smrdi tolele. Napovedano je da bodo za?ele kotirati na borzi ?e 04.12.07. Mene mika, samo sraje je to da se lahko zgodi tako, da npr. vlo?im 10t EUR potem mi pa vzamejo samo 10% zneska kar je pa en velik jajc vse skupaj. Spremlja kdo in se kaj ukvarja z vrednostnimi papirji ipd.?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heej mazda?i, bo ?el kdo stati v vrsto za nakup delnic ter dr?al pesti da jih bo ?im ve? dobil za vlo?eni denar, ter tvegal ali bodo ?le gor ali ne. Izbrali so pravi ?as za prodajo saj so imeli v polletju tak?en dobi?ek kot lani celo leto?? hehe...malo mi smrdi tolele. Napovedano je da bodo za?ele kotirati na borzi ?e 04.12.07. Mene mika, samo sraje je to da se lahko zgodi tako, da npr. vlo?im 10t EUR potem mi pa vzamejo samo 10% zneska kar je pa en velik jajc vse skupaj. Spremlja kdo in se kaj ukvarja z vrednostnimi papirji ipd.?

 

?e bi jest imel 10000?,ne bi razmi?ljal kam jih vlo?it,ampak,kako jih ?im pametneje porabit. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem broker ampak imam ob?utek, da tale zgodba ne bo imela glih sre?nega konca. Povpra?vanje bo veliko in tudi cena bo temu primerna potem si pa na trgu, kjer se lahko dogaja marsikaj tudi to, da se lahko ugotovi, da je bila cena precenjena in da se bo ?ele na borznih parketih ugotovilo koliko je dejanska vrednost.

 

Ker bo veliko povpra?evanja se bo tudi dogajalo, da bodo denar vra?ali, ker bo premalo delnic in tisti, ki bo hotel vlo?iti 10.000? bo lahko na koncu mogo?e samo za ene 2.000?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spo?tovani!

 

 

 

Zaradi velikega zanimanja MEDVE?EK PU?NIK BPH d.d. Ljubljana seznanja cenjene vlagatelje s klju?nimi informacijami glede prve javne prodaje dele?a Nove kreditne banke Maribor. V prilogi Vam po?iljamo povzetek prospekta za ponudbo NKBM delnic javnosti.

 

 

 

NKBM je druga najve?ja banka v Sloveniji z 12,6 % tr?nim dele?em, merjenim z bilan?no vsoto banke glede na celotno bilan?no vsoto slovenskega ban?nega sektorja na dan 31. 12. 2006. Ponudba je namenjena dobro pou?enim vlagateljem (skladno z ZTFI) in malim vlagateljem. Republika Slovenija bo skupno prodala do 11.445.412 delnic NKBM, kar prestavlja 49 % izdanih delnic NKBM. V tran?i dobro pou?enim vlagateljem bo prodana ve? kot polovica ponujenih delnic, v tran?i malim vlagateljem pa manj kot polovica ponujenih delnic.

 

 

 

Ponudba malim vlagateljem bo potekala med vklju?no 19. novembrom od 9. ure in vklju?no 27. novembrom 2007 do 16. ure. Ponudbena cena bo v razponu od 20,5 EUR do 27 EUR za ponujeno delnico. Dokon?na ponudbena cena, ki bo za vse enaka, bo znana 30. novembra 2007.

 

 

 

Vlagatelj lahko odda eno samo naro?ilo za delnice NKBM, katerega znesek ne sme presegati 50.000 EUR. Seznam vpisnih mest je podan v povzetku prospekta NKBM. Vlagatelji lahko ob vpisu predlo?ite ?tevilko svojega trgovalnega ra?una.

 

V kolikor ?tevilke ne poznate ali potrebujete dodatne informacije, nas lahko pokli?ete na brezpla?no ?tevilko 080 10 60.

 

Za Vas smo dosegljivi tudi v vseh poslovalnicah Medve?ek Pu?nik d.d.

 

 

 

 

 

 

Lepo pozdravljeni!

 

Medve?ek Pu?nik

Borzno posredni?ka hi?a d.d. Ljubljana

 

Za ogled prilo?ene datoteke potrebujete program Adobe Reader. Brezpla?no si ga lahko namestite iz tukaj?nje povezave. ?e podobnih obvestil ne ?elite ve? prejemati, se z njih lahko odjavite.

 

 

 

-------------------------------

 

evo tole sm dobla prej na mail,..?e koga zanima

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se bodo nekteri orng nasral, kokr vem je pr delnicah dostkat tko, da ne gre vse po na?rtih, sploh pa tja kjer gre cela ?reda, tam dostkat tisti z malo ve? "?ilce" prodajajo in se izognejo brodolomu! Skratka ni vse tko simpl, drga? neb mben n? delu, bi samo broker-iral :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene lih to najbolj moti da bi mi npr. dali samo 10-20% od vlo?enega kapitala. Trgovanje na borzi se bo za?elo ?e decembra, vrste penzionistov so pa tako ali tako ogromne, tako da bo kapital ki je na voljo 100% prese?en in bodo denar vra?ali. Na Hrva?kem so ljudje zaslu?ili (ko so lastninili Telekom) kako bo pri nas pa bog ve, saj tvega? tako ali tako, samo tale dele? delnic mi ni v?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Zadeva bo zelo razpr?ena in kak?nih velikih zaslu?kov posameznik ne bo imel, pa tudi, ?e bi se vrednost delnice podvojila... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ?e se podvoji pa nekaj le zaslu?i?, npr. dobi? jih 100x po 25EUR = 2500EUR, ?e se podvoji pride? na 5000EUR in ?e proda? prej kot v petih letih od?teje? 20% davka na dobi?ek pri delnicah se pravi = 2450 EUR + od?teje? provizijo in odprtje trgovalnega ra?una. Pa re?mo od oka da zaslu?u? 2350 EUR vse skupaj. Ni malo a ne, samo to res predpostavljam, bog ve kak?no bo povpra?evanje na borzi,tudi razpr?enost delnic bo ogromna (teh 49% ki so na voljo nam raji). Samo ne verjamem da se bo podvojila, knjigovodska vrednost delnice je 12 EUR.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne more vedet, ?e ne pove? :P

 

 

Ok, bom jaz ugibal...

Ally je nabavila ?e eno Mazdo...? sramezljivsramezljiv

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako nekako ;)

 

Yeaaaah!!! :danzoman:

10 points for meeeeeeee :jupiii:

 

Boss, odpri ?e eno rubriko - BOJ?eve zvezde :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj pa se bo treba pokeyevi dragi dober nareiti ona je v tem biznisu tak da poky?????? :ne vem:

 

 

Ammmmm,ne vem ?e ma moja draga kaj pojma o tem......... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.