Skoči na vsebino

Pomagajmo ?ivalim!


qwerty

Priporočeno sporočilo

Seveda pa so motoristi najbolj kulturni vozniki...

Mislim, da je rekord po slovenski ulici nekaj cez 300km/h

 

Tega nisem komentiral..je pa dejstvo,da so oz. smo tudi motoristi kdaj prehitri...eni pa? vozijo bolj divje & objestno ter ogro?ajo sebe in druge, na ?alost.

Si pa isto kot kretena z avtom zapomni? kretena z motorjem,ki me?ejo slabo lu? na vse ostale.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk je pribli?no vse povedal, lahko pa dodam ?e tole, da ko dohitim nekoga na cesti, vozim cca 100-110 km/h (Boss ti bo? vedel kako poteka cesta po na?i dolini), za?ne ta avtomatsko ti??at ali pa se postavi na sredino ceste-polavta na drugi vozni pas, sao da ga nebi prehitel. Pa dajte si dopovedat, da lahko z motorjem padem-o mimom preden po?miga? z o?esom, ?e seveda le ho?emo.

Ali pa se normalno peljem 100-110 km/h (omejitev 90 km/h) in me z avtom dohiti in vozi 1-3 metre za mano, kao a ti ta jajca na gredo ni? hitreje, potem se mu kulturno umaknem na desni rob on pa ?e skozi za mano, pa kaj qurac se pol guzi ?e za prehitet pa mu ni, pol pa vidi? idijote pa ?e blendajo. Samo ok to so modeli tamo do 30 let, starej?i se kukrtolk umaknejo na desni robi nin normalno peljejo naprej.

 

To se v avstriji ne dogaja, vsaj po mojih izku?njeh ne(nikol pa ne ve?), lahko mare in ostala banda pove kako smo se peljal na sre?anje v avstrijo in nazaj, takoj ko smo pre?kali mejo smo bili doma v texasu, pa ne mi ampak ostali udele?enci v prometu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk je pribli?no vse povedal, lahko pa dodam ?e tole, da ko dohitim nekoga na cesti, vozim cca 100-110 km/h (Boss ti bo? vedel kako poteka cesta po na?i dolini), za?ne ta avtomatsko ti??at ali pa se postavi na sredino ceste-polavta na drugi vozni pas, sao da ga nebi prehitel. Pa dajte si dopovedat, da lahko z motorjem padem-o mimom preden po?miga? z o?esom, ?e seveda le ho?emo.

Ali pa se normalno peljem 100-110 km/h (omejitev 90 km/h) in me z avtom dohiti in vozi 1-3 metre za mano, kao a ti ta jajca na gredo ni? hitreje, potem se mu kulturno umaknem na desni rob on pa ?e skozi za mano, pa kaj qurac se pol guzi ?e za prehitet pa mu ni, pol pa vidi? idijote pa ?e blendajo. Samo ok to so modeli tamo do 30 let, starej?i se kukrtolk umaknejo na desni robi nin normalno peljejo naprej.

 

To se v avstriji ne dogaja, vsaj po mojih izku?njeh ne(nikol pa ne ve?), lahko mare in ostala banda pove kako smo se peljal na sre?anje v avstrijo in nazaj, takoj ko smo pre?kali mejo smo bili doma v texasu, pa ne mi ampak ostali udele?enci v prometu.

 

100% se strinjam s tabo

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to, da je v "na?ih" koncih na Dolenjskem en ?isti festival primitivizma ti ?ist verjamem. Pa? ruralno okolje, kaj ?e?, en ho?e biti ve?ji kmet od drugega tudi ?e doma sploh nimajo kmetije :blink:

 

Vidim res marsikaj od sekanja ovinkov, blendanja za brezveze, tempomat vo?nje (naselje in izven naselja konstantnih 70km/h) do alkohola za volanom, traktorjev, ki z usranimi gumami direkt iz polja na cesto in raznoraznih prepotentnih prevoznikov, ki mislijo, da okrogla tabla ?tevilko 50 notri pomeni prepovedana vo?nja za starej?e od 50 let.

 

Samo kljub temu vseeno ?e nisem do?ivel, da bi ?el kdo namenoma vame al pa da bi me izsilil tik pred zdajci - OK se najdejo taki, ki na?eloma niti ne izsiljo sam se pol vle?ejo kot kurja ?revca (skoraj sem ?e on topic ;) ) in mora? kljub temu zavirati, ?eprav ne bi bilo treba, ?e bi normalno potegnil (ajde vsaj ene 25sec/100km/h).

 

Ampak tole kar pravta me pa kar malo ?okira, ker da bi nekdo namenoma hotel narediti nesre?o se mi zdi pa skoraj kot terorizem. Takmu bi pa tud jaz lastnoro?no zavil vrat.

 

 

Ampak bom pa vseeno osvetlil ?e drugo plat na enem mojem primeru oziroma kako lahko situacija tudi zgleda tako pa v resnici ni tak?na.

 

Kajuhova v Lj pri Hoferju stojim na dvopasovnici prvi pred rde?o na prehodu za pe?ce. Ob meni desno kolona ?akajo?ih in za mano kolona ?akajo?ih. Prehod se je ?e davno spraznil in pri?ge se zelena. Normalno speljem a v tistem trenutku se je ena budala na motorju prerinila med vsem avti desno od mene (nisem je videl, ker sem gledal na semfor na levi strani) in zapelje tik pred mano. Ker je butl mislil, da je ?e rde?a je bil ?e na zavori in zaviral jaz pa v tistem trenutku na gasu. Moja draga je samo ?e zakri?ala.

 

Manjaklo je brez zajebancije 10cm pa bi ga nasadil in ?e nekdo ne bi videl cele situacije bi zgledalo, kot da sem ga hotel nala?? zbiti ali pa celo povoziti in ne dvomim da je ta potem zve?er prjatlom razlagal da ga je nekdo posku?al zanala?? zbiti. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se jest svoje vrstice name?em na to temo.

 

Jem meso, a se mi pobijanje ?ivali za krzno zdi skrajno neumno. Meso jem, zato da "izpolnim" pogoje da moje telo funkcionira. Nase telo potrebuje meso in amen, noben vegetarjanec me ne bo preprical kontra. spostujem njihovo odlocitev, a vseeno trdim da nase telo potrebuje meso. Pobijanje zato, da dobimo krzno je pa cisto iz preseravanja in nemnosti oz. ignorance dolocenih osebkov. En dan sem spremljal zolcno debato in je ena rekla da zato ker je v krznu toplejse. Mogoce, samo jest nisem videl Humara in njemu podobnih falotov lazit po Himalaji v fino?a pla??ih. Na tej to?ki se lahko oglasi nekdo in me "zatre": kaj pa eskimi in njim podobno ?ive?i?

 

Res je, samo oni ne pobijajo iz preseravnja, ampak samo zato ker nujno rabijo, in oni ponucajo slehrno vlakno iz ubite zibvali. In do te ?ivali gojijo spo?tovanje.

 

Pa se nekaj na kritike, da nase meso ni humano ferdirbano. Kar nekaj sem preletal tega in sem videl v parih fabrikah kako se to dela in ?e kdo ho?e mu lahko opi?em in nari?em cel postopek ( pa? fural agro?ivilsko-?ivilski tehnik). Mogoce kak lokal kmet mal po svoje dela, v teh fabrikah pa verjamte, da si ne smejo provo??it kakih cigu-migu uspavanj. So pa tu cele tehnike uspavanja, zato da je meso boljse in vsekakor oni kretenizem, ki ga izvajajo pri pridobivanju krzna ni tudi malu temu podoben.

 

Krzneni plasci=preseravanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noben vegetarjanec me ne bo preprical kontra. spostujem njihovo odlocitev, a vseeno trdim da nase telo potrebuje meso.

 

bravo...mene pa noben mesojedec ne bo prepri?al da je...ampak spo?tujem vsako odlo?itev posameznika,tako kot ti.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kukr js vem telo potrebuje beljakovine,...niso pa te samo v mesu ampak obstaja tud cel kup drugih ne?ivalskih virov,..od soje, ore?kov, mle?nih izdelkov, beljakovinskih nadomestkov,...

 

ve?ne teme o tem kaj je zdravo in kaj ni zdravo, dobro/slabo, koristno/?kodljivo ne mislm odpirat,..ker je to izklju?no odlo?itev posameznika in hvala bogu da je tko,...

 

nisem ne na strani zagrizenih mesojedcev, niti na strani vegetarjancev (najbol zagrizeni in ozko usmerjeni so po mojem mnenju itak vegani,.oz mogo?e sem prehitr tole rekla,..pa? sklepam iz svojih izku?enj z njimi),..vsakmu svoje,..

 

jem itak da use,..tud iz soje se da spravt skupi zlo u?iten obrok :bravo:

 

prot krznu sm pa itak ful,..no,..na ?ivih kosmatuhih je ql :) na ?alost mam pa doma eno trmo k se s tem ne strinja :(

 

@vuk,..kero obliko pa prakticira??

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kukr js vem telo potrebuje beljakovine,...niso pa te samo v mesu ampak obstaja tud cel kup drugih ne?ivalskih virov,..od soje, ore?kov, mle?nih izdelkov, beljakovinskih nadomestkov,...

 

ve?ne teme o tem kaj je zdravo in kaj ni zdravo, dobro/slabo, koristno/?kodljivo ne mislm odpirat,..ker je to izklju?no odlo?itev posameznika in hvala bogu da je tko,...

 

nisem ne na strani zagrizenih mesojedcev, niti na strani vegetarjancev (najbol zagrizeni in ozko usmerjeni so po mojem mnenju itak vegani,.oz mogo?e sem prehitr tole rekla,..pa? sklepam iz svojih izku?enj z njimi),..vsakmu svoje,..

 

jem itak da use,..tud iz soje se da spravt skupi zlo u?iten obrok :bravo:

 

prot krznu sm pa itak ful,..no,..na ?ivih kosmatuhih je ql :) na ?alost mam pa doma eno trmo k se s tem ne strinja :(

 

@vuk,..kero obliko pa prakticira??

 

plain vegetarian....ne jem nobenih ?ivali na dveh,?tirih ali eni nogi,pijem pa mleko...moram pa enkrat mese?no jest ribo zaradi pomanjkanje holesterola(onega ta dobrega ;).

V glavnem nisem vegan. To pa je malo preve? off za moje pojme. Ma? pa prav,da so dokaj ozko usmerjeni,jih poznam kar nekaj.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

jem itak da use,..tud iz soje se da spravt skupi zlo u?iten obrok :bravo:

 

 

Klele se pa ne morem strinjati... 1x sem probal sojin hamburger, ker so me zagrizeni vegetarianci prepri?evali, da ima skoraj ?ist enak okus kot meso, pa sem pol dva dni imel slab okus v ustih (ne, tud umivanje zob ni pomagalo niti ustna vodica). :hohoho:

 

Edini zaklju?ek, ki sem ga lahko potegnil iz tega je, da tile moji vegetarijanci res ?e dolgo niso okusili mesa, ker pol ne bi takih neumnosti okrog trosili.

 

So pa druga?e moji obroki sestavljeni samo iz sadja (zajtrk), veliko zelenjave in relativno malo mesa (kosilo), mle?ni izdelki (ve?erja). 1x tedensko je obrok brez mesa.

 

OK, saj se pregre?im, ko je kak?en piknik ampak sem skoraj prepri?an, da imam ?e kar uravnote?en na?in prehranjevanja. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klele se pa ne morem strinjati... 1x sem probal sojin hamburger, ker so me zagrizeni vegetarianci prepri?evali, da ima skoraj ?ist enak okus kot meso, pa sem pol dva dni imel slab okus v ustih (ne, tud umivanje zob ni pomagalo niti ustna vodica). :hohoho:

 

Edini zaklju?ek, ki sem ga lahko potegnil iz tega je, da tile moji vegetarijanci res ?e dolgo niso okusili mesa, ker pol ne bi takih neumnosti okrog trosili.

 

So pa druga?e moji obroki sestavljeni samo iz sadja (zajtrk), veliko zelenjave in relativno malo mesa (kosilo), mle?ni izdelki (ve?erja). 1x tedensko je obrok brez mesa.

 

OK, saj se pregre?im, ko je kak?en piknik ampak sem skoraj prepri?an, da imam ?e kar uravnote?en na?in prehranjevanja. :ne vem:

 

Sojini burgerji so lahko razli?ni...jaz mam raje stvari iz seitan-a(p?eni?no meso), ki pa ni enak pri raznih firmah...pri enih je bolj?i,pri drugi slab?i. Drga? pa obo?ujem hrano iz ?ara...?evap?i?i & klobasice iz seitana ali soje so odli?ni, ?e posebej fajn namo?eni s pivom.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tofu more bit za moj okus dimljen al pa z zeli??i,...no ja,..s sojino omako je tud ql,.. :bravo:

 

druga? pa,..sojini ko??ki so tud ql,..sm 1x (in edinkrat) kuhala sojin gola?,..in sploh ni blo slabo,..?e upo?tevamo dejstvo, da ga nism ?e nikol kuhala in da rabm na podro?ju te jedi ?e mal (ok velik) praxe :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, kon?no mam ?e jest neki ?asa da povem kaj si mislim o krznu, in to je to, da ga preziram, bi najarje

vsako ?ensko k nosi nekaj, kar je prej pripadalo neki lepi, ?ute?i ?ivali na sebi, kot da ji to pripada in da jo to olep?a, greje....?e vam pomaga-naredila bi sceno iz ace ventura, ko napade tisto smotko k nosi krzno....si predstavljate kako je na primer medvedki, ko ji otro?ka pred o?mi ubijejo? recimo dru?inci k je v kletki, ko jih za?nejo odirat, tepst in kako druga?e maltretirat??? ljudje samo ?e sebe vidijo, samo ?e na svojo rit pazijo, zato pa je tolko trpljenja...:( ?e to, da sploh moramo obravnavat primere uboja, zlorab in tako naprej je ?alostno...?ivali ne delajo tega med sabo, bi se lahko kaj nau?ili od njih. imajo sicer malo divje spopade, ampak je za vse razlog in tud soo?ijo se face to face, ne ?untajo se med sabo kot se ljudje.

v tem tiso?letju obstajajo drugi na?ini kako se ogreti, imamo zelo velik ostalih materialov k ravno tako grejejo......vsak, ki ga zamika nositi krzno pa bi se lahko vpra?al kako bi se on/ona po?util, ?e bi mu/ji nekdo ko?o vlekel s telesa....groza! tukaj se ne gre samo za krzno...je treba pogledat kaj se dogaja z mladimi tjulni, delfini, kiti itd....poleti sem brala, da so ubili okoli 130 let starega kita, to pa so ugotovili tako, da so analizirali ost, ki jo je imel v sebi...se pravi da je nevemkdaj kit bil tak car, da se je re?il lovcev, pre?ivel rano, potem pa umre grozne smrti za to, da ga razkosajo na prafaktorje....

v glavnem kar se dogaja dandanes itak ni ve? normalno-ne hrana, ne ni? ni ve? normalno, vsi proizvajalci samo gledajo kako bodo na hitro zaslu?ili, vlada lima plakate o tem, kako sta mleko in meso zdrava- ja, mogo?e tisto doma?e in nehomogenizirano mleko in meso ?ivali, ki ji niso dajali dodatkov v hrano..., ho?ejo uvest gensko modificirano hrano v Sloveniji....ko da folku na oblasti ni jasno da bolj je spremenjeno, slab?e je...verjetno majo samo denar pred o?mi....sicer je brezveze paranojo zganjat, jesti je itak treba, po drugi starni pa bio in eko stvari tako dra?ijo da pa na tak na?in odvra?ajo ljudi in jih izkori??ajo...kaj naredit? pojma nimam...samo upam, da bom kdaj mela dost ?asa in ko??ek zemlje, da bom vzgojila svoj krompir in ostalo zelenjavo, pa da bom do?ivela malo ve? sloge med ljudmi!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, kon?no mam ?e jest neki ?asa da povem kaj si mislim o krznu, in to je to, da ga preziram, bi najarje

vsako ?ensko k nosi nekaj, kar je prej pripadalo neki lepi, ?ute?i ?ivali na sebi, kot da ji to pripada in da jo to olep?a, greje....?e vam pomaga-naredila bi sceno iz ace ventura, ko napade tisto smotko k nosi krzno....si predstavljate kako je na primer medvedki, ko ji otro?ka pred o?mi ubijejo? recimo dru?inci k je v kletki, ko jih za?nejo odirat, tepst in kako druga?e maltretirat??? ljudje samo ?e sebe vidijo, samo ?e na svojo rit pazijo, zato pa je tolko trpljenja...:( ?e to, da sploh moramo obravnavat primere uboja, zlorab in tako naprej je ?alostno...?ivali ne delajo tega med sabo, bi se lahko kaj nau?ili od njih. imajo sicer malo divje spopade, ampak je za vse razlog in tud soo?ijo se face to face, ne ?untajo se med sabo kot se ljudje.

v tem tiso?letju obstajajo drugi na?ini kako se ogreti, imamo zelo velik ostalih materialov k ravno tako grejejo......vsak, ki ga zamika nositi krzno pa bi se lahko vpra?al kako bi se on/ona po?util, ?e bi mu/ji nekdo ko?o vlekel s telesa....groza! tukaj se ne gre samo za krzno...je treba pogledat kaj se dogaja z mladimi tjulni, delfini, kiti itd....poleti sem brala, da so ubili okoli 130 let starega kita, to pa so ugotovili tako, da so analizirali ost, ki jo je imel v sebi...se pravi da je nevemkdaj kit bil tak car, da se je re?il lovcev, pre?ivel rano, potem pa umre grozne smrti za to, da ga razkosajo na prafaktorje....

v glavnem kar se dogaja dandanes itak ni ve? normalno-ne hrana, ne ni? ni ve? normalno, vsi proizvajalci samo gledajo kako bodo na hitro zaslu?ili, vlada lima plakate o tem, kako sta mleko in meso zdrava- ja, mogo?e tisto doma?e in nehomogenizirano mleko in meso ?ivali, ki ji niso dajali dodatkov v hrano..., ho?ejo uvest gensko modificirano hrano v Sloveniji....ko da folku na oblasti ni jasno da bolj je spremenjeno, slab?e je...verjetno majo samo denar pred o?mi....sicer je brezveze paranojo zganjat, jesti je itak treba, po drugi starni pa bio in eko stvari tako dra?ijo da pa na tak na?in odvra?ajo ljudi in jih izkori??ajo...kaj naredit? pojma nimam...samo upam, da bom kdaj mela dost ?asa in ko??ek zemlje, da bom vzgojila svoj krompir in ostalo zelenjavo, pa da bom do?ivela malo ve? sloge med ljudmi!

 

Se povsem strinjam!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja madona neki je treba jest!!! :hohoho:

 

Mah mi jemo ?ivali ,vesolci pa nas............ ka pa ve? kje nate pre?i kak vesolc k bo uporabu tvojo ko?o za usnen pas :D

 

Kar se ti?e tega ne more? prepre?it!

?ivali se ubijajo zaradi hrane predvsem in pa zaradi zdravil ki jih ?lovek potrebuje!

Seveda kar pa je za odpad(ko?a,glava ipd.)

pa valda jo korisno porabijo za pla?? ali lepo trofejo :bravo:

 

 

Imam zelo rad ?ivali (bl k je divja ,bl k trga ljub?a mi je)zato sm pa definitivno proti pobijanju samo z namenom lepega krzna in lepih krokodilovih torbic in bla bla bla!

Js vam pravm denar je pokvaru ?loveka!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, kon?no mam ?e jest neki ?asa da povem kaj si mislim o krznu, in to je to, da ga preziram, bi najarje

vsako ?ensko k nosi nekaj, kar je prej pripadalo neki lepi, ?ute?i ?ivali na sebi, kot da ji to pripada in da jo to olep?a, greje....?e vam pomaga-naredila bi sceno iz ace ventura, ko napade tisto smotko k nosi krzno....si predstavljate kako je na primer medvedki, ko ji otro?ka pred o?mi ubijejo? recimo dru?inci k je v kletki, ko jih za?nejo odirat, tepst in kako druga?e maltretirat??? ljudje samo ?e sebe vidijo, samo ?e na svojo rit pazijo, zato pa je tolko trpljenja...:( ?e to, da sploh moramo obravnavat primere uboja, zlorab in tako naprej je ?alostno...?ivali ne delajo tega med sabo, bi se lahko kaj nau?ili od njih. imajo sicer malo divje spopade, ampak je za vse razlog in tud soo?ijo se face to face, ne ?untajo se med sabo kot se ljudje.

v tem tiso?letju obstajajo drugi na?ini kako se ogreti, imamo zelo velik ostalih materialov k ravno tako grejejo......vsak, ki ga zamika nositi krzno pa bi se lahko vpra?al kako bi se on/ona po?util, ?e bi mu/ji nekdo ko?o vlekel s telesa....groza! tukaj se ne gre samo za krzno...je treba pogledat kaj se dogaja z mladimi tjulni, delfini, kiti itd....poleti sem brala, da so ubili okoli 130 let starega kita, to pa so ugotovili tako, da so analizirali ost, ki jo je imel v sebi...se pravi da je nevemkdaj kit bil tak car, da se je re?il lovcev, pre?ivel rano, potem pa umre grozne smrti za to, da ga razkosajo na prafaktorje....

v glavnem kar se dogaja dandanes itak ni ve? normalno-ne hrana, ne ni? ni ve? normalno, vsi proizvajalci samo gledajo kako bodo na hitro zaslu?ili, vlada lima plakate o tem, kako sta mleko in meso zdrava- ja, mogo?e tisto doma?e in nehomogenizirano mleko in meso ?ivali, ki ji niso dajali dodatkov v hrano..., ho?ejo uvest gensko modificirano hrano v Sloveniji....ko da folku na oblasti ni jasno da bolj je spremenjeno, slab?e je...verjetno majo samo denar pred o?mi....sicer je brezveze paranojo zganjat, jesti je itak treba, po drugi starni pa bio in eko stvari tako dra?ijo da pa na tak na?in odvra?ajo ljudi in jih izkori??ajo...kaj naredit? pojma nimam...samo upam, da bom kdaj mela dost ?asa in ko??ek zemlje, da bom vzgojila svoj krompir in ostalo zelenjavo, pa da bom do?ivela malo ve? sloge med ljudmi!

 

 

Ja madona neki je treba jest!!! :hohoho:

 

Mah mi jemo ?ivali ,vesolci pa nas............ ka pa ve? kje nate pre?i kak vesolc k bo uporabu tvojo ko?o za usnen pas :D

 

Kar se ti?e tega ne more? prepre?it!

?ivali se ubijajo zaradi hrane predvsem in pa zaradi zdravil ki jih ?lovek potrebuje!

Seveda kar pa je za odpad(ko?a,glava ipd.)

pa valda jo korisno porabijo za pla?? ali lepo trofejo :bravo:

Imam zelo rad ?ivali (bl k je divja ,bl k trga ljub?a mi je)zato sm pa definitivno proti pobijanju samo z namenom lepega krzna in lepih krokodilovih torbic in bla bla bla!

Js vam pravm denar je pokvaru ?loveka!!!

 

:rispekt::rispekt::rispekt::rispekt: to ja :D:rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

kaj naredit? pojma nimam...samo upam, da bom kdaj mela dost ?asa in ko??ek zemlje, da bom vzgojila svoj krompir in ostalo zelenjavo, pa da bom do?ivela malo ve? sloge med ljudmi!

 

Zato sem pa prav sre?en da sem z vasi doma. :bravo: ?e gre svetu ?e tako slabo, krompir, mleko in podobne zadeve imam vedno doma lahko. :P

To o 130 letnem kitu sem pa tudi jaz bral ja. Smotana zadeva. <_< Kar se tega ti?e so pa Japonci ?e vedno eni packi, ki so ?isto nori na tak?ne dobrote.

 

No moje mnenje je itak: krzno->nepotrebno, usnje ki ostane kot stranski produkt (goveje) je druga pesem.

Meso na vsake toliko ?asa pa ravno tako zapa?e, res pa tudi sam nisem kak ameri?ki prista? mesojedcev, ki so najbolj sre?ni ?e se ba?ejo s ?imbolj mastnimi kotleti. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.