Skoči na vsebino

Kon?no vinjete?


daSKAn

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 303
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jebejo nas kot so nas v zgodovini Dunaj, Beograd in nazadnje Haider. <_< Prej ali slej se bo na?a politika uklonila, jim mazilila podplate. Oni bodo imeli dnevne vinjete za 5? mi pa letne za 200? polletne pa za 140? pol se pa jebi. :angry:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ne bi smeli popustiti - gre "samo" za 40m?... to je komaj 1% od vsega dolga, ki ga imamo z AC.

 

15 patrij manj pa imamo ta denar pa ne rabom ve? kretene v Bruslju poslu?at kolk bodo vinjete.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa ?e vedno stojim za tem, da naj naredijo 7 dnevno vinjeto za 20? pa konec... :)

 

pa bodo vrli evropejci pa? 2 vinejti kupili, ?e bodo hoteli biti 10 dni na dopustu :P ali pa naj si kupijo polletno

 

jaz bom pa za letno dal pa? 60, pa ni prblema ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vla?i? me je prvi? presenetil - izjavil je v prenesenem pomenu, da nam nih?e ne bo jebal mater, pa tud Bruselj ne... itak bo morala zadeva na sodi??e, tam bodo pa te?ko kaj dokazali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vla?i? me je prvi? presenetil - izjavil je v prenesenem pomenu, da nam nih?e ne bo jebal mater, pa tud Bruselj ne... itak bo morala zadeva na sodi??e, tam bodo pa te?ko kaj dokazali.

 

No,imel sem prav glede njegovih sposobnosti in da bo kmalu kak?no ukenjal.

Prvo stvar,kar mu je uspelo narediti je povi?anje cen vinjet.Itak je bil vedno proti njim.

 

Kaj nas ?aka ?e v tem mandatu "socialno usmerjene" vlade? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kaj nas ?aka ?e v tem mandatu "socialno usmerjene" vlade? :whatever:

 

Mi se ne bomo ve? brili, ?enske ne bodo ve? hodile na depilacijo, ker nas bo vlada ?e bolj obrila kot nas je do sedaj, kocine sploh ne bodo ve? rastle. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi se ne bomo ve? brili, ?enske ne bodo ve? hodile na depilacijo, ker nas bo vlada ?e bolj obrila oskubila kot nas je do sedaj, kocine sploh ne bodo ve? rastle. <_<

 

?e od kar pomnim, opa?am pomanjkanje zavedanja, da je JU (vlada, DZ, uprava, ob?ine ...) v slu?bi dr?avljanov in ne da smo dr?avljani "zaposleni/podlo?niki" v Sloveniji, d. o. o.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Vla?i? - zvit kot presta... ne bo dal letnih ampak zgolj polletne vinjete za 35?. Tako bo letno scufal 70? pa noben mu ne bo mogel re?i, da jih je podra?il ... lol :hohoho:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/vinjete-za-55-evrov.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Vla?i? - zvit kot presta... ne bo dal letnih ampak zgolj polletne vinjete za 35?. Tako bo letno scufal 70? pa noben mu ne bo mogel re?i, da jih je podra?il ... lol :hohoho:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/vinjete-za-55-evrov.html

 

Ko ga naslednji? vidim,ga bom vpra?al,kaj ?ara.Nam "Mazda?em" ?e ne bo prodajal zvitih prest. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

No,imel sem prav glede njegovih sposobnosti in da bo kmalu kak?no ukenjal.

Prvo stvar,kar mu je uspelo narediti je povi?anje cen vinjet.Itak je bil vedno proti njim.

 

Kaj nas ?aka ?e v tem mandatu "socialno usmerjene" vlade? :whatever:

 

Nisem se zmotil.vse "delajo" po scenariju socialno usmerjene dr?ave. :bravo::P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ali sem na temu forumu to zapisal, ampak kot ka?e se bomo dr?ali slovenskega slovesa, da ?e tako dobro stvar uspemo zajebat. Naj sistem ?pila v ?vici, Avstriji, itd.. ali janezku bo zmeraj uspelo zjebat ?e tako dodelan sistem. Nisem mislil da je mogo?e, ampak jim je uspelo.

 

In ?e zmeraj ne vem zakaj bomo pla?evali dra?je vinjete kot Avstrijci in ?vicarji skupi, za manj in slab?e avtoceste. Ali pa samo jaz nimam 2x ?vicarske pla?e... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sistem, ki so si ga zamislili je bil janezek naj se vozi ceneje, tujci pa naj pla?ajo...

 

Sistem pa bo: Janezek pla?a vse, tujci pa se 2 tedna vozijo zastonj, ali bolje receno za isto ceno prepeljejo Slovenio na poti v Hrvasko in nazaj...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sistem, ki so si ga zamislili je bil janezek naj se vozi ceneje, tujci pa naj pla?ajo...

 

Sistem pa bo: Janezek pla?a vse, tujci pa se 2 tedna vozijo zastonj, ali bolje receno za isto ceno prepeljejo Slovenio na poti v Hrvasko in nazaj...

 

Tik pred junijem bom kupil zadnjo vinjeto,ki bo trajala ?e eno leto.In pol konec.

Za unih 4-5 X,ki grem v Lj ali kam drugam ,bom ?e kupil tedensko.Ali pa,?e ne bo nuje po stari cesti.

Bomo vsaj spet kaj videli zanimivega na poti in ne samo tuje tovornjake,ki dimijo po avtocestah. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tik pred junijem bom kupil zadnjo vinjeto,ki bo trajala ?e eno leto.

 

Ne bo, ne... letna velja od 1. decembra prej?njega leta do 31. januarja naslednjega leta, ne pa od datuma do datuma :P

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.