Skoči na vsebino

Zmanjkalo nafte-ostal na cesti


Jodlar

Priporočeno sporočilo

Koliko kilometrov ste pa kaj naredili z rezervo,ko se je pri?gala rumena lu?ka pa do zadnje ?rtice.Jaz sem naredil ?e pribli?no 100km normalne vo?nje potem sem ?el pa raje tankat :P .Zanima me ali se da iztisnit ?e kaj ve? kot 100km z rezervo ali je to tista meja,ko avto re?e "klomp-klomp-klomp" :D ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kot je ?e edden zgoraj napisal, stvar je mote?a ko dela? veliko km in velike razdalje in ve? da ima? ?e 50 km do na?e meje in bo? tam tankal in napravil pavzo, pa si ?iv?en ker ne ve? kolk je ?e, ali ga po AC ?e lahko nekaj stisne? ali ne. BC ka?e ?e 120 km, da? pri 110 km/h na AC na tempomat, pa ti vsak kilometer razdalje na BC 2 od?teje, s tem da si prej ga ti??al ????

 

 

Lej, re?itev gre? tankat na prvo pumpo 5 litrov in si brezskrbi, za tisti ? ki ga bo? dal , pri teh litrih tud nebo? pri?el pre?. <_<

 

Pa ?e enkrat jebesh BC :blink: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa posode izgubijo obliko (se ubo?ijo) in gre zato manj notri. :ne vem:

Baje se to dogaja samo takim, ki preve? ti??ijo, pa jim vakuum vle?e stene rezervoarja skupaj :hohoho:

 

Pa ?e enkrat jebesh BC :blink: .

 

Jebesh tud lu?ko! Je glih tako ziher kot BC. Sicer se ne spomnim to?no kaj sem po?el z avtom, ampak lu?ka se je pri?gala prej, kot bi ji to glede ne kazalec koli?ine goriva pristajalo. In potem je po nekje 10 ali 20 km ugasnila pa potem pri?gala ob normalno nizki koli?ini goriva.

 

Edino, na kar se ?lovek lahko zanese, je ob?utek. Jaz imam dobrega. Doma imam ?e ene tri ali ?tiri samo enkrat rabljene petlitrske kantice za gorivo :bravo:

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej, re?itev gre? tankat na prvo pumpo 5 litrov in si brezskrbi, za tisti ? ki ga bo? dal , pri teh litrih tud nebo? pri?el pre?. <_<

 

Pa ?e enkrat jebesh BC :blink: .

 

To?no tako. :D Tudi ?e sem kje v tujini in mi malo manjka,da bi "prisopihal" ?ez mejo,raje natankam 10 litrov

dra?jega(pa ponavadi bolj?ega) dizla in lepo se pripeljem ?ez kot ?lovek brez znojenja in gledanja tistega ekran?ka od BC-ja,ki je mimogrede verjetno pobran iz kak?ne igrice ali pa kompjuterja za orto?ke. :P

 

Zato lepo,ko vam nivo diesla pade do zadnje ?rtice na prvo pumpo.BDW-meni,ko se enkrat pri?ge lu?ka od goriva mi sveti non-stop(nobenega light showa sad me ima,sad me nema).Zato je realna in zadnje opozorilo

pred problemi na cesti zaradi zmanjkanega goriva. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje se to dogaja samo takim, ki preve? ti??ijo, pa jim vakuum vle?e stene rezervoarja skupaj :hohoho:

 

Jebesh tud lu?ko! Je glih tako ziher kot BC. Sicer se ne spomnim to?no kaj sem po?el z avtom, ampak lu?ka se je pri?gala prej, kot bi ji to glede ne kazalec koli?ine goriva pristajalo. In potem je po nekje 10 ali 20 km ugasnila pa potem pri?gala ob normalno nizki koli?ini goriva.

 

Edino, na kar se ?lovek lahko zanese, je ob?utek. Jaz imam dobrega. Doma imam ?e ene tri ali ?tiri samo enkrat rabljene petlitrske kantice za gorivo :bravo:

 

Lp M

 

Jaz zase vem, da naredim cca 500-650 km z rezervoarjem, mi je prav vseeno, al je lu?ka la ni, zarad mene tud kazalca ne rabim. Tako da ko mi lu?ka za?ne utripat, mirne du?e natedim ?e do 130 kilometrov, samo grem vedno prej tankat, ker mi lu?ka gre na ?ivce.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko prihaja? z juga na INA Petrolu ne verjamem da je kaj bolj?e gorivo, je pa na severu.

 

point - da na prazen tank vlije? ?e tisto INI-no sranje noter pa mislim, da ima? dobitno kombinacijo, da ne bo? niti do meje pri?el, kaj ?ele ?ez.

 

BDW-meni,ko se enkrat pri?ge lu?ka od goriva mi sveti non-stop(nobenega light showa sad me ima,sad me nema).

 

Se vidi, da se ne vozi? veliko gor in dol po klancih. Namre?, ?e se nekaj ?asa vozi? po klancu navzdol to zazna, kot manjko goriva v tanku (plovec je bli?je zadnjemu koncu tanka) in pri?ge lu?ko. Ko pride? na ravnino pa se gorivo spet izravna v tanku in lu?ka spet ugasne.

 

Men kot hribovcu se to redno dogaja in po moje vsem, ki imamo take "gor in dol po klancu" vo?nje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

point - da na prazen tank vlije? ?e tisto INI-no sranje noter pa mislim, da ima? dobitno kombinacijo, da ne bo? niti do meje pri?el, kaj ?ele ?ez.

Se vidi, da se ne vozi? veliko gor in dol po klancih. Namre?, ?e se nekaj ?asa vozi? po klancu navzdol to zazna, kot manjko goriva v tanku (plovec je bli?je zadnjemu koncu tanka) in pri?ge lu?ko. Ko pride? na ravnino pa se gorivo spet izravna v tanku in lu?ka spet ugasne.

 

Men kot hribovcu se to redno dogaja in po moje vsem, ki imamo take "gor in dol po klancu" vo?nje.

 

Ne vem,no.Sem probal ?e vse sorte variant gor-dol(BDW-tudi sam stanujem na hrib?ku) pa nisem ?e nikoli opazil,da se mi je potem,ko se je enkrat pri?gala,tudi ugasnila.V ostalih avtih se mi je to redno dogajalo v mazdici pa ne.Kaj pa,?e je kak?na special edition varianta? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ primto: jaz recimo tankam v LJ in potem pri OMV-ju v Aleksincu (cca. 200km juzno od beograda) -to je, ce peljem normalno, drugace pa OMV pri Lapovu (100km juzno od BG), v obeh primerih se takrat prizge lucka. Zdaj sem zacel ze prej tankat na MOL-u, ker imajo boljsi dizel kot OMV. Prvi je takoj za mejo.

Kje tankas ti tam?

 

@boss: ampak pri meni ne samo, da se lucka ugasne ko peljem po klancih ampakt kar naenkrat se zacne tank sam filat (stevc za gorivo gre gor :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ primto: jaz recimo tankam v LJ in potem pri OMV-ju v Aleksincu (cca. 200km juzno od beograda) -to je, ce peljem normalno, drugace pa OMV pri Lapovu (100km juzno od BG), v obeh primerih se takrat prizge lucka. Zdaj sem zacel ze prej tankat na MOL-u, ker imajo boljsi dizel kot OMV. Prvi je takoj za mejo.

Kje tankas ti tam?

 

@boss: ampak pri meni ne samo, da se lucka ugasne ko peljem po klancih ampakt kar naenkrat se zacne tank sam filat (stevc za gorivo gre gor :)

 

Zdej ga pa ?e malo biksa? z tem kazal?kom . :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@boss: ampak pri meni ne samo, da se lucka ugasne ko peljem po klancih ampakt kar naenkrat se zacne tank sam filat (stevc za gorivo gre gor :)

 

Hehe, to bi jaz rabil, da se sam fila :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem,no.Sem probal ?e vse sorte variant gor-dol(BDW-tudi sam stanujem na hrib?ku) pa nisem ?e nikoli opazil,da se mi je potem,ko se je enkrat pri?gala,tudi ugasnila.V ostalih avtih se mi je to redno dogajalo v mazdici pa ne.Kaj pa,?e je kak?na special edition varianta? :D

 

prekratek hrib?ek, jaz imam hrib in to kar 200 vi?inskih metrov razlike, kar pomeni, da se skoraj 3km peljem skoz po klancu navzdol. Ra?unalnik je toliko pameten, da lu?ke ne pri?iga glede na plunkanje goriva v tanku ampak jemlje nekaj minutno povpre?je. Se pravi, ?e dovolj dolgo vozi? dol po klancu misli, da je tank res prazen in ti posveti z lu?ko.

 

Ko pride? na ravno rabi tudi kar nekaj minut (2-3) da "pogrunta", da je tank spet nad minimumom za opozorilo in ugasne lu?ko. Zato ni mi?ikanja v stilu lightshowa.

 

 

 

?e bi pa kdo rabil lightshow je pa treba samo precej sprazniti posodo za pranje ?ip in takrat bo na vsakem ovinku lu?ka zagorela in v drugem ugasnila. To pa najeda... sej lepo da opozori, da nima? ?istilne teko?ine, samo, da ti pa skos mi?ika je pa vseeno malce pretirano in zelo mote?e.

 

Ja, sam pol pridem do ravnine (al se hujs, po klancu navzdol) in gre tudi kazalc kot raketa dol :(

 

yap to je to, kar probam Alexu razlo?it. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti mas lucko za posodo za pranje stekel? Jaz nimam tega??!!

Sem mislu, da majo to samo bencinski modeli....opa, nekaj za servis bo to v ponedeljek.

 

hehe

 

a nimajo to vsi? Lahko, da je kaj povezano z nivojem opreme :ne vem: . In verjetno ima? ti tud ?rno neprozorno posodo, da ne more? niti oceniti kolk je teko?ine notri. Moj ima prozorno posodo in se da takoj ugotoviti kolk je ?e teko?ine.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti mas lucko za posodo za pranje stekel? Jaz nimam tega??!!

Sem mislu, da majo to samo bencinski modeli....opa, nekaj za servis bo to v ponedeljek.

 

Jaz jo imam verjetno tudi :whatever: ?e nisem izprobal-vedno tankam ?istilno sredstvo not,ko je prazen do polovice.Ma kaj sem samo jaz tak?en skrbne?,da ?e skoraj pretiravam z "brezhibnostjo" vseh naprav in

priprav v mazdi?? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti mas lucko za posodo za pranje stekel? Jaz nimam tega??!!

 

 

To mam ?e js na svojem pa je preceeeej starej?i model mazde.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.