Skoči na vsebino

Pozitivne izku?nje


primto

Priporočeno sporočilo

Evo, nisem vedel kak?en naslov naj dam ampak tole odpiram da bi pohvalil odnos servisa v BTCju, zaradi slu?benih obveznosti sem enih 3x prestavil eno manj?o garancijsko korekcijo (?kripanje pri vo?nji ?ez le?e?e ovire) in ni bilo problema. Ko sem avto pustil na servisu me je do pisarne dostavil en drug voznik mazde, ki se je celo sam ponudil, ko je sli?al, da sem vpra?al na sprejemu ?e je mo?en prevoz do slu?be. Tudi na splo?no s tem forumom vred se mi zdi da je tole ena fajn pozitivna dru?ba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nosej vemo, da so na gami carji ampak danasnji dogodek mi nikakor ne gre v racun...

Namrec sel sem tja, ker je spet treslo in cvililo...

Grem po avto, sef servisa mi pokaze kaj vse so naredili (zamenjali):

 

-Kpl. celjusti zavorne

-Disk zavorni (spredaj kpl)

-Plaoscice zavorne

-Pusa

-Disk zavorni (zadaj)

-Olje response dot4

 

Sem se ze zacel za glavo drzat in mi potem pove, da je "v redu" in ni treba nc placat....

Ne vem...se vedno nisem preprican.

Moram ga vprasat, ce je mogoce mislil, da njemu placam al kaj...ker to je noro...

 

Tko da Gama center :rispekt:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi,pa ti ziher nisi sanjal to? :P Te bom pa jaz tudi za?el vozit avto na Gamo. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nosej vemo, da so na gami carji ampak danasnji dogodek mi nikakor ne gre v racun...

Namrec sel sem tja, ker je spet treslo in cvililo...

Grem po avto, sef servisa mi pokaze kaj vse so naredili (zamenjali):

 

-Kpl. celjusti zavorne

-Disk zavorni (spredaj kpl)

-Plaoscice zavorne

-Pusa

-Disk zavorni (zadaj)

-Olje response dot4

 

Sem se ze zacel za glavo drzat in mi potem pove, da je "v redu" in ni treba nc placat....

Ne vem...se vedno nisem preprican.

Moram ga vprasat, ce je mogoce mislil, da njemu placam al kaj...ker to je noro...

 

Tko da Gama center :rispekt:

 

?zmeden??zmeden??zmeden?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.