Skoči na vsebino

Auto funkcija stikala za spust in dvig stekel


Priporočeno sporočilo

Ta funkcija, ko enkrat pritisne? stikalo pa zdrvi steklo do konca dol in seveda kontra mi kar naeenkrat ne deluje.

 

A slu?ajno kdo ve a je to funkcija v samem stikalu ali to vodi ra?unalnik in ga je treba priklopiti na diagnostiko, da se ga nastavi? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta funkcija, ko enkrat pritisne? stikalo pa zdrvi steklo do konca dol in seveda kontra mi kar naeenkrat ne deluje.

 

A slu?ajno kdo ve a je to funkcija v samem stikalu ali to vodi ra?unalnik in ga je treba priklopiti na diagnostiko, da se ga nastavi? :ne vem:

 

?e bo kaj pomagalo, prepis iz navodil:

 

?e je bil zaradi vzdr?evalnih del ali drugih razlogov odklopljen akumulator, se okno ne bo avtomatsko popolnoma zapiralo.

Tedaj opravite naslednji postopek za ponovno vzpostavitev avtomatike:

1. obrnite stikalno klju?avnico v polo?aj ON

2. pritisnite stikalo in popolnoma odprite okno

3. povlecite stikalo in ga dr?ite pribli?no 2 sekundi, da se okno popolnima zapre

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri starej?ih modelih to funkcijo opravlja stikalo. Notri ima tuljavo, ker ko pride do ve?je sile (npr. ko steklo stoji) te?e DOST ve?ji tok skozi elektromotor?ek in s pomo?jo tega pojava tuljavica v stikalu vr?e vn. :P

 

Za nove ne vem. <_<

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je to isto ?e zgodlo na 6ki,pa mi je na servisu to odpravo,pa je ?ipo samo na 3/4 odprl. :whatever: Ostalo kot je napisal Seba. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mu?os gracijas Kaalman - deluje :bravo:

 

Res sem menjal akomulator sam sem opazil tole s ?ipami ?ele po parih dnevih pa nekako nisem povezal ti dve zadevi sramezljiv

 

Aha,si ga pa le kon?no zamenjal.Ti bo zdej spomladi in poleti v?igala mazda brez problemov. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.