Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

...in po novem tudi,?e ni bila slu?ajno ukradena... :(?zmeden?

 

Ha... po novem imajo nov trik. Avto ti prodajo nato pa ga kasneje prijavijo kot ukradenega in poberejo ?e zavarovalnino. Kupec se pa vozi toliko ?asa, dokler policija na recimo Schengenski meji ne ugotovi, da je vozilo ukradeno in ga kupcu zaplenijo. Potem se pa za?ne trnov pot.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha... po novem imajo nov trik. Avto ti prodajo nato pa ga kasneje prijavijo kot ukradenega in poberejo ?e zavarovalnino. Kupec se pa vozi toliko ?asa, dokler policija na recimo Schengenski meji ne ugotovi, da je vozilo ukradeno in ga kupcu zaplenijo. Potem se pa za?ne trnov pot.

 

Jp to je Italijanska posebnost <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mate dost takih primerov, ki jih pogruntate na meji?

 

Kolega dela na tehni?nih, in so samo letos dobil ?e 3 ukradene avte. Dva od teh sta bila audija A4 karavan.

Ugotovijo pa tako, ko vpi?ejo ragistracijo, al pa ?tevilko ?asije in ga ra?unalnik ne spusti naprej, potem klic na polcijo da preverijo in pol sledi zaplemba itn ...

 

 

Je pa zanimiv, k polcaji prletijo z lu?kami in sireno pa so cca 200 m stran od tehni?nih pregledov. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ve? da :policaj::policaj::policaj: gledajo dosti ameri?kih filmov. S?asoma se te tak nastop pa? prime :hohoho:

 

Eh,ja,pa ?e na sigurno pridejo.?udno,da ne dajo ubogemu kupcu gor lisic in ga vr?ejo na havbo,kot v filmih... :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mate dost takih primerov, ki jih pogruntate na meji?

 

hey, sem komaj zdaj videl sramezljiv

 

kolikor je meni znano se ve?ina avtov dobi na tak na?in kot je opisal yavar ali pa jih na cesti ustavi pp za izravnalne ukrepe (novonastale sch. enote) ki kar precej delajo po tovrstni problematiki.

 

Tako na pamet bi rekel da se nekje 1/3 do 1/4 odkrije na meji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem si za avto vzel malo ve? ?asa pa ga pol nisem vzel.

Ne razumem folka napi?e odli?no ohranjeni ,se pelje? 200km pol pa vidi? eno velko sraje.

Jaz sem prodal 323f staro 13 let z 200 tiso? kilometri pa je bil avto bolj o?uvan kot tale.

Pol pa re?e jaz ga nisem nekaj ?minkal da bi si mislil da ti kaj prikrivam.Lepo te prosim.

Avto od znotraj zgleda katastrofalno,mislim za toti letnik pa kilometre.Usnje obrabljeno,ogledalo zlomljeno,vglavnem celo vrsto napak.Te pa ?e re?e je avto ni nov,pizda.Kaj pol pi?e odli?no ohranjeno,to ?e je slab?e od slabo ohranjenega.

 

Je ni? spet bom moral dalje iskati.Ne more? verjeti kako te?ko je kupti rabljeno mazdo.?e jih je tak malo ali kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in sem lastnik zgoraj "opisanega" vozila.

 

Rad bi podal komentar na "Umetnikov" opis mojega avta, ki ga je malce pristransko opisal zato bom dodal ?e svoje stali??e, ker zaradi opisa da je avto prakti?no za na odpad, ne ?elim izgubljati kupcev!

 

Avto sem kupil v avto hi?i, ki ga je uvozila iz Belgije. Pred enim letom sem dal zanj 14.300? in je bil v enakem stanju kot danes. Zaradi razmer v slu?bi sem ga prisiljen prodati, ker bom 2 leti delal na terenu. Firma pa? no?e pla?evati kilometrine in so mi dali slu?beni avto. Zato sem postavil ve? kot razumno ceno in se hkrati opravi?ujem vsem, ki ni?ajo svoje cene zaradi mene, ki ?elim avto prodati. ?e primerjate mojo Mazdo z avtomobili s slab?o opremo je cena zelo primerna.

Ko je bil "Umetnik" pri meni na ogledu so se mu zdeli kilometri vpra?ljivi. Tudi meni so se, ko sem kupoval avto, vendar je mehanik ki sem ga imes s seboj potrdil, da sta motor in podvozje v odli?nem stanju.

 

Kljub temu sem takoj po nakupu naredil servis da bi bil lahko brez skrbi. Kot sem kupcu ?e povedal; zakaj bi nekdo vrtel kilometre na sumljivo ?tevilko. Lahko bi jih denimo zavrtel na 100k, pa bi bilo ?e vedno malo kilometrov. Ampak, kaj naj zdaj naredim? Avto jih ima pa? cca 75k. ?e se komu da ukvarjati s tem in ?e se bo bolje po?util si jih lahko zavrti na 200k!

 

Motorja nisem pral in je pa? pra?en. Meni bi bilo veliko bolj sumljivo, ?e bi si pri?el ogledat avto z opranim motorjem. Notranjost je dale? od tega kar je opisal "Umetnik". Razen, ?e je umetnik tudi po du?i in ga moti umazan gumi tepih. Usnjenih sede?ev pa tudi ne bom z oljem mazal, zato da bi zaslepil kupca in ga sku?al pridobiti na ta na?in.

 

Avto ima dve manj?i udrtini zaradi odpiranja vrat na ljubljanskih ulicah in parkiri??ih, ki pa jih kupec prej?nji dan niti ni opazil, ker sta minimalni.

 

Kot re?eno, avto ima maksimalno opremo, malo kilometrov, in nima skritih napak. Avto je pa? rabljen in ima primerno ceno, celo ni?jo od nekaterih s slab?o opremo.

 

Avto pa seveda ni ukraden, sej je homologiran na LPP v Ljubljani ter registriran in nato celo leto vo?en. Tudi na Hrva?kem sem bil 4x od tega so me 2x preverili.

 

Povem ?e to, da ?e nisem imel bolj?ega avta a ?al so razmere take, da ga ne morem za dve leti parkirati v gara?o.

Rad bi samo, da se zaradi izgube ARE ne pi?ejo skodo?eljna obvestila na forumu.

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi zelo kul da imamo obe zgodbi glede avta...

Moj ima tudi milijon prask navzven pa noter je pa tehninco v odlicnem stanju...

Ce bi kupil, bi definitivno tega vzel (pa se barva je zelo bliz crne :) )

 

Umetniku zelim, da bo najdel avta, Japoncu pa, da bo uspesno prodal

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? nisem natvezil, sem kar nekaj avtov ?e pregledal saj ?e tri mesce i??em avto pa ti moram stari povedati da je tvoj kar v slabem stanju.?e ga gre? gledat v de?u pa da je malo temno pol ?e ja,druga?e pa ...

Pojdi si pogledat enega z tolki kilometri pa bo? videl kak mora avto ven zgledat.

Sicer pa si tak lepo zaslu?il dvakrat si avto ven postavil pa si 200 eurotov zaslu?il,kaj pa ?e bi rad.

Ker ?e bi bil avto vreden tega denarja mislim da bi ga ?e davno prodal.

?e pa kateri na forumo misli da sem slabo ocenil avto pa se naj gre prepri?a na lastne o?i kak?en je avto.

Druga?e pa vsaka ?ast ?e bo? avto prodal za ta denar.

?e pa ti misli? da pri avtu ?teje samo dobra oprema pa se opravi?ujem,zame ne!

Raje pozabim teh dvesto eurotov kot pa vsaki dan gledam to ?alost na dvori??u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e nekaj!"dve udrtini"Pa kaj ?e!Na pragu 20cm udrti ?traf,odspredaj poknjeni odbija?,luknje za tablico ?e trikrat vrtane,robi na blatniku so ?e napihnjeni,udrtin kar nekaj,pa ?e avto sploh ni bil opran kaj ?e se bi pol vse pokazalo.

Tak da avto pomojem ?e zdale? ni odli?no ohranjeni.

Pojdi v Maribor k avto ?erbineku majo noter eno ?esko z 90tiso? kilometri pa bo? videl kak mora avto ven zgledat.

Tisti fiat z katerim sem bil pri tebi je star 8 let ma prevo?enih 140 tiso? pa je veliko bolj ohranjen od tvoje mazde.

Sicer pa kateremu se tvoja mazda vidi jo naj gre kar gledat,?e pa si ti dal za ta avto 14tiso? pol pa nevem kak se ti ni smilil denar.

Jaz ali nebi!

Mogo?e pa sem preve? zahteven?

Kakor koli ?e upam da bo? avto prodal,druga?e pa se bo mama vozla kot si sam povedal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moje mnenje:

Pri uvo?enih avtomobilih se da pred nakupom preverit, ?e je avto ukraden.

Tudi moja mazda je iz Italije. Pred nakupom sem od prodajalca oz. posrednika zahtevala kopijo prometne, preverila na policiji in ko sem se prepri?ala, da ni ukradena, sem jo vzela.

Tehni?ni je bil opravljen brez problemov, pa tudi ?ez mejo sem ?e bila.

Glede ohranjenosti je pa tako, avto ima nekaj prask in udrtin, za katere bi me bolj skrbelo, ?e jih ne bi imel (se vsaj vidi, da ni bil kitan in barvan), razbito je eno steklo od meglenke, vendar se mi zdi najpomembneje, da je ma?ina zdrava.Umetnik, tebi pa ?elim veliko sre?e pri nakupu.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj je najboljše pri Švici? Ne vem, ampak zastava je velik plus...
    • To pa je že malo čudno - zakaj hudiča se nekomu naenkrat tako mudi? Nenaden skok s ceno navzdol za 2.500€ (3.500 če gledamo nedavno prejšnjo ceno 16.500). Je z avtom vse OK? So na vratih rubežniki?    Mene oglasi, kjer se to dogaja več ne zanimajo (v smislu preveč lepo, da bi bilo res), ne zanimajo me tudi oglasi fizičnih oseb, ki navajajo "uredim financiranje" ,,,   Seveda, če bi danes kupoval tak avto, bi ga takoj vzel.  Verjetno pa bi si želel FL 2018 G194, in potem naenkrat ta ne pride več v poštev, tudi če je še tako ugodno.   
    • Počasi prihajamo na prelomno točko z infrastrukturo, kot smo nekateri ugotovili že 5 let nazaj da se bo zgodilo.  
    • Kdaj se pa ponavadi odločite, da umaknete polni kasko? Kaj vam je prelomna točka? Starost? Koliko? Trenutna vrednost avta na trgu?
    • Jaz sem že lani mislil samo AO in AO+ obdržati, ker so vsi govorili da se je podražalo zavarovanje zaradi napada na Ukrajino. No, ko sem to povedal zav.agentu, mi je dal še nižjo ceno kot leto pri tem, samo da nisem na AO in AO+. Verjetno za njih bolje vrabec v roki, kot golob na strehi.   Ma te zavarovalnice so ena sama črna luknja. Če bi bil prosto objavljen cenik vseh storitev, pa ga nobena nima. Tako pa klikaš ko butl po kljukicah te kombinacije, na koncu ti pa napiše "hvala, dajte še telefonsko pa vas agent pokliče". Daj cenik, javno objavi, z agenti se pa itak potem dalje pogovarjaš ker vsi očitno dajejo popuste.   Drugače pa hvala vsem za odgovore! Upam da ta teden zrihtam vse. Verjetno sprednja maska pride nova in je to to? Ker druga nimam poškodovano. Luči, meglenke, vse okej. Da ne bo spet kakšen "Carglass mojster" kje, ko je rekel da original steklo za Mazdo ne obstaja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.