Skoči na vsebino

R.I.P.


Tich

Priporočeno sporočilo

prvo kot prvo, so?alje za rabito rde?ko :(

 

 

kot drugo pa, poglejte kaj delajo nektere ?enske po avtih :blink: pelje se po obvoznici in glej jo, ona ma v rok ?pegu?ek, komolc na volanu z drugo roko pa ma?e po seb <_<<_< ?koda da nism slikal pa na policijo poslal :(

 

porihtaj avto?ek, ker kakor se meni zdi je samo "povr?insko" in da ni kak?no drobovje ?lo razn kilerja, ker vidim da se je razjokala :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da si ?e premlad da bi govoril tako mo?ne besede :rolleyes:

 

meybe :D sam men nikol alko ni di?al... :whatever: pa nwm zakaj :ne vem: ko kaj bolj mo?nga dobim za probat, npr. tist ko da mama ko ?elodec boli :hohoho: me kr zvije :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da si ?e premlad da bi govoril tako mo?ne besede :rolleyes:

 

 

He he,se strinjam. :bravo: Bomo vidli za kako leto ali 2. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo!

 

Pa ga mam!

 

Avtek za naslednje pol leta, ali mogo?e ?e ve?! :D

 

Zakon avto! Micka Galant '90 Gti 4x4! Kultni rally avto :P klasi?ni japanezer :P:jupiii:

 

Avto je za ta letnik ko nov. Ima realnih 220tkm, puno opremo, notranjost kot nova, vsa elektrika DELA - vklju?no s KLIMO :danzoman: pri 200tkm menjani jermeni itd...

 

Imela ga je ?enska v Nazarjih kako leto pa pol, prej pa njen sosed 10 let. In to se avtu res vidi (matr sem se po tleh metal pa celga 3x okol obrnal). Rje prakti?no nobene, pogon komplet nemasten, bremzvodi ko novi - ?e gibljive cevi so ko nove. Res u nulo avtek.

 

Edin praskice in udrtinice ma - manj?e. Ampak glavno da ni bil ?trihan. Pelje se tut u nulo. Prtisno ga pa ?e nisem da bi sprobo kak to gre. Bremze delujejo u nulo. 110 kW :hohoho:

 

Ni glih mazda, je pa najbolj ql oldschool japonc. Matr to je TANK od avta, ne pa golf II :D:D:D

post-318-1206729553_thumb.jpg

post-318-1206729558_thumb.jpg

post-318-1206729564_thumb.jpg

post-318-1206729569_thumb.jpg

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz 1200? sem zbil na 900?

 

avto je pa reeees ohranjen. Mislim, da ?e bi iskal tak?en ali podoben avto eno leto, ga ne bi na?el. Sem imel pa res sre?o, da sem glih uletel. Hec je, da ni prakti?no nobene rje. In pa tudi nobenega denarja, preden ga lahko za?ne? dnevno vozit, ker je vse u?timano.

 

Mx-3 bom poslikal ter objavil samo na mazda forumu, da se prodaja. Cene neke nimam. ?e bo kdo dal pametno ponudbo, se bo prodala. ?e ne, pa bo iz nje najverjetneje nastal orng projekt. Avto ni tak hudo razbit, ampak ?e ga gre jaz popravljat, bom to delal skupaj s peskanjem podvozja ter novimi pu?ami rok, motorja itd...Tak ko se spodobi za podoben avto. :P

 

Tankal pa tega res ne bom ni? ve? kot sem sedaj :hohoho:

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz 1200? sem zbil na 900?

 

avto je pa reeees ohranjen. Mislim, da ?e bi iskal tak?en ali podoben avto eno leto, ga ne bi na?el. Sem imel pa res sre?o, da sem glih uletel. Hec je, da ni prakti?no nobene rje. In pa tudi nobenega denarja, preden ga lahko za?ne? dnevno vozit, ker je vse u?timano.

 

Mx-3 bom poslikal ter objavil samo na mazda forumu, da se prodaja. Cene neke nimam. ?e bo kdo dal pametno ponudbo, se bo prodala. ?e ne, pa bo iz nje najverjetneje nastal orng projekt. Avto ni tak hudo razbit, ampak ?e ga gre jaz popravljat, bom to delal skupaj s peskanjem podvozja ter novimi pu?ami rok, motorja itd...Tak ko se spodobi za podoben avto. :P

 

Tankal pa tega res ne bom ni? ve? kot sem sedaj :hohoho:

 

Js uzamem Mega?pric. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
    • Ena v pričakovanju lepšega dne... 🤔
    • Vsi imamo neke nepotrebne stvari.   Jaz, recimo... Toliko imam teh let, a bi prav lepo shajal brez polovice njih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.