Skoči na vsebino

Odstranitev katalizatorja


Tič

Priporočeno sporočilo

Neki me zanima...

 

avto ma katalizator... ok... moj ne vec :D:D:D Pa laufa za moje pojme mal leps...sploh se mi zdi glede navora tam okol 3-5 k obratov. Sam... A bi blo treba kak senzor tut vn uzet, al pa kak kabel fiksno zvezat s cem?

 

se mogoce kdo spozna?

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj predlog, ne obremenjuj se s tem in se samo vozi, ker brez katalizatorja JE bolj?a vo?nja, manj?a poraba, avto ima lep?i zvok, ki ga s katalizatorjem nima in ?e kaznivo je. ;):lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki me zanima...

 

avto ma katalizator... ok... moj ne vec :D:D:D Pa laufa za moje pojme mal leps...sploh se mi zdi glede navora tam okol 3-5 k obratov. Sam... A bi blo treba kak senzor tut vn uzet, al pa kak kabel fiksno zvezat s cem?

 

se mogoce kdo spozna?

qrba... kva pa ti nared? s tvojim na tehni?nem ? ! ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ga peljem in naredim bp.

 

:rolleyes:

 

 

ps.Pa brez da sabo vozim qurbe :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to pomen da ce mam auto 92 letnik da ga ne rabim al kako? al mas koga poznanga tam? :P

 

Jst osebno mam tak narejen da je katalizator posebn del izpusnega sistema kar pomeni da je pred in takoj za njim priprobnica. Katalizator je pa se originalen (vzet dol pr tam okol 70k km) in mam samo 4 sraufe, pa ga dam gor, pa nardim tehnicnega.

 

A ma on dol bazo podatkov ce more met mx-3 '92 katalizator al nima on te baze? Ker takrat se kat ni bil obvezen.

 

ajd B)

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mx mora met kat, ker je v podatkih zabele?en neosvin?en bencin...

 

vsaj tak se meni zdi...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem jaz edini tuki ki ga briga za mother earth?? :unsure: Sej pridobis nekaj moci s kat. ampak ne tok da bos reku "uuuu zdaj gre velik boljs"..

 

Lahk mas neosvincen bencin in brez kat. ampak je pol rabis se aditive.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I do care about mother earth, ampak, daj ti meni 80 jurjev, pa si jaz kupim kat (neoriginalnega) ;)

 

?tekstdumir ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok se pozna...pr vsakem avtu... ful. Se tolk bolj pr V6 kot pri 4cyl. Pa se en sportn luftfilter pa ko ga do konca stisnes auto zapoje ko da bi meu ful vec moci. Globok mocan glas... res lep. Ampak na moci BISTVENO ne pridobis. mal pa. :P

 

 

Ze kdo tocn ve kak je s tehnicnim pa kat.? avto '92 letnik in ga je v osnovi mel, ceprav ni bil nujen... :rolleyes:

 

 

ajd B)

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahk mas neosvincen bencin in brez kat. ampak je pol rabis se aditive.

Kak?ne aditive ima? v mislih ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fla?ka z svincem k jo vlije? v tank zarad ventilov, sicer so pa dana?nji avtomobili tako narejeni da ne rabijo ve? svinca. to je bilo zaradi bolj?ega tesnenja ventilov. ?e ma? pa katalizator ti pa ta svinc zaba?e katalizator in pol mora? pa katalizator menjat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to sem hotel, od takrat ko imajo avtomobili katalizatorje le ti ne potebujejo nobenih aditivov, ker so ventili, sede?i ventilov in vsi ostali deli ki prihajajo v stik z me?anico goiva in zraka, naraejeni iz drga?nih materijalov, kot pa pri starih avtomobilih. Vsa kar se lahko zgodi, je da zaradi zmanj?anega upora izpu?nih plinov pre?ge kak izpu?ni ventil, samo to se zgodi samo ob stalnem pretiravanju in vrtenju motorja v v rde?e polje, pri normalni uporabi (tudi ?e v?asih pretirava?)se to ne bo zgodilo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok se pozna...pr vsakem avtu... ful. Se tolk bolj pr V6 kot pri 4cyl. Pa se en sportn luftfilter pa ko ga do konca stisnes auto zapoje ko da bi meu ful vec moci. Globok mocan glas... res lep. Ampak na moci BISTVENO ne pridobis. mal pa.

Saj izpuh ?e imam malo predelan, konus filter je tudi ?e gor, avto grgra da je joj ?e zdaj, in da bi potem ?e TOLIKO bolj? No, verjetno bo tudi to, ko bom imel ?as. ?e ne bom prej bankrotiral zaradi radarjev ali vse skupaj spravil v kak?en jarek. B):ph34r::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALMANN, daj prosim ti povej, ?e se na TVOJEM avtu kaj pozna, to me najbolj zanima. Glede zvoka in mo?i.

glede zvoka se pozna malo, samo meni se pozna ker sem ?e zamenjal oba lonca za katalizatorjem za BOSAL, in je avto kar lepo glasnej?i...

 

kar se pa mo?i ti?e pa nebi vedel povedati, mogo?e res malo bolje gre :)

 

ampak to je relativno...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.