Skoči na vsebino

Slovesnki avto leta 2004


Jest

Priporočeno sporočilo

tole zdaj ze malo na vsevedovstvo vlece, ampak... saj je vendar jasno zakaj je MAZDA 3 avto leta 2004 :P

 

 

meni se drugache avto zelo dopade, najraje z CD136 motorjem....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Normalno ste kaj drugega pricakoval. Men osebno je zelo vsec.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mel prilo?nost jo mal testirat in moram re?t, da ?e bi bil denar, bi bil to moj naslednji avto. Je bla sicer le 1.6 ma?ina, ampak je za obi?ajno vo?njo ?ist dovolj.

 

Vzmetenje trdo, velik prostora, ma?ina nesli?na. Pa dost huda armaturka, sploh tiste lu?ke, ko glasnost na avtoradiu spreminja?. Neumno mi je edino to, da je ta model, ki sem ga vozil, imel kontrole za cd player/izmenjevalec ... o?itno so te standardno na armaturi, cd izmenjevalca pa ni blo vgrajenega.

 

Je pa cena kar visoka.

 

Trgovci se pa ?e veselijo, saj to spet pomeni porast v prodaji. :) Yupiii, forum bo dobil nove obiskovalce. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.