Skoči na vsebino

Slovenski avto leta 2023


Jest

Priporočeno sporočilo

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Lansko zmagovalko, električno Kio EV6, je zopet nasledil električni model. Letošnji izbor...

Same reklamne bučke, ne vedo kako bi še dodatno pospešili prodajo elektrikarjev..... :party0035:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, sam res. Tale avto je majhen kot Clio in je jedva čez 4 metre dolžine. 54kWh baterija pa za vse to hočjo met 40k€. Pol pa pišejo, da se da z njim narest 550km. Ja bi verjel, če ne bi takih EV malčkov vozil in pri kolikor toliko normalni uporabi si lahko srečen, če se približaš 300km dosega s tako baterijo. V realnosti pa da ne greš do 0% baterije pa da skrbiš za dobro kondicijo te in polniš le do 80% pa je domet tam nekje 230km. To je pač realno, vse ostalo so pa zgodbice za otroke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fascinacija s touch screeni me preseneča iz dneva v dan. Zakaj je potrebno vtaknit povsod to tehnologijo? A mi lahko pustite prosim mehanske knofe? Ok, zastopim glavni zaslon, ampak klima, ventilacija...zakaj? Govorim seveda o pežojih.

  • Všeč 5
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je zosek napisal:

Fascinacija s touch screeni me preseneča iz dneva v dan. Zakaj je potrebno vtaknit povsod to tehnologijo? A mi lahko pustite prosim mehanske knofe? Ok, zastopim glavni zaslon, ampak klima, ventilacija...zakaj? Govorim seveda o pežojih.

Pa premajhen volan in gledanje števcev preko volana. Super pogruntavščina. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 1. 2023 ob 7:28 je Bini napisal:
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Lansko zmagovalko, električno Kio EV6, je zopet nasledil električni model. Letošnji izbor...

Same reklamne bučke, ne vedo kako bi še dodatno pospešili prodajo elektrikarjev..... :party0035:

 

Men je pa logično da je štromar avto leta.... Krivulja pa to....

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.