Skoči na vsebino

Mazda-si nalepka


ToniX

Priporočeno sporočilo

naro?am 2 komada ! :)

 

enega za zdaj?nji avto, enega pa ?e za naslednjega ki ga bom kupil...:) :) :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ce kdo rabi naj mi napise kako dimenzijo in barvo bi hotel met, ker se zadevo da prilagajat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakon nalepke;res ful dobro izgledajo;jaz bi jo takoj imel.dol?ina 20-30 cm,?e gre tako nardit. Bela barva bi kr ustrezala,ker mam zatemnjene ?ipe,ali pa srebrna...Kje in kdaj bi se jo dalo dobit in kolko $$$?

hvala & lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok se zmenmo za dimenzijo in barvo, pa treba se je zment boste-bomo mel nalepljeno znotraj ali zunaj avtomobila. Je pa mozno dobit tud srebrno.

Bi pa prosil ce se do certka lahko zmenite, ker me do takrat ni, potem pa napadem in nardim nulto serijo. Tako da bo dobava nasledni vikend, ce pa bom komu po posti posiljal pa po vikendu. Za dodatne informacije in zelje pa na mojyavarye@email.si.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

:P Super ideja je tale forum.

:) Sploh zato ker se mi mazde se izrecno dopadejo. No u glavnem...

 

Za nalepko bi predlagal napis "www.mazda-si.net" napisano pa s crkami podobnimi napisu "no fear" oz. take kot so type "R", neki bolj agresivnega itd...

 

<_< hm... sej ce ne si bom pac jo sam potem enkrat izdelal v tem stilu, cez celo zadno sajbo :D

 

bye

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poslji mi font ali pa naraejeno nalepko v corelu, lahko jo naredis kar v merilu, pa jo bom odrezal in ti jo poslal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:lol::lol::lol: !!!!!!!!

 

NORO! jst bi si dal ?rno ?ez cel odbija? vzadi. A pol ti lahk jst to v Corel-u nardim pa mi ti to zrihta?? :) QL!

 

Kolk pa me stane ta hec? sj bom po?as jst to naredu, pol pa ce bo se komu vsec pa ?e lahk kdo drug tut to ponuca :P

 

Em... ps... to mamo zj sam mazda forum a ne? Ka klub ze obstaja kak? Al ga bomo mogli NARDIT? :P:P

 

Thanx...ciao

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nalepke je edina omejitev visina in sicer 28 cm, v dlozino pa ni omejitve.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:lol::lol::lol: !!!!!!!!

 

NORO! jst bi si dal ?rno ?ez cel odbija? vzadi. A pol ti lahk jst to v Corel-u nardim pa mi ti to zrihta?? :) QL!

 

Kolk pa me stane ta hec? sj bom po?as jst to naredu, pol pa ce bo se komu vsec pa ?e lahk kdo drug tut to ponuca :P

 

Em... ps... to mamo zj sam mazda forum a ne? Ka klub ze obstaja kak? Al ga bomo mogli NARDIT? :P:P

 

Thanx...ciao

Jaz kluba ne bi delal........nekateri smo se ze opekli s takimi aktivnostmi...aneda YavarYe X6V6 ??? :angry:

 

Sej ce mamo forum pa nalepke vejo ljudje za kaj gre....zakljucena druzba hehe

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans al pa jutr bom najdu fonte pa naredil eno probo za nalepko kak bi po mojem okusu najleps zgledala. Pa vam jo potem posljem. B)

 

Za klub pa nism mislu nic resnega. Cist tak neuradn klub. Da mamo za sebe neki, da se poznamo, kdaj dobimo skup na pijaci pa da mal predebatiramo zadeve itd... pa da ce se gre na kak tuning show itd da se poznamo. Nic uradnega pa take fore. Neki kao da pac so nalepke, da se poznamo, si pomagamo en mal z nasveti, mnenji itd. :D

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej s tem forumom, lahko veliko tega naredimo ;)

Neuraden klub je sedaj to, kaj vec pa mislim, da ne bomo delali...no vsaj jaz se ne bom vec spuscal v to.

 

Pijacko pa bomo se skupaj pili :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti?, ko bo? imel narejeno nalepko v corelu jo shrani v AI format in mi jo poslji na mail.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem tud za to, da je nalepka za vse enaka, spreminjali bi le barvo in pa dimezije, tako da osnova ostane enaka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

KAAlman bo dobil jutri nalepko in jo bo nalepil na svojo mazdo. Upam da bo dal na forum kako sliko, da se bo videlo, kako zgleda v resnici.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.