Skoči na vsebino

Benzindruckregler


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

2.5V6 KL

Pojavila se mi je napaka, s katero ne vem kaj naj...

 

25 Benzindruckregler Solenoid

 

ni mi jasno, zakaj ostane ta napaka vpisana v ra?unalnik kljub resetu ra?unalnika...

druga stvar pa ne vem kaj to v prevodu sploh pomeni..."Solenoid",a mi lahko kdo pomaga???

bdw avto mi pra?i?je dosti tro?i cca 11-12l,a ima to z tem mogo?e kak?no povezavo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak zakaj ne morem z resetiranjem ra?unalnika zbrisat podatek, da bi pol videl, ?e bi se na novo napaka pojavila, ker se je zgodilo, da sem imel eno cevko(ne vem ?e spada med te cevke)tak?no ?rno z zelo majhno lulnjo pregri?eno, pa sem hotel menjat ,sem cevko dol vzel, da bom nesel v trgovino pokazat, pa sem par kilometrov naredil brez te cevi...mo?no da se je napaka takrat vpisala v ra?unalnik...odlopil sem akumlator,za cca 15min, pa je napaka ?e vedno vpisana...brez ponovnega zagona motorja..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak zakaj ne morem z resetiranjem ra?unalnika zbrisat podatek, da bi pol videl, ?e bi se na novo napaka pojavila, ker se je zgodilo, da sem imel eno cevko(ne vem ?e spada med te cevke)tak?no ?rno z zelo majhno lulnjo pregri?eno, pa sem hotel menjat ,sem cevko dol vzel, da bom nesel v trgovino pokazat, pa sem par kilometrov naredil brez te cevi...mo?no da se je napaka takrat vpisala v ra?unalnik...odlopil sem akumlator,za cca 15min, pa je napaka ?e vedno vpisana...brez ponovnega zagona motorja..

 

Najverjetneje zato, ker je ta ventil v stiku (prebija tuljava), zato ne funkcionira. in z resetiranjem ne more? odpraviti napake, mora? ga enostavno zamenjati. Poraba potrjuje, da je nekaj narobe z njim.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.