Skoči na vsebino

Policija kr?i :)


RebroRX8

Priporočeno sporočilo

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj druga?e se je tudi meni zgodilo, da sem ob 23:00 sam stal na rde?i lu?i za rit pa pride policijski kombi, pri?ge lu?ke, gasa ?ez pa ugasne jaz sem pa stal na rde?i z oprtimi usti. :blink:

Zadnji? se pa pelje ?ez ?elodnik meni nasproti, pri?ge lu?ke prehiti kolono pa parkira tja kjer sta ?e bila dva Touarega. <_<

Je pa menda tako, da po novem imajo ?tevec sirene tako, da lahko vsak dan pregledajo nadrejeni, in preverijo, ?e so bili res na nujni vo?nji ali so si le odrpli semafor tako kot pri meni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrana vrani nikoli ne izkljuje o?i in ?e se ??itijo pri veliko bolj resnih zadevah, je tole z lu?kami :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok pa ni?. :ne vem: Pa? povem kar sem jaz sli?al... <_< ?e pa tega ni potem pa toliko slab?e, ker bodo tak?ne situacije ?e kar popularne.

Pa ?e zadnja cvetka iz na?ega konca. Mulc, star 16 let z motorjem vozi mojega soseda (pomoje celo oba brez ?elad ne le moj sosed) in zagleda policijski avto. Gasa, posku?a uiti in ugotovi, da je v avtu njegov o?e (pa? je policaj). Za 2 minuti mu je ?e mobitel zvonil in ga klicala mami, naj pride domov na en razgovor. :blink: Ma da sem jaz njegov fotr je motor takoj na avto.netu pa ?e APN4 za vsak slu?aj pa naj s kolesom se fura. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, bere se sicer komi?no, sme?no pa vseeno ni... Ima? prav. :huh:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebe se meni za policaja... tak kot se njemu za omejitve :)

 

ma pa RXa lep zvok :D :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sm posnel filmck, sm furu za policajem, tam kjer je omejitev 50 je su 70 :)) Sm vrgu filmck na youtube. Ko odprete filmck kliknite zravn kjer pise "watch in high quality"

 

policaj

 

meni se zdi, da vozi zelo lepo in bi lahko bil vzor vsem motoristem...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.