Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ja firma pi?e da je Fruity, mislim pa da ga je kupla v Tu?u. Rok trajanja pa je 22.5.2010, ?udna scena! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah pomoje je isto, pogledat je treba vsaj sestavo na embala?i. Pred leti ko sem prek ?tudenta delal v ?itu, so bonbone filal zase in za neko tujo znamko (fru-fruji) in v trgovini ?e vedno vidim te bonbone obeh znamk in tisti drugi so kar dra?ji, samo pakunga je druga. Mi je pa kolega povedal da je Mercator pivo ki ga polni Union bolj ?voh. Tako da nekatere stvari so verjetno popolnoma enake druge pa ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druzinski prora?un je la?ji za 500HRK, ker je mama prehitevala po Ypsilonu mal (avto ali 2) prevec, pa zakljucila preko polne crte direkt pred liziko :policaj: ....

 

citat:

Sej sem se mal nasmejala pa ?enske ?are uporablia ve?, druga? bi blo 1000HRK....je takoj spustu...

Drugac pa leti tale suzuki ?zmeden?

 

p.s. govorimo o nekomu ki je delal guzvo 60km/h na Ypsilonu....stara zgodba...ampak sekala jo pa je...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nikamor se ne grem, lezim na postelji, vsekal me je v hrbet...jebemu

 

Ketonal dela ?ude?e.....verjem...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze 4 dni se z navorom vozim.....in to ta najtave?jim, ker se selim....jutri moram pa v Prago, v Petek priletim nazaj pa na morje, pol pa po prikolco.

Pol pa spet selt.....

cest la vie

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka smrdljiva megla spet v toti LJ, za?ne se iz moje smeri, nekje v Dom?alah, pol pa kdo ve do kje sega! <_<

 

Zdej vem zakaj LJ imenujejo ?abarija! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka smrdljiva megla spet v toti LJ, za?ne se iz moje smeri, nekje v Dom?alah, pol pa kdo ve do kje sega! <_<

 

Zdej vem zakaj LJ imenujejo ?abarija! :blush:

 

Pridi k nam na obalo.Son?no cel dan,28°C,morje tudi toplo za se kopat. :danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, me vsekakor bolj mika vajino vabilo, kot re?evanje sodnih zaostankov! <_<:P

 

U?er pa sm bil pr zobarci in se bova o?itno ?e "dru?la", ker je rekla, da sem se ji zdej tok ?asa uspe?no izmikal da je nastalo kar neki posla za njo! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm dans biv prisiljen dopust napisat (bom mal malar) ker je v slu?bi ?e 2 dni blo ?iv?no stanje, kerga sm vidu da ne bom dolg zdr?u, bemumast, nekdo mi dolo?ene stvari podtika in skriva, tko da skoz neki i??em, pol sva se pa ?e z mojo strojepisko skregala in valila krivdo en na druzga, scena za se ti zme?at! :(:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Borut to je tud ena oblika mobbinga na delovnem mestu. Moj predlog, na?timi si kamero, da vidi? kdo je. Ko ga bo? odkril mu ne povedat, da si ga posnel (da ne bo kake ovadbice ;) ). Postavi ga pred dejstvo pa opazuj koliko ?asa bo lagal. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji odbija? na desni strani, ni panike ni bla "na?a" kriva, jo je en na parkingu(kjer parkira avto) "lepo" po?lajfal in se izgubil v promet, mater mu j... v a... in u.... :angry2:

Pol pa cela panika, celo popoldne sem mel splanirano in mi ga je zjebalo, to je ?e najve?ja izguba. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.