Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

ne morem ve?... enostavno se mi ne da ve?... konec je... ne gre ve?... tale Lojz je nekaj neverjetnega...

prav vsepovsod je najpametnej?i, in vedno samo mi na njega ska?emo, in njemu nekaj proti delamo...

 

ko pa ve? ne more kaj pa kak, pa mora izvle? finte, da kao on nekaj ne sme na forumu, ali pa se mu dela krivica...

 

jaz se z njim in njegovimi komentarji ve? ne ukvarjam...

 

pri meni je dosegel svoje... pri spovedi sem povedal, da sem divjak, zato sem moral zmolit 30 raznih molitev...

 

v aspuh na avtu sem zabil banano, da nebi slu?ajno kje po nepotrebnem peljal ve? kot je dovoljeno, ?e ve?, sploh ne vozim ve? ?ez 2. prestavo in 2.000 RPM...

 

pe?ce od zdaj naprej sam nosim ?ez prehod, ?e no?ejo, ko se ustavim, ?e se kdo prepo?asi pelje, se ustavim na varnem mestu, in po?akam, da je tisti pred mano doma na varnem, da ga ne bi jaz ogro?al ....

 

na avtocesto ne grem ve?.. ker ?e vozim ve? kot 50 sem itak divjak, kar pa no?em biti...

 

p/s: tale post bom verjetno ?e kdaj dodelal, ?e mi ?e kaj pride na pamet...

p/s2: tega posta NE SME? komentirati, Lojz, enostavno ne sme?, ker sem se jaz tako odlo?il !!!!

upam, da bo? tokrat ti upo?teval mojo ?eljo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALman sej bo... kr po?asi, sam globoko vdihni. Saj bo minilo, tale lojzitis k sre?i ni nalezljiv.

 

zdej vsaj v praksi vidi? kaj v bistvu pomeni fraza "lud jebe zbunjenog" :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne morem ve?... enostavno se mi ne da ve?... konec je... ne gre ve?... tale Lojz je nekaj neverjetnega...

prav vsepovsod je najpametnej?i, in vedno samo mi na njega ska?emo, in njemu nekaj proti delamo...

 

ko pa ve? ne more kaj pa kak, pa mora izvle? finte, da kao on nekaj ne sme na forumu, ali pa se mu dela krivica...

 

jaz se z njim in njegovimi komentarji ve? ne ukvarjam...

 

pri meni je dosegel svoje... pri spovedi sem povedal, da sem divjak, zato sem moral zmolit 30 raznih molitev...

 

v aspuh na avtu sem zabil banano, da nebi slu?ajno kje po nepotrebnem peljal ve? kot je dovoljeno, ?e ve?, sploh ne vozim ve? ?ez 2. prestavo in 2.000 RPM...

 

pe?ce od zdaj naprej sam nosim ?ez prehod, ?e no?ejo, ko se ustavim, ?e se kdo prepo?asi pelje, se ustavim na varnem mestu, in po?akam, da je tisti pred mano doma na varnem, da ga ne bi jaz ogro?al ....

 

na avtocesto ne grem ve?.. ker ?e vozim ve? kot 50 sem itak divjak, kar pa no?em biti...

 

p/s: tale post bom verjetno ?e kdaj dodelal, ?e mi ?e kaj pride na pamet...

p/s2: tega posta NE SME? komentirati, Lojz, enostavno ne sme?, ker sem se jaz tako odlo?il !!!!

upam, da bo? tokrat ti upo?teval mojo ?eljo

 

OK ne bom komentiral tega tvojga posta.

Ker pa si spet zaklenil mojo debato, tako kot zaklene? vse debate v katerih se z mano ne strinja?, te bom vpra?al tukaj.

Zakaj ne bana? Symona, ker me ?ali z debilom, ?eprav si mu ?e izrekel zadnje opozorilo pred banom, ?e bo nadaljeval s tem debilom?

A jaz tud lahko njemu re?em, da je debil, pa tud ne bom fasal bana?

Recipro?nost pa to....?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na 24ur je tut novica :)

 

@Kaaaalman: Skor sem umrla, ko sem to prebrala :hohoho::bravo::rispekt:

 

Na Radio Hit je to danes vroca tema :) >> http://www.radiohit.si/si/budilka/vroca_tema/3/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne morem ve?... enostavno se mi ne da ve?... konec je... ne gre ve?... tale Lojz je nekaj neverjetnega...

prav vsepovsod je najpametnej?i, in vedno samo mi na njega ska?emo, in njemu nekaj proti delamo...

 

ko pa ve? ne more kaj pa kak, pa mora izvle? finte, da kao on nekaj ne sme na forumu, ali pa se mu dela krivica...

 

jaz se z njim in njegovimi komentarji ve? ne ukvarjam...

 

 

 

Kaalman tole pomaga ;)

 

 

You have chosen to ignore all posts from: Lojz.

 

· View this post

· Un-ignore Lojz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaalman tole pomaga ;)

You have chosen to ignore all posts from: Lojz.

 

· View this post

· Un-ignore Lojz

 

Saj res, zakaj me ne ignorirate, ?e me ?e ne morete premagat s pametnimi besedami?

Sicer je pa itak znano, da kdor ni mo?an v pameti in ne more tekmovat s pametjo, potem tekmuje z mo?nim in hitrim avtom, motorjem itd....skratka, kdor nima mo?i in hitrosti v glavi in argumentih, to hitrost in mo? poi??e v mo?nem motorju, avtu...ali pa mo? v oblasti....

In na?e ceste so ?iv dokaz da to dr?i. Vsi norci s svojim divjanjem tekmujejo in oznanjajo svojo prazno butico, ?e?, glejte me kako sem neumen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh Lojz, Lojz, ampak ti pa si res en lojz :huh:

 

Dr?i. Tako so me krstili. Tudi mama me kli?e tako. Pa moja krstna botra Rezka tud. Po svetemu Alojziju Gonzaga. Fejst poba je bil. Ni divjal z avtom. Prijatelji pa me kli?ejo Lojzi, Lojzek, Lujz, Lujđi itd....le ?ena mi v?asih pravi posko?ni Alojz.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK ne bom komentiral tega tvojga posta.

Ker pa si spet zaklenil mojo debato, tako kot zaklene? vse debate v katerih se z mano ne strinja?, te bom vpra?al tukaj.

Zakaj ne bana? Symona, ker me ?ali z debilom, ?eprav si mu ?e izrekel zadnje opozorilo pred banom, ?e bo nadaljeval s tem debilom?

A jaz tud lahko njemu re?em, da je debil, pa tud ne bom fasal bana?

Recipro?nost pa to....?

 

zaradi mene, ti kar talaj debile.. ;)

?e drugi (beri: administratorji in ostali moderatorji) nimajo ni? proti temu, nimam niti jaz ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj tebi ni jasno, a nisem dovolj jasno napisal, zakaj sem zaklenil tisto temo ?

 

ne zato, ker si ti avtor in se s tabo ne strinjam...

 

zaradi mene, ti kar talaj debile.. ;)

?e drugi (beri: administratorji in ostali moderatorji) nimajo ni? proti temu, nimam niti jaz ;)

 

Ja res lepa utemeljitev zapiranja moje teme.

Reku si, da zapira? temo, ker je, kao, za?la, ker je nepregledna in polna nerelevantnih informacij!

?e je to res, potem lepo pljuni v roke in zapri 3/4 tem na tem forumu. Vsaj toliko tem izpolnjuje tak kriterij ki si ga zdaj tle napisal. Vse polno je nepreglednih, zavo?enih in izgubljenih postov. Pa jih ne zapre?. ?udno.

Trditev, da so neke informacije nerelevantne, pa je zgolj tvoje mnenje, ne fikcija. In moderator ne bi smel zapirat tem zato, ker se mu neka informacija, PO NJEGOVEM MNENJU, zdi nerelevantna. Ti si s zapiranjem moje teme onemogo?il podajanje razli?nih informacij in razli?nih mnenj. A se tukaj tema zapre zato, ker ti odlo?a? katera informacija je prava in katera ni, ali katero mnenje je tebi bolj v?e? ali ti ni?

KAALman serje? ga. Sicer pa bod faca in povej ter na?tej te nerelevantne informacije, ker pravi? da jih je bilo v doti?ni temi vse polno!

?e pa slu?ajno ne bo? na?el polno neresni?nih in nerelevantnih informacij, pa komot lahko prizna?, da si mojo temo zaklenu zgolj in samo zato, ker je bila to moja tema in ker ste ti in ostali spu?ili besedni dvoboj z mano.

Kratka obrazlo?itev, oziroma nasvet:

Ve?, te?ko bo? zmagal v debati, v kateri zagovarja? ali v realnosti morda celo namenoma dela? cestne barabije, kr?i? predpise in omejitve, prekr?ke itd...pol pa za svojo neumnost in norost krivi? nekoga druzga. Pa magari ima? ?e tolk somi?ljenikov. To pa? preprosto ni mogo?e. Probaj v debati zagovarjat po?tenost red in spo?tovanje predpisov, omejitev itd...pa bo bol?. Probaj!

Z mo?jo in oblastjo, ki ti je dana kot moderatorju, ti z zagovarjanjem svoje teorije zmaga? lahko le tako, da nasprotnika v debati diskvalificira? ali celo likvidira?. Te na kaj spominja tak na?in delovanja in uveljavljanja svojega prav in taki procesi? Po?teno ne more? zmagat.

To je to. Sem ?e kaj pozabu povedat?

Debile, bedake, kretene itd...ki jih tukaj nekateri talate meni, pa jaz ne bom talal vam. Ni na mojem nivoju. To delajo in talajo tisti, ki so ubogi na umu in du?i. Jaz vas znam pospravt na bolj moder, pa vendar preprost na?in.

 

Malo bi pojamral. Jazst sem nedorasel in neprilagojen debil. Posko?ni Alojz a ste sre?ni? :harhar:

 

Sre?en glih nisem zarad tega tvojega iskrenega priznanja, te moram pa pohvalt, ker si kon?no tud ti povedal nekaj po resnici. Torej malo na bolj?e ti vseeno gre.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res lepa utemeljitev zapiranja moje teme.

Reku si, da zapira? temo, ker je, kao, za?la, ker je nepregledna in polna nerelevantnih informacij!

?e je to res, potem lepo pljuni v roke in zapri 3/4 tem na tem forumu. Vsaj toliko tem izpolnjuje tak kriterij ki si ga zdaj tle napisal. Vse polno je nepreglednih, zavo?enih in izgubljenih postov. Pa jih ne zapre?. ?udno.

Trditev, da so neke informacije nerelevantne, pa je zgolj tvoje mnenje, ne fikcija. In moderator ne bi smel zapirat tem zato, ker se mu neka informacija, PO NJEGOVEM MNENJU, zdi nerelevantna. Ti si s zapiranjem moje teme onemogo?il podajanje razli?nih informacij in razli?nih mnenj. A se tukaj tema zapre zato, ker ti odlo?a? katera informacija je prava in katera ni, ali katero mnenje je tebi bolj v?e? ali ti ni?

KAALman serje? ga. Sicer pa bod faca in povej ter na?tej te nerelevantne informacije, ker pravi? da jih je bilo v doti?ni temi vse polno!

?e pa slu?ajno ne bo? na?el polno neresni?nih in nerelevantnih informacij, pa komot lahko prizna?, da si mojo temo zaklenu zgolj in samo zato, ker je bila to moja tema in ker ste ti in ostali spu?ili besedni dvoboj z mano.

Kratka obrazlo?itev, oziroma nasvet:

Ve?, te?ko bo? zmagal v debati, v kateri zagovarja? ali v realnosti morda celo namenoma dela? cestne barabije, kr?i? predpise in omejitve, prekr?ke itd...pol pa za svojo neumnost in norost krivi? nekoga druzga. Pa magari ima? ?e tolk somi?ljenikov. To pa? preprosto ni mogo?e. Probaj v debati zagovarjat po?tenost red in spo?tovanje predpisov, omejitev itd...pa bo bol?. Probaj!

Z mo?jo in oblastjo, ki ti je dana kot moderatorju, ti z zagovarjanjem svoje teorije zmaga? lahko le tako, da nasprotnika v debati diskvalificira? ali celo likvidira?. Te na kaj spominja tak na?in delovanja in uveljavljanja svojega prav in taki procesi? Po?teno ne more? zmagat.

To je to. Sem ?e kaj pozabu povedat?

Debile, bedake, kretene itd...ki jih tukaj nekateri talate meni, pa jaz ne bom talal vam. Ni na mojem nivoju. To delajo in talajo tisti, ki so ubogi na umu in du?i. Jaz vas znam pospravt na bolj moder, pa vendar preprost na?in.

Sre?en glih nisem zarad tega tvojega iskrenega priznanja, te moram pa pohvalt, ker si kon?no tud ti povedal nekaj po resnici. Torej malo na bolj?e ti vseeno gre.

 

 

Jaooo Lojz kje spi? da te ne ukradejo :D

Zdej vem zakaj toliko laja? in na veliko pi?e? svega in sva?ta in to v slu?benem ?asu-ker doma ziher ne upa? bit tok glasen!!

Sklepam pa po nekaterih primerih ki jih imam v slu?bi sam(pa definitivno nisem med njimi)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?ist normalno.

Saj nekateri se smejejo od ?alosti, al pa jokajo od sre?e.

Eni pa jokajo samo zato, ker morajo za v prekmurski bogra? nalupit ?ebulo.

 

evo ni kej... se popolnoma strinjam :bravo:

 

vi? Lojz ob?asno se jaz tud s tabo strinjam 100%... :blush:

 

Jaooo Lojz kje spi? da te ne ukradejo :D

 

Lojz nikoli ne spi, je vedno na pre?i, kot kak superheroj, ki varuje nedol?ne me?ka?e pred divjaki in norci na cestah.

 

Govori se da je verjetno Lojz edini, ki bi lahko premagal Chucka Norrisa v debati o vinjetah in cestni varnostni problematiki. Ko je to sli?al Chuck se je za?vical...full. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje jih pobira :

 

 

''sem pa tja'' pa take fore :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaooo Lojz kje spi? da te ne ukradejo :D

Zdej vem zakaj toliko laja? in na veliko pi?e? svega in sva?ta in to v slu?benem ?asu-ker doma ziher ne upa? bit tok glasen!!

Sklepam pa po nekaterih primerih ki jih imam v slu?bi sam(pa definitivno nisem med njimi)

 

Kdo pa pravi da me niso ukradli? Zdaj sem pa? ugrabljen. In ugrabili so me glih med spanjem. Zdaj mi ugrabitelji grozijo po ?ivljenju, ?e vam ne bom povedal tega, kar bi vi ?e zdavnaj morali vedet in kar bi vam morali povedat ?e va?i star?i. Ugrabitelji so me ukradli zato, da vam o?i odpiram in da vas po svojih mo?eh zvle?em iz balkanske kulture ter balkanskega obna?anja, ter, da vas, namesto va?ih str?ev, vzgajam v normalne ljudi, ki boste zmo?ni sobivat in se obna?at na cesti tako, kot se obna?ajo ljudje v civiliziranem razvitem svetu. Skratka, balkan??ine bi vas rad odvadu.

In ve? zakaj jaz doma ne pi?em po tem forumu? Ker meni, ko nisem v slu?bi, v privatnem ?ivljenju ni toliko dolg ?as in mi ?e na misel ne pride da bi se doma vsedel za PC in potem na netu in na tem forumu visel tako kot to ti po?ne?, no? in dan, svetek in petek in najbr? celo med dopustom. Meni doma privatno, za razliko od tebe, pa? nekaj dogaja, tebi pa je, kot ka?e dolg?as tako doma kot v slu?bi zato si na netu non stop. Jaz si prijateljev za realno ?ivljenje, ne i??em po internetu tako kot ti.

To je to, za silo povedano.

 

@Boss, kdo je Chuck Norris? A si ti to kje iz kak?ne nanizanke po TV-ju spet pobral?

Boss, mislim da preve? gleda? TV in preve? ?asa prebije? za ra?unalnikom. Pejd mau ven na zrak, med ljudi in se iz virtualnega lajfa preseli v realni lajf.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.