Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Saj ve? kako to gre: "Vse kar imam v ?ivljenju sem nakradel edino ?olo in izpit za avto sem kupil." :P

 

Saj zato je edina re?itev, da ?asovno omejimo veljavnost izpitov in jih bi bilo treba recimo vsake 10 let pred izpitno komisijo podalj?evat. ?e ne uspe? v treh poskusih ti izpit vzamejo pa ajdi nazaj v avto?olo na izpopolnjevanje in obnavljanje znanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato je edina re?itev, da ?asovno omejimo veljavnost izpitov in jih bi bilo treba recimo vsake 10 let pred izpitno komisijo podalj?evat. ?e ne uspe? v treh poskusih ti izpit vzamejo pa ajdi nazaj v avto?olo na izpopolnjevanje in obnavljanje znanja.

 

Pri nas kandidata napiflajo krog, vozi avtomatsko, in ne samoiniciativno, pol gre pa izven tega kroga je pa ?tala

 

Men je blo res super, da sem izpit za motor delal na Jesenicah, ne samo da sem prvic v zivljenju moral na motor se navajat, tudi prvic sem se vozil po teh ulicah in sem se u?il poleg tudi vklju?itve v prometu..

 

To je ?ist drug svet, kot pa da ze ves da je za ovinkom stop ali prehod...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto grem ?ele zdele dam (uradno mamo petke do 14.30) - ostali "heroji" so iz stavbe ?e zdavni spizdl! :angry2:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No dva dni nazaj je sestra nabavila novo Mazdo 2. Prakti?no pol ure po tem ko jo je prevzela, se je ?e najdu en kreten na parkir placu ki ima "predebelo rit" in je moral butat z vrati v Mazdo.

 

Jebo ta nekulturni narod....

 

Hja sej pol pa se men ljudje smejijo, ker vedno parkiram na najbolj oddaljen konec parkiri??a, ?im dlje od ostalih avtov... mam po enem letu vsaj ?e vse boke cele in ni? obutano pa ?e tudi so zato ?evlji malo bolj znucani :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?no je, da sem sestri glih jest reku naj tam parkira, ker je blo miljon placa, tam kjer je hotla ona parkirat, je bil zmer en postran parkiran.

 

Jest sm ?e zdavnej zgubu vero, da je ?e kaj upanja za SLO narod... in samo ?e ?tudiram, da najdem ?iht kje v tujini...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, vsi bolani, moja draga je ?la na dopust in je bla bolana vseh 4 dni, danes je pri?la nazaj skoraj zdrava :D

no jaz sem na antibiotikih in sem skoraj kot nov, ?e odmislim da sem malo zadet od vseh tablet :D ahha ?e rima se woooohooo :bravo::bravo::ouje:

 

:mellow:

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr u?eri se peljem ?ez Kamnik, pa sem nekemu osebku ?e prakti?no vzporedno (na zadnjem odbija?u, se prav diagolnala njegovga avta), pa mi model za?ne k men zavijat, na pouhn pobremzam, pa se za las izognem, v tistem mi pa "film po?", mu maham blendam, piskam, jebem matr fajn naglas, kljub temu da mu pi?e zadaj "STRONGEST MAN IN SLOVENIA" :P Skratka na cesti o?itno ni, tist moment sm bil pa tko besen, da bi mu o?i ven izpulu! :ninja::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- ne mine dneva, da ne bi kak?en avstrijec vozil po AC v nasprotno smer tako, da so za tako po?etje ?e celo "izzumili " izraz Geistfahrer.

 

Izraz "Gesiterfahrer" je v nemsko govorecem okolju prisoten ze vrsto let (10, 20 ali celo vec :) ... v bistvu odkar pomnim) ... in ni omejen samo na jodlarje... Izraz se uproablja po celotnem nemsko govorecem podrocju (Nemcija, Svica, Avstrija,...) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izraz "Gesiterfahrer" je v nemsko govorecem okolju prisoten ze vrsto let (10, 20 ali celo vec :) ... v bistvu odkar pomnim) ... in ni omejen samo na jodlarje... Izraz se uproablja po celotnem nemsko govorecem podrocju (Nemcija, Svica, Avstrija,...) ...

 

'Gesiterfahrer meildung' je na vsako uro na ?3....

nikoli se nisem slisal pa za nesreco kasneje - zanimivo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'Gesiterfahrer meildung' je na vsako uro na ?3....

nikoli se nisem slisal pa za nesreco kasneje - zanimivo.

 

So ze navajeni zgleda... :) ... pa malo bolj previdno vozijo... cetudi v nasprotni smeri :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'Gesiterfahrer meildung' je na vsako uro na ?3....

nikoli se nisem slisal pa za nesreco kasneje - zanimivo.

 

Hja sli?al nisi, ni pa re?eno, da je ni bilo. Je pa nekaj res in sicer, je tako, ?e je preglednost dobra (beri: ni konvojev tovornjakov in drugih velikih dostavnih vozil) se da tem nasprotivoze?im debilom precej enostavno izognit.

 

In tudi tukaj je velika razlika med na?imi AC-ji (sploh smer Mad?arska-Italija), kjer imamo nepregledne kolone tranzitnih kamionov in ?e se nekdo ravno spravi takrat prehitevat izza kamiona (kot je bil primer s tistimi mladci, ki so potegnili takratko) vsak normalen najprej nazaj v ogledalo pogleda da vidi a kdo prihaja po prehitevalnem od zadaj in nato gre v prehitevanje (ne pri?akuje nasproti voze?ega saj ga po vsej logiki ne bi smelo biti). Takrat pa ti pripizdi en tak kreten kot je un Ma?ek v nasprotno smer in tragedija je tu.

 

Tudi to je davek, ki ga Slovenci pla?ujemo na cestah saj vsi ti tovornjaki preglednost na cestah in s tem varnost bistveno zmanj?ujejo, da ne re?em, da nekateri zraven s svojimi dejanji ?e dodatno povzro?ajo nevarne situacije (prehitevanja, izsiljevanja, bistveno premajhna varnostna razdalja, vijuganje po cesti, neustrezno znanje upravljanja vozila (sploh vzhodnjaki zgleda dobijo izpit kar tko na lepe o?i)).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, jebe? NLB (ne vem ene dobre strani zakaj bi mel to banko in iz tega razloga sem jo pred pou leta menju)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi mam dost punteka in ?inkve?enta, upajmo da jutri pride avto, ki mu lahko reces avto...

 

jutri pride amortizer pa premnik (nov sevede)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi pridi k nam na Sparkasse:

 

Udobni ra?un plus vam prina?a:

 

ban?no kartico BA Maestro*,

limite, lahko tudi do trikratnika osebnega dohodka,

brezpla?no podalj?anje in dobritev limita,

brez provizije za uporabo elektronske banke Net.Stik*,

brezpla?no pla?avenje posebnih polo?nic (PP02), pla?ilnih nalogov (BN02) ter internih pla?il prek elektronske banke Net.Stik*,

brezpla?na otvoritev direktnih bremenitev in trajnih nalogov*,

brezpla?no izvajanje direktnih bremenitev*,

vodenje ra?una v ve? valutah,

brezpla?no osebno svetovanje*,

brezpla?ne dvige na vseh bankomatih po Sloveniji in v Evroobmo?ju.

* - vklju?eno v mese?ne stro?ke vodenje ra?una.

 

To vse za 3,15 eur mese?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.