Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da vrli mehankarji ?e zmer niso tojote skup spravl (brzina 1A) se ta tedn vozm s fotrovim mini Korejcem (lega ubija)! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ma jebemti, grem do vulkanizerja, ki o?itno ni dobro ocenil (precej rjave jeklene) feltne, pa mi je hitr spustila, pa jo odmontiram in mu jo reklamiram, pa dans je spet spu??ena! <_<

 

Plus to, da nism takoj porajtu, pol pa niti nism mogu prec ustavt, res carsko use skup! :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najdrazja sekunda klica (iz turcije) ever:

 

Datum in ?as Klicana ?t. ?ifra Sek./KB ? brez DDV ? z DDV

2009-11-10 10:14:06 38631xxxxxx KMSLOM-ROAMODH 1 3,8709 4,6451

 

?zmeden?

 

mislis minuta? ker a ni vsaka za?eta minuta....t2 al mobitel?? jebi ga v EU pejd rajs klicat :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kozlaj, kdo ti brani - naj majo ?e drugi kej od tega :blush:

 

:bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj sem na cesti od poljan proti ?kofji loki skoraj nabasal kolesarja na ?rnem kolesu,?rno oble?enega brez kakr?negakoli odsevnika, in seveda sredi ceste, kjer 1 kilometer okrog ni nobene hi?e.

Po ?ude?u dem peljal 95 :zvizga: , vseeno pa je neka blendal DSC :angry2:

Pa Lucija je bla pol tiho in bleda do ?kofje loke. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons ob 7:30 sem ?e trobil na polno po rondoju (boga trobla, ?e dobro da dela), baba pred mano z yaris jaj?kom se je odlo?ila da se bo na sredi rondoja vklju?ila (vrinla) preko polne ?rte na pas po katerem pridejo tisti iz smeri ?rnu, no itak je vse stal njen avto pa skoraj pravokotno stal ?ez cel srednji pas rondoja :angry::hudicek: ..zihr ga ni dobr fasala zjutri potem se pa po cesti tko zna?a :whatever: ....ok se mal ohladim, mal pritisnem mazdico, ?e od dale? za izvozom avtoceste na celov?ko vidim darsov kamon?ek kateri sveti kot las vegas, samo si nisem ni? mislil ker ponavadi velja opozorila od kamiona naprej, in cca. 100-120 km/h zavijem na izvoz, kar nekaj pred mano je bil kamion, prletim in iza kamion ene 3 kose stiroporja (TA VELKE PLATE), vse po luftu in izvozu leti, jaooooo sm se ?e tistim kosom komaj izognil...no toliko do 7:50 :whatever: ...sam kaj to vse po cesti vidi?, en cajt nazaj so bile pred izvozom na razdalji kak?nih 10-15 posute neke plasti?ne kroglice :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons ob 7:30 sem ?e trobil na polno po rondoju (boga trobla, ?e dobro da dela), baba pred mano z yaris jaj?kom se je odlo?ila da se bo na sredi rondoja vklju?ila (vrinla) preko polne ?rte na pas po katerem pridejo tisti iz smeri ?rnu, no itak je vse stal njen avto pa skoraj pravokotno stal ?ez cel srednji pas rondoja :angry::hudicek: ..zihr ga ni dobr fasala zjutri potem se pa po cesti tko zna?a :whatever: ....ok se mal ohladim, mal pritisnem mazdico, ?e od dale? za izvozom avtoceste na celov?ko vidim darsov kamon?ek kateri sveti kot las vegas, samo si nisem ni? mislil ker ponavadi velja opozorila od kamiona naprej, in cca. 100-120 km/h zavijem na izvoz, kar nekaj pred mano je bil kamion, prletim in iza kamion ene 3 kose stiroporja (TA VELKE PLATE), vse po luftu in izvozu leti, jaooooo sm se ?e tistim kosom komaj izognil...no toliko do 7:50 :whatever: ...sam kaj to vse po cesti vidi?, en cajt nazaj so bile pred izvozom na razdalji kak?nih 10-15 posute neke plasti?ne kroglice :blink:

 

Sli?i se kot rondo Medvode...cez polno not in tudi cez polno ven...pa naj omenim se tiste budale ki se vkljucijo na desni pas rondoja ki pelje samo ?e ven na naslednjem izvozu, oni pa direktno preko polne naprej v rondoju....

Ti pa v dobri veri da je na izvoznem pasu v rondo... :rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?i se kot rondo Medvode...cez polno not in tudi cez polno ven...pa naj omenim se tiste budale ki se vkljucijo na desni pas rondoja ki pelje samo ?e ven na naslednjem izvozu, oni pa direktno preko polne naprej v rondoju....

Ti pa v dobri veri da je na izvoznem pasu v rondo... :rispekt:

 

Rondo Toma?evo, sej v bistvu sta podobna samo velikost je razli?na. Tisti iz smeri ?rnu? imajo po celemu desnemu pasu polno ?rto (?ez cel rondo), na semaforju pri novemu ?tadionu je pa rde?a in to je kolona desnega pasu cca. 200-300m katera stoji, tako da se rinejo vn-ajde ?e pogleda in izsili te pritisne na gas razumem, ne pa da to delajo kot neki troti, in vsaj 2x na teden malo manjka da po?i zjutraj. No danes se je pa ena rinila iz sredine rondoja na ta pas preko polne ?rte kjer so vsi stali :ne vem: :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti Rondo Toma?evo, se peljem po njem, pa glih pr?timan da grem ven (izhod ?rnu?e) pa en ?i?a u astri z ritjo, ?aka-?aka, pa spelje, pa bi ga tko lepo u bok potrofnu, da kr neb blo res, ampak sm meu nek ?esti ?ut (je mev klobuk na glavi, pa glavo ?ist v sprednji ?ipi)! <_<:ninja::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne ?raufam fotrovo M6(traktor), najhuje bo ker mi bo skozi za ovratnik dihal in pod prste gledal. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spal sem samo par uric, pa sem zdele total raz?telan na delovnem mestu, sam se je spla?al u?eri gledat - Grofa Monte Krista! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spal sem samo par uric, pa sem zdele total raz?telan na delovnem mestu, sam se je spla?al u?eri gledat - Grofa Monte Krista! :danzoman::bravo:

 

x2 :)

 

se mi je pa tale film zdel bolj?i kot tisti kjer igra Richard Chamberlain...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti nisem edini ki je gledal, samo pa nisem ni? utrujen.

 

Pa LPG-ja mi je zmankal, skor.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.