Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mah kako bedno vrme, sicer bi ?li lohk vsaj stamalo mal na zrak, dea bi pono? kej spala, tko pa beeeda! :angry2:

 

Jah vreme je res v ku... glede dojen?kov. Tudi na? mali sedaj abstinira sprehode, tako da ga samo malo na balkon nesemo vsak dan. Recimo za 5-10 min.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva ?e dva - će je mraz se da dodatno oble?t, ?e je pa vro?e pa ko?e ne morem sle?t

 

 

Smo ze trije :) ... Ze tako imam prevec "izolacije" ... :D:bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ni pa nikoil (pre)vro?e, zebe me pa zmer. Tako da ja, bi ?la kenguruje pozdravt :D

 

Pomoje se mora? nakak grelec, al pa vsaj sve?ko zmontirat da te pogreje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje se mora? nakak grelec, al pa vsaj sve?ko zmontirat da te pogreje.

 

Ja, sve?ko brez navojev :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kar uredu predlog.... :rolleyes: So kak?ni ?e posebej kvalitetni? Tam okoli 2000 W, da bo ornk grelo.

 

So tud bolj po?asne al pa bolj hitre varijante, kakor ti pa?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, kar uredu predlog.... :rolleyes: So kak?ni ?e posebej kvalitetni? Tam okoli 2000 W, da bo ornk grelo.

 

pejt v ?par pa ga kup..mislm da pride okol 15 eur, drga? ma? pa cene v nedogled :hohoho: ...razn ?e kej ?ivgla za gret najd?, zna bit dra?ji ampak so obnovljivi viri, bo? ekolo?ka :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mimo vrste gledam pralni stroj ki ima poleg za darilo kalorifer?

 

Na vse so mislili da zenska pere in da jo ne zebe.. :bravo:

 

He he kok bojo padale batine...

 

Se ena sarkasti?na

Zakaj zenska ne potrebuje ure? KEr jo ima danes ze vsak sporget.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pojamru namest ajvarja - M6 2.3 sucker tudi nima povratnega voda bencina :):):):):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mimo vrste gledam pralni stroj ki ima poleg za darilo kalorifer?

 

Na vse so mislili da zenska pere in da jo ne zebe.. :bravo:

 

He he kok bojo padale batine...

 

Se ena sarkasti?na

Zakaj zenska ne potrebuje ure? KEr jo ima danes ze vsak sporget.... :blush:

 

Sej tvoja to ne bere, ali pa? ?zmeden? ups bogi

 

Bom pojamru namest ajvarja - M6 2.3 sucker tudi nima povratnega voda bencina :):):):):)

 

Zakaj bi Ajvar rabu povratni vod?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tvoja to ne bere, ali pa? ?zmeden? ups bogi

Zakaj bi Ajvar rabu povratni vod?

 

Ker je ze 2 dni v kanalu pod suckerjem... :bravo: (ce niste opazili ga ni na forumu)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

webasto ga jebe?

 

Ga ne je** sam tako kot si je zastavil ne gre in mora sprot mal v stacuno hodit....

Sej bo kmal z nami pa bo povedal..........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga ne je** sam tako kot si je zastavil ne gre in mora sprot mal v stacuno hodit....

 

jaz mam tud isti problem...

 

vsakic mislim da sem si lepo zastavil pa vseen moram sprot v trgovino (govora je o hrani a ne :D )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga ne je** sam tako kot si je zastavil ne gre in mora sprot mal v stacuno hodit....

Sej bo kmal z nami pa bo povedal..........

 

Ah ni problem ?tacuna, cajt, ?e dela? na "projektu" 2-3 ure na dan, pol se zna malo zavle?t. :blush:

 

Zakaj bi Ajvar rabu povratni vod?

 

Da bi dubu benz za vebasto, samo pa? mi je vzelo en popoldan da sem profi zvedel odvzem benza iz rezervoarja in napeljal cev in ?trom za napajanje ?rpalke. Ker sem picajzlast sem si rs vzel ?as in naredil tako ?e ne bolje kot profi vgrajevalci. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2 tedna pa bom moral lepih 95 EUR za novo nalepkico odkartat, bednikom z gnilim cestam! :angry2:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si jo vpra?al kako je sploh naredla izpit? A sede al na hrbtu :angry:

 

Ata poznamo, pa pazi obena hcerkama je dal 2 crna golfa....pridem tja pa rece katera sedaj, imata obe isti avto...

Tako to gre...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.