Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hkrati je izgubljen pa tudi tisti posnetek ko sko?i? s tiste pe?ine! <_<:aaaaa::closedeyes:

 

 

Hja zgleda bo treba zadevo ponovit :zvizga:

 

Slu?ajno sem posentek nalo?u na comp :) Slik otoka pa ne :(

 

upam da ma saj ga?per kake dobre fotke :vesel:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, gremo pa nazaj mal pofotkat, pa tokrat si izposodimo Bolhice. :aaaaa::cheers:

 

Nalo?i poba na U-tube, to bo morala videt, hehe. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamala mi je usjala telefon... dolga zgodba, se mi neda pisat.

 

Uglavnem za par dni dokler se zadeva ne re?i, sem dosegljiv na sestrinem telefonu: 051 675 549

 

zdej bo? mogu pa terjatve izvedit :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo pa je avto dubu nove copatke spredaj ... zahvalt se morm pa bratu ker mi je useku gumo in sm lohk sam ?e nove kupu ... pa je ?lo spet 100? :angry2::angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz jih pa sploh ne dobim za drugega japonca..... :angry2:

The tyre sizes are 195/45R17 and have been developed specifically for the new Suzuki Swift Sport.

 

trenutno noben ni spe?ali dizajniral zimskih in vpra?anje ?e jih sploh bo.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz jih pa sploh ne dobim za drugega japonca..... :angry2:

The tyre sizes are 195/45R17 and have been developed specifically for the new Suzuki Swift Sport.

 

trenutno noben ni spe?ali dizajniral zimskih in vpra?anje ?e jih sploh bo.............

 

gre? za eno colo dol na 185/55 16 npr :prstgor:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gre? za eno colo dol na 185/55 16 npr :prstgor:

 

185-195-205 ni gume na svetu, ki ne bi odstopala za manj kot 5%...na 17 col....

16 pa pomeni ?e 4 feltne.....homologacija felten + gum in sem na slab?em :angry2: svaka ?ast japancem doma mi pa ostanejo dobre gume od prej?njega Swifta...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si pa ti to enga kitajca gor daju?? :angry2:

 

195/50 R15 82V Uniroyal Rainsport 2 ... nvem kolk je tole kej kitajska roba sam men so te gume top :prstgor: cena komada 46.90 ? v MATsport ( biv?i A3M ) B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

195/50 R15 82V Uniroyal Rainsport 2 ... nvem kolk je tole kej kitajska roba sam men so te gume top :prstgor: cena komada 46.90 ? v MATsport ( biv?i A3M ) B)

 

 

aha to bo pa ?e ?lo sam a si kaj dot pogledu ker vem da majo akcijo tm zdaj neki z gumam sam dajejo star letnik! :glare:

 

jaz jih pa sploh ne dobim za drugega japonca..... :angry2:

The tyre sizes are 195/45R17 and have been developed specifically for the new Suzuki Swift Sport.

 

trenutno noben ni spe?ali dizajniral zimskih in vpra?anje ?e jih sploh bo.............

 

 

tole bo pa res misija nemogo?e da bi jih kaj hmal dobu!

a v homoligacijskem karton?ku pa nima? nubene druge dimenzije upisane???

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha to bo pa ?e ?lo sam a si kaj dot pogledu ker vem da majo akcijo tm zdaj neki z gumam sam dajejo star letnik! :glare:

evo ... tega se pa tud spomnu nism ... bomo za foro pogledal pa da vidm kaj mam ... upam da niso kej ful stare ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim pa Swifta Sport pa?ejo 15ke, ki so bistveno cenej?e? Tako kot na Twinga RS CUP, ki ima isto neko bolano dimenzijo, da? pa 195/50 R15 pa ima? pol cenej?e gume.

 

ja na prej?njega sporta - katerega 1.3 sedaj moja vozi in bom zimske 195/50/15 lahko samo na kres dal........novost je tudi sprememba 4 x 100 na 5 x 114,3...kar sicer nima veze z gumam

 

tole bo pa res misija nemogo?e da bi jih kaj hmal dobu!

a v homoligacijskem karton?ku pa nima? nubene druge dimenzije upisane???

 

ni ?e avta, sem na?el enega ?e naro?enega v SLO za avtohi?o pa imajo japonci prebokirana naro?ila , baje zarad nemcev...izdelujejo ga pa sedaj na japonskem....reden ?akalni ?as je ?e 4-5 mesecev...

 

Naj bi bil ta teden ampak bo enkrat septembra, mogo?e <_<

 

?e ne bomo pa vpisali :ninja:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri na poti damu...po malo ve? kot 275000kilometrih, ode Suzzy!

 

Po vsej verjetnosti mi je zagrabilo ma?ino!

 

Bum in dim za mano. Smrad po olju, zakajena kabina, lu?ke na armaturki in vse kaput!

 

Pa je ?la Suzzy adijo!

 

Evo jamranja!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.