Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

He,he a si tudi ti pre?el med lastnike francoskih "mlin?kov", ki jim stalno nekaj crkuje? :hudicek:

Samo Peugeot je na za?etku res delal mlin?ke... mogo?e zato? :whatever: ... neee.

 

Jebemu sunac - evo po dolgem cajtu nabavu rabljen avto in bil takoj nategnjen s kilometri. Moja Citroen kapelca ima skoraj 50.000km ve? kot je na ?tevcu. Pri 157.000km je za?elo javljati servis 200.000km. :angry2:

 

Crknjeno ventilacijo mi je zrihtal avtoelektri?ar, ki je ugotovil (baje standardni pojav), da pride do te?av pri kontaktni klju?avnici?!?!?!?, kjer ne pride do stika (obraljeni kontakti) in zato ventilacija ne deluje. WTF pa kam hudi?a so to francozi povezali - sej pol ni ?udno, da imajo kar naprej te?ave z elektriko.

 

Aja cena popravila - zmernih 40?. Me ?e zanima kaj ob naslednji mesec - s Francozom pa res ni dolg?as. :aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - Pele dost dobro obvlada tudi Citruse, jaz bi na tvojmu mestu mal do njega pelju, naj vr?e u? nanjga, da se ti dekleta kej ne potol?ejo z napol izpravno kanto. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu sunac - evo po dolgem cajtu nabavu rabljen avto in bil takoj nategnjen s kilometri. Moja Citroen kapelca ima skoraj 50.000km ve? kot je na ?tevcu. Pri 157.000km je za?elo javljati servis 200.000km. :angry2:

 

Crknjeno ventilacijo mi je zrihtal avtoelektri?ar, ki je ugotovil (baje standardni pojav), da pride do te?av pri kontaktni klju?avnici?!?!?!?, kjer ne pride do stika (obraljeni kontakti) in zato ventilacija ne deluje. WTF pa kam hudi?a so to francozi povezali - sej pol ni ?udno, da imajo kar naprej te?ave z elektriko.

 

Aja cena popravila - zmernih 40?. Me ?e zanima kaj ob naslednji mesec - s Francozom pa res ni dolg?as. :aaaaa:

 

dokler francozi niso mel elektrike so bli uredu avti, Renault 5 bi ?e zdej lavfale, ?e jih nebi pleh po?rl :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - Pele dost dobro obvlada tudi Citruse, jaz bi na tvojmu mestu mal do njega pelju, naj vr?e u? nanjga, da se ti dekleta kej ne potol?ejo z napol izpravno kanto. <_<

 

A naj kr mese?ni abonma pri njemu vzamem? Je kej cnej, ?e bo vedu, da bom vsak mesec gost? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A naj kr mese?ni abonma pri njemu vzamem? Je kej cnej, ?e bo vedu, da bom vsak mesec gost? :ne vem:

 

Lahko da je, zagotovo pa vem, da je 15 % popusta ?e si ?lan Mazda kluba. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga? je, Malo pleha malo ?ice, evo ti je opelice :jezicek:

 

Dejte no nehat na?ga glavnga komentatorja zaj**vat. PickASSo je pa ja fajn avto. ?e jst bi ga meu.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, kr nej si dajo du?ka - sej men je tud ?e vseskup sme?n sam kaj k je ?enska hotla pikasoja, ker je tko lu?tno okrogel. Zdej sem pa jaz vsaki? okrogel, k pride nazaj z vo?nje pa mi pove, da spet kej ne deluje. Aja pa vse skup v tem ?asu ne vem ?e smo dal 1500km skoz. Jebemti Citroene. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah, kr nej si dajo du?ka - sej men je tud ?e vseskup sme?n sam kaj k je ?enska hotla pikasoja, ker je tko lu?tno okrogel. Zdej sem pa jaz vsaki? okrogel, k pride nazaj z vo?nje pa mi pove, da spet kej ne deluje. Aja pa vse skup v tem ?asu ne vem ?e smo dal 1500km skoz. Jebemti Citroene. :whatever:

 

Boss, o?itno so vsi Francozarji isti, s telim tvoj Citrusom prov podo?ivljam svojo Galuno. :hudicek:<_<:rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, o?itno so vsi Francozarji isti, s telim tvoj Citrusom prov podo?ivljam svojo Galuno. :hudicek:<_<:rolleyes:

 

Ve? kako pravijo "osel gre samo enkrat na led" no jaz sem ?el ?e drugi?. Po klavrni izku?nji s Pugijem sem sprobal (ne na mojo ?eljo) ?e Citroena. Edino za Renaulta sem ji pa rekel, da ni ?ans, da dam dnar, ko je neki cvilila, da bi imela Senica, ki jih cenijo kot suho zlato... jurja al pa celo jurja in pol so bli dra?ji kot Citroti.

 

?e bi bilo po moje bi vzel enga Hyundija pa sem skoraj ziher, da bi mel mir... Mazde so ble pa ?al ?ist vse gnile.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pr nas smo mel sam 2x renaulta od leta 2003 naprej pa obadva sta ?la po hitrem postopku naprej ker smo mel same probleme tapru megan senic 2000 letnik 1.8 bencin in pa clio I 93 letnik 1.4 RT ... ve? smo v avte vlo?il za popravila kokr so bli pa sploh vredni

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele bi bil dosti raj?i z Mazda mafio na Podpićkinmu jezeru, pa sem tolko skurjen od slu?be (de?urstvo na telefonu), da sem se raj?i domov odmajal, ker bi bil nikakr?na dru?ba, pa ne ?elim kvarit dobrega vzdu?ja. :hudicek::blush:

 

P.S. - eto en spominek na mojo Renojklo, mamujinaflikam. :aaaaa:<_<

post-185-1340813192_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kako pravijo "osel gre samo enkrat na led" no jaz sem ?el ?e drugi?. Po klavrni izku?nji s Pugijem sem sprobal (ne na mojo ?eljo) ?e Citroena. Edino za Renaulta sem ji pa rekel, da ni ?ans, da dam dnar, ko je neki cvilila, da bi imela Senica, ki jih cenijo kot suho zlato... jurja al pa celo jurja in pol so bli dra?ji kot Citroti.

 

?e bi bilo po moje bi vzel enga Hyundija pa sem skoraj ziher, da bi mel mir... Mazde so ble pa ?al ?ist vse gnile.

 

Po dveh pugijih, ma dokler sem ?iv niti vnuku ne pustim ve? tega.....edino novodobni citroeni so sprejemljivi od gorgonzolarjev

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kako pravijo "osel gre samo enkrat na led" no jaz sem ?el ?e drugi?. Po klavrni izku?nji s Pugijem sem sprobal (ne na mojo ?eljo) ?e Citroena. Edino za Renaulta sem ji pa rekel, da ni ?ans, da dam dnar, ko je neki cvilila, da bi imela Senica, ki jih cenijo kot suho zlato... jurja al pa celo jurja in pol so bli dra?ji kot Citroti.

 

?e bi bilo po moje bi vzel enga Hyundija pa sem skoraj ziher, da bi mel mir... Mazde so ble pa ?al ?ist vse gnile.

 

 

spet je use odvisn.. mam tud js prvo serijo pe?oja 206.. letnik 1999.. ma 190.000 pa niti ena stvar ?e narobe.. edin polosovina je za?ela mal ropotat.. druga? pa samo doma delal redno servise.. avto pa laufa ko urca

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V teh dneh u?ivam - brez klime v ?rni koreti, juhu. Upam da bo vsaj pravdanje s podjetjem prodajalcem uspelo, da bo neka primerna od?kodnina, matrvola. :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno si mislu Brie al pa Roquefort.

Gorgonzola je shame on you Italiano makaronarska :dudek:

 

Ni shame on me, je le ena od stvari, ki jo je napoleon prinesel

 

Today, it is mainly produced in the northern Italian regions of Piedmont and Lombardy. Whole cow's milk is used, to which starter bacteria is added, along with spores of the mould Penicillium glaucum. Penicillium roqueforti, used in Roquefort cheese, may also be used.[citation needed] The whey is then removed during curdling, and the result aged at low temperatures.

 

V Como, ki naj bi bil del geografskege regije gorgonzole so mi vedno rekli, da je to kopija :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo pozabu da vozm italjana? :D

no klimo smo nekak porihtal, nvm kaj je to?n blo ker se je mehaniku zadn utrink posvetu tik predn je ?ou na dopust ampak pri sestavljanju zadeve nazaj je nekaj za?tekalo in sedaj gumb za glasnost ne spreminja glasnosti, ohranja pa funkcijo da ugasne radio :D

 

Wii fun never stops :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.