Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Spet mam v sobi tolk vro?e, da bo treba it spat na le?alnik na balkonu..

 

 

Pa ugotovu sm, da bo ?ez manj kot dva tedna ?e eno leto naokol, kar mi ni ?ist n? v?e? <_<

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet mam v sobi tolk vro?e, da bo treba it spat na le?alnik na balkonu..

Pa ugotovu sm, da bo ?ez manj kot dva tedna ?e eno leto naokol, kar mi ni ?ist n? v?e? <_<

 

Bova vsaj kmal skupaj praznovala. :ouje::jupiii::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje za AMZS :hudicek:

 

 

Kopiran odgovor iz drugega foruma...

 

Po?tovani,

 

Odredbama Zakona o sigurnosti prometa na cestama („Narodne novine“, broj: 67/2008, 48/2010 ? Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske i 74/2011) propisano je da je „mladi voza?“ voza? u dobi od 16 do 24 godine i nisu propisane nikakve iznimke od tog pravila.

 

 

 

?to se ti?e stranaca/osoba s inozemnom voza?kom dozvolom (?to nije uvijek isto), sukladno odredbama Zakona o sigurnosti prometa na cestama i međunarodne Konvencije o cestovnom prometu od 8. studenoga 1968., koja je dio unutarnjeg pravnog poretka Republike Hrvatske, priznajemo voza?ima pravo na upravljanje motornim vozilima temeljem njihovih nacionalnih voza?kih dozvola (odnosno međunarodnih voza?kih dozvola) bez ograni?enja kojima oni nisu podvrgnuti u svojim dr?avama, a to zna?i i bez ograni?enja najveće dopu?tene snage osobnog vozila B kategorije kojima mladi voza?i smiju upravljati u prometu na cestama.

 

 

S po?tovanjem,

 

Odjel za odnose s javno?ću Ministarstva unutarnjih poslova RH

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor kol gleda? je to butasta odredba - ma? nabrit avto z 800kg te?e pa 80kW pa je ok na drugi strani pa ne more? voziti enga 103kW TDI Passata s 1500kilami lastne te?e. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgih, dolgih letih sem se spravu, da grem malo ?portat in evo se vsedem v avto in crknla moja mazdica.

 

Se vsedem not, spustim ?ipe dol, ho?em v?gat pa sam crkot, pa neki ?kljoca.

Mo?no da je sam akumulator hin...upam... ker tlejle moji xedoski je bla elektronka vedno ?ibka to?ka... ga skor ni moto?ka da ni bi crknu (za anteno, za tank loputo,....)

 

S kabli ga ni ?lo u?gat... sam ?kljoca. Mora pa bit nekaj v elektriki, ker s kabli so vsaj lu?i delale, pe ostala elektronka je bila bolj "?ivahna", ker ko brez kalbov ga sam reki resitira cel cajt.

 

PS: mogo?e kdo ve koliko A je v Xedosu akumulator? Tista nalepka kjer to pi?e je glih tam zbrisana.

Nimam serivnse knjige, zato spra?ujem. Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje, da sm zadnji? u life-u naro?u kak?no stvar na fordprobestore.com!

 

Robo, ki sm jo naro?u 14. aprila je pri?la na moj naslov ?ele v?eraj, pa ?e to ne v celoti, ?e vedno manjkajo batni obro?ki...

 

med drugim so mi poslal tut napa?en rotor?ek razdelilca v?iga (frtajler) in se je zgodilo tole:

 

Objavljena slika

 

poslal so mi tole zadevo Objavljena slika

 

naro?u sm pa tole Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po 6 mesecih so za?eli novi TRW diski z istoimenskimi plo??icami spet trest...

 

danes opravil optiko in balansiranje koles... diagnoza... glej vrstico vi?je...

 

jebemumilo?ajfo...

 

grem v akcijo, ?e se da kaj z reklamacijo re?iti... mogo?e, da bi vzel kake druge diske...

 

dobil po reklamaciji nove ATE diske in plo??ice... v sredo grem v menjavo :)

 

pa da vidimo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se bom pa obesu... mislm da je ma?ina crknla :wacko:

 

kva je narobe ... a sploh ?e vergla al komi laufa ???

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Varovalke so vse vredu.. zdaj edino ?e je ?tarter ?el. Ampak ne verjamem ker je itak voda v motornem olju sramezljiv

 

tole zna bit dihtunga ?tarter je pa tud mo?nost ?e ti ne zavergla ... sporo?i ko bo? kej ve? vedu

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne tista, ki se je na pikniku polulala? Ali sem zgre?il?

 

absolutno zgre?il... V tem primeru gre za V6 stroja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa o meni ki kot edini ?tulc nisem pri?el s svojo mazdo.. nobeno od 2h mojih + fotrova.

 

canyon: ja vrjetn je dihtnga.. zdj je v planu dvojna dihtnga + podrejani bati + vse ostalo.

ti pa sporo? ?e kva misl? z zelenko, k bo fotr res popizdu..

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa o meni ki kot edini ?tulc nisem pri?el s svojo mazdo.. nobeno od 2h mojih + fotrova.

 

canyon: ja vrjetn je dihtnga.. zdj je v planu dvojna dihtnga + podrejani bati + vse ostalo.

ti pa sporo? ?e kva misl? z zelenko, k bo fotr res popizdu..

 

drug teden ko sem na no?ni organizeram popovdne odvoz ... ?ez vikend ne bo ?lo ker grem v petek na hrva?ko mal mo?gane odklopt pa mal barve pobrat B)

?e ma? pa ti kk?no vrjanto kk?no prikolco dobit se pa lohk tud zmenmo pa sam ?e unmu kolegu re?? iz nisanom da bi vleku ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kluko pa vle?no vozilo mam. prikolca je itak problem.

 

Ja fajn, a jo bo? prestavu al odpelu na dinos? ?e misl? razkosat, jo lahk en dopovnde sam razkosam pa sam ?kolko odpele? ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.