Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V?eri na poti damu...po malo ve? kot 275000kilometrih, ode Suzzy!

 

Po vsej verjetnosti mi je zagrabilo ma?ino!

 

Bum in dim za mano. Smrad po olju, zakajena kabina, lu?ke na armaturki in vse kaput!

 

Pa je ?la Suzzy adijo!

 

Evo jamranja!

 

Moje so?alje :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mel olje mel...ker itak vedno preverim vse teko?ine pred kako dalj?o potjo.

Termostat je delal, nobenih ?udnih zvokov, skratka brez opozorila, v 4-ti pri pospe?evanju, na okoli 4000-5000 obratih!

Hudi?!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razneslo mi je napajalnik v PC-ju. Dobesedno, 2x je po?ilo z bliskanjem pa ?e glavno varovalko od bajte je vn vrglo sramezljiv

 

Trenutno sm pa na ?ihtu, pa ?e vse do 7ih zjutraj bom :wacko:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razneslo mi je napajalnik v PC-ju. Dobesedno, 2x je po?ilo z bliskanjem pa ?e glavno varovalko od bajte je vn vrglo sramezljiv

 

Trenutno sm pa na ?ihtu, pa ?e vse do 7ih zjutraj bom :wacko:

 

to ti je mogl pa en orng stik naredit :blink: a ti je vrgl glavno varovalko al FID stikalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ti je mogl pa en orng stik naredit :blink: a ti je vrgl glavno varovalko al FID stikalo?

 

Sam fid ja. Meu sm ?e isku?nje ko je recimo samo v moji sobi ruknl varovalko... tole je pa kr hardcore blo.

 

Nwm kaj je blo sam ko sm ofnu napajalnik, je bila ena dioda total za?gana, celo del povezave na tiskanem vezju se je stalil. Na drugi strani je bilo pa okoli tranzistorjev oz usmernikov use nakaj ?rno...

 

Aja pa kak mesec nazaj mi je crknu ra?. pa kadit se je za?el iz napajalnika, ampak je potem normalno delal do zdaj ?e.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam fid ja. Meu sm ?e isku?nje ko je recimo samo v moji sobi ruknl varovalko... tole je pa kr hardcore blo.

 

Nwm kaj je blo sam ko sm ofnu napajalnik, je bila ena dioda total za?gana, celo del povezave na tiskanem vezju se je stalil. Na drugi strani je bilo pa okoli tranzistorjev oz usmernikov use nakaj ?rno...

 

Aja pa kak mesec nazaj mi je crknu ra?. pa kadit se je za?el iz napajalnika, ampak je potem normalno delal do zdaj ?e.

 

dej ti poglej, ?a ma? kondenzator?ke na mati?ni plo??i slu?ajno napihnjene...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ?em neki dobrga narest na ?iht pa se spravm bazen za gume praznt pa spucat ampak ker so krteni vse cevi naluknal sm zravn ?e komplet delavnco potopu zdj pa vse spucat pa spadenat pa sm spet za neki ?asa dober. za piko na i je pa ?e kompresor crknu tko da mam rezervenega rev?ka seveda sred delavnce da se mi ja na u?esa dere... :angry2::angry2::vskalo:

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?ka jim materna lopovska romunska ciganska, vse bi izgnal iz dr?ave, izgnal iz EU pa zabetoniral mejo! ?e tako jih komaj gledam na AC ko ?vercajo cele dneve vse kar se da, pa nastavljali so skiming naprave na bankomate no danes so pa mami oropali. V Vele v Dom?alah sta bili baje dve sumljivki. Sploh dojela ni kdaj so ji ukradli, ?ele ko je hotela pla?ati in sta s prodajalko razmislili sta se spomnili dveh cigank. In edina varianta je bila ko je po?epnila, da je dala torbico na hrbet in sta ven ukradli denarnico. Samo v vednost, da je tega veliko, v?eraj sta pa dvema ukradli, zdaj bojo menda ?e prodajalke malo pazile kaki sumljivci hodijo po trgovini. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nabiralnik sm dobu po?to s PP Gri?, no v bistvu me po?ta ?aka na po?tni enoti, v nabiralnik sem dobil le odrezek za dvignit po?to. To bo verjetno tista kazen iz Ind. cone Trzin, kdo ve kaka bo cifra. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o bog, prisel iz debilnih albanskih soferjev v debilne slovenske soferje...

po dolgem casu sem se srecal s slo. voznjo po avtocestah....

 

Lahko bi na SLO cestah postavili nov znak, zlasti na AC-jih, starga desca s klobukom in fazanovim perjem zataknjenim v njem. :cheers::hohoho::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi na SLO cestah postavili nov znak, zlasti na AC-jih, starga desca s klobukom in fazanovim perjem zataknjenim v njem. :cheers::hohoho::jezicek:

 

Pozor, Lojz na cesti :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.