Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dans sem ?el z eno novo (no ni lih iz fabrke, je skor oldtimer, ker je letnik 88) deklino na pija?o in me vpra?a kater BMW to furam in da ji je ful v?e?. :blush::hudicek:

 

Sem ji povedu, da ni Bmw, ampak tanovi Zaporo?ec, pa me je samo debelo ?zmeden? WTF

 

A nalepk Mazda klub mam tok na avtu, da bi jih te?ko imel ve?. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem ?el z eno novo (no ni lih iz fabrke, je skor oldtimer, ker je letnik 88) deklino na pija?o in me vpra?a kater BMW to furam in da ji je ful v?e?. :blush::hudicek:

 

Sem ji povedu, da ni Bmw, ampak tanovi Zaporo?ec, pa me je samo debelo ?zmeden? WTF

 

A nalepk Mazda klub mam tok na avtu, da bi jih te?ko imel ve?. :hohoho:

 

deklina pa moj letnik XD

 

A ti si v javni upravi?

 

ne, trgovina - skladi??e

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da mene to vpra?a gre pe? domov. Pa brez zamere. :rolleyes:

 

Taprav gentleman :jupiii::P

 

 

Morm pa ?e js mal pojamrat; v?eri?ni naliv je bil taprav stress test za streho na tarde?i..sicer ni blo neke hude poplave, bo pa vseen treba ?e pred zimo nabavt hardtop.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa dost :angry2: angle?u iz fordprobestore.co.uk sm za?el jebat vse po spisku, ker da ti pa ?e 8 mescev ne po?lje ?e pla?ane robe je pa ?e too much!!! :vskalo::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa dost :angry2: angle?u iz fordprobestore.co.uk sm za?el jebat vse po spisku, ker da ti pa ?e 8 mescev ne po?lje ?e pla?ane robe je pa ?e too much!!! :vskalo::whatever:

 

a se ti ne zdi da to pomeni da te je ?e ....kako si pla?al, ker paypal ima tudi ?e se ne motim do 60 dni......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se ti ne zdi da to pomeni da te je ?e ....kako si pla?al, ker paypal ima tudi ?e se ne motim do 60 dni......

 

paypal ja, fora je v tem, da neki robe sm dobu, neki pa ?e ne, ker kao ni zaloge....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

paypal ja, fora je v tem, da neki robe sm dobu, neki pa ?e ne, ker kao ni zaloge....

 

takoj odpri dispute, partial or no delivery pa se bo mogu zmigat al pa dnar nazaj+roba ki jo ima? ostane

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

takoj odpri dispute, partial or no delivery pa se bo mogu zmigat al pa dnar nazaj+roba ki jo ima? ostane

 

kje je to? :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zrihtu, ampak zadevo mi je takoj vrglo pod closed cases :angry2:

 

?mego - brezpla?no reklamo mu ?e vedno lahko naredi?, v stilu kot je na Mljetu na? Marica obljubu unmu stricu za gliser. :cheers::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce si kupu preko ebaya mu daj negative oceno

ponavadi se takoj odzivajo

 

ni bil ebay, ampak fordprobestore.co.uk evo brezpla?na reklama...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ouuuoaaa, deeyan, teli va?i tur?ki feferoni pa sekajo ko 4-je.. sem odgriznil en ko??ek pa sem 10min skakal po kuhni :hudicek::hudicek:

 

hehe, to ma? zdej za alkotest, ko nebos cutu pekobe pomen, da si prbit, ko sto mater :P:hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, to ma? zdej za alkotest, ko nebos cutu pekobe pomen, da si prbit, ko sto mater :P:hudicek:

 

Hehe zakon.

 

Seprav zan? ko sem jedel un kebab sploh nism bil prbit tolk... glede na to da mi je skor usta za?gal :wacko:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe zakon.

 

Seprav zan? ko sem jedel un kebab sploh nism bil prbit tolk... glede na to da mi je skor usta za?gal :wacko:

 

ne, ne, to pomen, da si po?as prhaju k seb :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.