Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem cel grumpy ?e od v?eraj. Potem sem se zve?er "pametno" odlo?il da bom bral bukvo od Kinga, sem imel ?e celo no? moraste sanje. Ko se zjutraj zbudim, prvi kar vidim je ninja-pajka, ki se spu??a dol direkt nad mojo postlo in name. Sem bil vsaj vesel da de?urstvo dons ko?am, pa zdejle zvem, da sem fasal ?e en teden de?urstva gratis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem cel grumpy ?e od v?eraj. Potem sem se zve?er "pametno" odlo?il da bom bral bukvo od Kinga, sem imel ?e celo no? moraste sanje. Ko se zjutraj zbudim, prvi kar vidim je ninja-pajka, ki se spu??a dol direkt nad mojo postlo in name. Sem bil vsaj vesel da de?urstvo dons ko?am, pa zdejle zvem, da sem fasal ?e en teden de?urstva gratis.

Bodi srecen, js sm dezurn vsak dan...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem upal, da me bo vsaj razveselil po?tar in dostavil paket ki ga ?akam ?e ene par tednov. Prej?nji petek sem dobil obvestilo, da je bolo poslano in da traja ene 4 dni.

 

Upal sem pa zato, ker sem naro?il vse Monty Python filme in epizode ter nakaj special DVD-jev in sem mislil ?ez praznike furat Monty Python maraton.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pono?i? Jaz mam to 24/7. Kli?ejo tudi ob 2-eh pono?.

Tudi, ampak klic ponoci se naredi ponavad kake 2x letno :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mja, mesec bergel, potem pa dalje po?asi.. :-)

ej..stari dobro so ti to za?ili in zrihtali:-)samo kaj je pa bloooo? Po?kodba ?pa ?imprej okrevaj:-)priporo?a se namakanje noge v morju...kasneje ko ti ?ive poberjo dol:-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup, boli za popi.... Stara zadeva, polno kalcinata zaradi oblike pete, do scistli pa peto pobrusli...

stari to pa verjamem da boli..saj bo bolj?e:-)po?ivaj lepo:-)pol pa na obalo namakat..pomaga full ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.