Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Matr vas trga klele na forumu :D A moram res use u detajle povedat :P :mi pijemoo:

 

Itaq,vse povej. :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem ker sm prerevn za mazdo 6 al pa bavarca <_<

 

opravicilo ni sprejeto. castis cevape ko pridem.

se mi zdi celo, da si mi se vedno dolzan en burek (al sem bil to jaz :unsure: )

pa itak da ni blo misljeno zarad hyndaija...doh

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je narobe s Hyundaijem, usi me drkajo v glavo zarad tega avta :(

 

ne vem, sam jaz imam ob?utek, da ma? ti problem, ker ma? hjundija... ?e ga ne bi imel se ne bi tako sekiral okrog tega, kar drugi pravijo, sploh pa tisti, ki ga nikoli niso vozili..

 

Ti se sam vozi pa se smej ignorantom, ki te zezajo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, sj druzga mi ne preostane. ?e bi meu gore dnarja vrjam da bi si omislu nek luxuzni oz. sodoben voz, zaenkrat je ta Hyundai use kar si lah prvo?m. I shall have my revenge someday :hudicek:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobr no, 20 let star pa vozis limuzino s 120 kusur konji...

men se zdi to se kar luksuz...

vsaj za moje pojme

(jaz sem pri teh letih vozil hondo civic 1.4 letnik '91 (crna seveda)) in se mi je zdelo, da mam hud avto

 

pizda tale danasnja mladina, bi kr ferrarije mel takoj :hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni sploh point v tem kok konjev pa opreme mam. Gre se za to da enostavno nimam miru pred vsemi JAPAN in BAVARIA fani. In ja, moj prvi avto je biu Pony brez ikakve opreme, pa mi je biu carski avto, ?e sam zarad tega, ker je biu MOJ.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa naj govorijo kar hocejo...kaj te briga

sam se mi zdi, da tebe to mal prizadene...

jaz sem pred mazdo mel daewooja pa nikol se nisem obremenjeval glede porekla avta (obremenjeval sem se z barvo, rdec je bil, je bil pa tud prvi cist nov avto)

 

aja zdaj ko razmisljam, bi mogu bit fuuul obremenjen s poreklom prvega avta: zastava 128 skala 55 :hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je biu ?ele stroj, bratranc ga je raspaliu na avtocesti 170 oz. do daske, sam pol je posledi?no ribnu :hohoho:

Sva pa enkrat skor letela v betonski steber z zastavo, pa nekak dvomm da bi se dobr kon?al :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobr no, 20 let star pa vozis limuzino s 120 kusur konji...

men se zdi to se kar luksuz...

vsaj za moje pojme

(jaz sem pri teh letih vozil hondo civic 1.4 letnik '91 (crna seveda)) in se mi je zdelo, da mam hud avto

 

Za moje pojme si pa ?e ti imel luksuz - jaz sem pr teh letih, komi dobr iz vojske prlezu in imel 11 let starga Yugota s 45KM. Prvi pravi nov avto pa ?ele pri 30 letih. :unsure:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novga avta jst nkol nam vidu. Sicer pa nima veze, men je avto ?ist zakon, sam ostali se pa ?e mal preve? norca delajo iz mojga avta. Je pa ?alostno da ma moj Hyundai ve? opreme k od kolega E46. In pol se men smejejo :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme si pa ?e ti imel luksuz - jaz sem pr teh letih, komi dobr iz vojske prlezu in imel 11 let starga Yugota s 45KM. Prvi pravi nov avto pa ?ele pri 30 letih. :unsure:

 

ja sam razlika je, da takrat ko si bil ti mlad je blo kar tezko prit do avta, tko da se jugo je luksuz

torej: star si, jaz pa se mlad

 

 

ok danes bom na crni listi vseh prisotnih

 

---disclaimer: hecam se, moram rec da me v dobro voljo spravljajo suicidalovi komentarji glede njegovega avta pa to :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novga avta jst nkol nam vidu. Sicer pa nima veze, men je avto ?ist zakon, sam ostali se pa ?e mal preve? norca delajo iz mojga avta. Je pa ?alostno da ma moj Hyundai ve? opreme k od kolega E46. In pol se men smejejo :D

 

Mogo?e so ti pa nevo??ljivi, ker ma? ve? opreme kot Bavaria :ne vem:

 

ja sam razlika je, da takrat ko si bil ti mlad je blo kar tezko prit do avta, tko da se jugo je luksuz

torej: star si, jaz pa se mlad

ok danes bom na crni listi vseh prisotnih

 

va?n, da sem po srcu mlad :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, use kar ho?m je da me ?e pustijo na meru, ker mam ?e res pouhn kurac zbadljivk na ra?un mojga avta. Usak voz kar mu pa?e oz. kar si lah prvo??, end of story. Sicer sem pa na tem forumu sam zarad tega, ker je res unikaten folk kle gor, in ne zato, ker sm nor na Mazdo.

 

Podijo me dam se tipkamo ju3. Papa :rozico:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, use kar ho?m je da me ?e pustijo na meru, ker mam ?e res pouhn kurac zbadljivk na ra?un mojga avta. Usak voz kar mu pa?e oz. kar si lah prvo??, end of story. Sicer sem pa na tem forumu sam zarad tega, ker je res unikaten folk kle gor, in ne zato, ker sm nor na Mazdo.

 

Podijo me dam se tipkamo ju3. Papa :rozico:

 

Ti sam povej kdo te zajebava pa bomo Ally nanga spustl, da ga prebuta. :hohoho:

 

Ampak resno, ne ?en si to k srcu... boli te kurac kaj pravjo... jaz sem ogromn korejcev sprobal pa sem z njimi velik bolj zadovoljn kot z marsikatero na papirju bolj eminentno znamko.

 

Sam, da ne bo? neumnost naredu pa zarad zajebavanja slu?ajno zamenjal znamko - upam, da te ne zezajo kolegi, ker potemtakem niso glih dobri kolegi ?e posebi, ?e si jim povedal, da ima? poln kurac takega naduvantskega zajebavanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.