Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

O?itno majo pri meni namen kar prezimit! V nedeljo sem 4 fentala. Pa me ?e kar pikajo. :(

 

Ne spat naga pa bo ql. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno majo pri meni namen kar prezimit! V nedeljo sem 4 fentala. Pa me ?e kar pikajo. :(

 

 

Jest jih ?ist razumem... :hudicek:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao sam ne vem kaj je letos tem komarjem,..js jih tud skoz pobijam pa ?e kr od nekje letajo,..peder?ine <_<

 

 

Popravek: lezba?e :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popravek: lezba?e :D

 

 

ok nej ti bo :D

 

 

matr je moja Lun?ka boga,..zjutri se za?ne trest ?e k ustaneva,..ker no?e bit sama in zaprta v kopalnci :( Pa nimava lih druge izbire :( in pol se zjutri nejprej skrije, ko jo pa najdem se pa ?e loviva,..no ja,..jutranja telovadba,...

 

Uglavnem rev?ka moja mala :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok nej ti bo :D

matr je moja Lun?ka boga,..zjutri se za?ne trest ?e k ustaneva,..ker no?e bit sama in zaprta v kopalnci :( Pa nimava lih druge izbire :( in pol se zjutri nejprej skrije, ko jo pa najdem se pa ?e loviva,..no ja,..jutranja telovadba,...

 

Uglavnem rev?ka moja mala :(

 

 

:rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Igra? ma tok da se komi vn iz njih vid, zjutri ji na?timam sve?o vodo pa brikete,..

 

Ku?e mamo pa ?e dve doma,..ampak je Luna tko mal ?leht in ju grize in jih ne upam pustit skupi. Ko bo pa zgubila to otro?ko navihanost pa bojo skupi. Lina ji je ?e parkrat ornk zobe pokazala in ni ?ans da jih pustim same. Medtem ko Tia je pa ?e njena in se igrata skp brez problema.

 

Sama je pa od 6h - 15h :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OBUP!!! Zdle sm mela no?no moro na sprehodu. Lepo ?etamo in ne vem zakaj se naenkrat z mami ustavva in mi madam re?e,..a n? ne vid? kaj je zravn tebe. Brrrrr,..mo?erad,..sprobam glasilke (pomoje so me sli?al ene 20km naokol) in zlaufam stran,..se ustavm,..pogledam dol,..in ?e en,...se spet zaderm in zlaufam nazaj,...in pol ?e nism mela ideje kam it,..ker je bla povsod ta golazen,..in sm prjela Lun?ko in sva laufale naprej,..kjer sta bla ?e dva,...

 

?iv bog me ne sprav ve? v gozd ?e ni vsaj 25 stopinj in res suho.

 

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.