Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mene samo to zanima kaj bo s temi simpati?nimi kosmatinci, ko se jih bodo razno razne Paris Hilton in podobne naveli?ale in bodo zaradi tega postali psi out. Modni.dodatek.press

 

 

Biznis stari. Ne more vsak kupit in imet cucka od Parisice... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene samo to zanima kaj bo s temi simpati?nimi kosmatinci, ko se jih bodo razno razne Paris Hilton in podobne naveli?ale in bodo zaradi tega postali psi out. Modni.dodatek.press

 

To mene tudi zanima. <_<

 

Biznis stari. Ne more vsak kupit in imet cucka od Parisice... :hohoho:

 

Misli? od prasice?? :P:hohoho:

 

Ljudje mal pretiravajo :P

 

Mal?? Po moje orenk. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK da neki raz?istmo,..verjetno oz. sigurno je tem psom lep? kukr marsikermu ?loveku.

 

In definitivno velik lep? kot vsem tistim bogim me?ancem, ki so dan in no? prvezani na ?triku, al pa v mejhni ki?ti imenovani pesjak. In vsem tistim bogim psom, ki so zanimivi do prvega dopusta, potem pa kon?ajo pitaj boga kako.

 

In poanta obla?enja psov je v tem da jih zebeeeee,..Luna npr se ?e pr 15 stopinjah trese k ?iba na vodi. In ja pa? nekateri pretiravajo in obesjo na psa sve i sva?ta, ampak mislm da so ?e useen taki v manj?ini,..zato pa tok bolj izstopajo.

 

Symon, ti se ma? pa? veselje ukvarjat z avti, js pa z Luno. Vsakmu svoje a ne?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, ti se ma? pa? veselje ukvarjat z avti, js pa z Luno. Vsakmu svoje a ne?

 

Absolutno! Razlika je le v tem, da je pes ?iva stvar avto pa pa? tona ali ve? pleha ki ga lahko brez greha zavr?e?. Sicer pa vsekakor se strinjam, da je marsikateremu psu lep?e kot ?loveku ho?em le povedati, da je dosti tak?nih, ki se tak?nih ali druga?nih ljubljen?kov kaj kmalu naveli?ajo (kot si tudi sama napisala) nakar postanejo te ?ivali bodisi zanemarjene ali pa jih ljudje spustijo nekje sredi ni?esar pa naj se znajdejo.

Aja ?ist smo offtopic ampak dobro, da so nad nami ?e moderatorji pomoje obupali, oziroma bodo kmalu v jamralnik napisali, da jih uporabniki ne ubogajo. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glej nisem se dost jasno izrazla. V zaveti??ih npr najde? hudi?evo mal ?istokrvnih psov, rodovni?kih pa sploh ne. Zakaj? Ker ?e je nekomu tolk do psa, da zanjga 500 - 2000?, se ti zdi da ga bo zavrgu pri prvem dopustu? Ne,...mislm da ne,..zavr?ejo tiste reve?e iz oglasov "podarimo me?an?ke",...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glej nisem se dost jasno izrazla. V zaveti??ih npr najde? hudi?evo mal ?istokrvnih psov, rodovni?kih pa sploh ne. Zakaj? Ker ?e je nekomu tolk do psa, da zanjga 500 - 2000?, se ti zdi da ga bo zavrgu pri prvem dopustu? Ne,...mislm da ne,..zavr?ejo tiste reve?e iz oglasov "podarimo me?an?ke",...

 

Evo moj bobi, ki se ima bolj?........... kot jaz! :hohoho:

post-278-1225090682_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemu mast, zdele gledam za trajekt na Rab, pa vidm da majo mesce samo v svojem jeziku, matr, ?e so tok ponosni, bi mel loh vsaj s (nevtralnimi) ?tevilkami ozna?ene mesece oz. datume, ker iz tegale loh edin sklepam, da pomen listopad - oktobr! :ne vem: <_<

 

http://www.rab-croatia.com/travel/ferry_hr.htm

 

Si kr mislm kok ?ele Angle? npr. ?teka ker mesc je kater, no pol loh mal se?teva in ?e so po vrsti, bi loh to blo to! :whatever::rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je blo mi?ljeno ironi?no, ker se delajo, da ne poznajo drugih mesecev kor rujan, listopad, sje?anj...

Jest na?eloma nimam ni? proti njim, naj ?ivijo :D Se vsaj kej dogaja.

 

EDIT: Sem pozabla jamrat...

Uglavnem dons sem bla pri zobarju in je ugotovil, da se bo treba znebit mojih dveh spodnjih modrih zobkov. Operativno, z rezanjem dlesni in ?eljusti in glave in z veeeeeeliko krvi! Rasteta mi pod kotom 90° glede na ostele zobe in en je ?e ?ist pod dlesnijo.

In mene je ful strah, ker to bo fuuuuul bolelo in bom mela ?ive in ne bom mogla grizt in... :(:(:(

 

Me pa zanima, ?e so jih tut komu izmed vas ?e pulili, pa ?e ste pre?iveli? :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.