Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Prijateljska nezgoda, ni? huj?ega :D

Aja, jst pa lah pojamram da mam nov telefon ?e na servisu, WOOHOO!!! :blink:

Jebemti tehniko in software, kupu si bom nokio 3310 in bom najsre?nej?i otrok na svetu.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah te na?e ceste, zgleda bi loh feltne ravnov vsake par dni - sm lih prej gledu pa mi rob feltne spredi orng "zija", tko da ?e mal pa mi vrjetno loh tut ?e guma spu??a iz tega razloga, mamujimjebm! <_< :ne vem: :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kolega se mi je v rit zaletu.In njegov odgovor ko sem ga vpra?al kaj je bilo je rekel nisem gledal ko sem vozil v rikverc WTF? N? treba ga spet zamenjat <_< .Druga?e sm pa ta mesec res "baksus"en.Zgubu klju?e ,polover,mobitel in osebno no pa ?e avto mam razbit :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjamem. Saj pri nas so tut ?tudente vse ven pometal, tale gospodarska kriza je ?e nas zj***la. Sam mogo?e bi bil zate ?as, da najde? en pameten, resen ?iht ne pa neke sezonske. :ne vem:

 

Verjamem. Saj pri nas so tut ?tudente vse ven pometal, tale gospodarska kriza je ?e nas zj***la. Sam ho?em ti povedat, da mogo?e bi bil zate ?as, da najde? en pameten, resen ?iht ne pa neke sezonske in si takole vsake par mesecev "na cesti". :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj bi si rd najdu dobr ?iht, sam na?alost dans najdt dobro slu?bo je prakti?no nemogo?e, pa ?e sam IV stopnjo izobrazbe mam. Sj so rekl da naj januarja pri?akujem klic, sam pa? 2 mesca nam brez ?ihta. So pa ns use "tanove" vn zmetal, ostali so na dopustu. Dela usega skp 12 ljudi od mislm da 45 redno zaposlenih.

Pa? tako politiko zaposlovanja majo, sam enkrat jim bo pa zmankal folka za nategvt, ker to je zdj ?e mislm da 6 leto k uzamejo not recmo 20 ljudi, ?ez par mescov pa use vn zme?ejo. Folk govori okol, pa ?e ?ef sam je poudaru da ve da enkrat bo pa? nemogo?e dobit tok ljudi k jih rabjo, sploh pa da recmo znajo delat.

No ja, sj bo bol? praujo :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj si ti en smayli

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej mamo ninđo :ph34r: . Ne spodbujajmo nasilja, otroci. Bodimo prijatelji :ljubezen:

 

:hohoho:

 

 

Jeaaaaaah, make love, not war!!!!! :ljubezen:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem ?asu sem se odlo?il da obi??em forum, meni dokaj v?e?ne revije, PCFormat. Na ?alost ugotovim da revije ne izdajajo, ter da so forum zaprli.... kar nekam prazno se po?utim. V kon?ni fazi sem rasel s tem cajtungom in se veliko nau?il tam. Ob priliki pogooglam, ?e so se ex-PCF foruma?i kam drugam prestavli....

 

Anyway, ?koda v?e?nega cajtuga, bi ga ve? bral/kupoval, samo vem, da zadnje ?ase ne bi pri?el na vrsto in bi se mi samo nabiral prah na njih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupil 3ko sem v knjigi z naovdili zasledil da naj bi avto imel opozorinlo lu?ko ko zmanjka teko?ine za ?ipo. Pa skor nism verjeu in sm reku da bom probu ?e bo kej posvetil. No in zjutri se vsedem v avto,?ipe svinske od v?eri, pol listov po ?ipi in ho?em oprat in itak da teko?ine ni ve?, lu?ke tud ni, ?ipa pa cela razmazana men se pa me?a k sm alergi?en ?e vse monto ?ez vidm :ne vem: :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res ve? ni PCFormata?? ?zmeden? ?koda benti,to pa sn prebral v?asih tega. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.