Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

:blink: ustat,...nejhuj?e besede kar jih je za sli?at

 

u?er sm nardila dve mase za pi?kote, jih vrgla v hladilnik,..nardila testo za ?e ene,..pa jih nekak ni blo za nardit z vre?ko in sm pametno zlila notr ?e sladko smetano, kar pomen, da se jih je ful lepo nabrizgal,..v pe?ici so se pa nekak em,..razlezl :( no ampak so useen ful dobri,..teh je blo za 3 peka?e,..

pol sm nardila 2 peka?a ?okoladnih pal?k,..

pol 3 peka?e i?lerjev (da ne omenjam kok sm jih preklela oz testo zanje)

Vmes sm nardila testo za dukate,..teh sploh ne vem kok jih je blo,..ene 6,7 peka?ev,.

Vmes sm zlimala po dva skp z marmelado une "kup?ke", nardila testo za lunce, preliv za lunce, in zlimala skp dukate,..

in pol ?e nardila lunce,..pol je bla pa ura pol enajstih,..kar pomen da je bla pe?ica non stop v akciji od pol petih popoldne do pol enajstih zve?er ?zmeden?

 

Dons morm pa nardit ?e biskvit za torto, kremo za i?lerje, dokon?at dukate in pal?ke (obliv iz ?okolade) in nardit do konca te smotane i?larje,..

Izrezat raco - torto in jo nafilat, in spakirat tono pi?kotov v ?katle,..aja pa ?e fifiko pelat cept umes.

 

Jutr pa erm,..okrasit torto - raco, it v shopping, oddat raco in past v komo do zjutri ker me ?aka nejbl peklenska sobota v slu?bi ever,..smo samo 4 in ?e to mam same take k ne nardijo n?,..in ko pridem domov padem v komo do pondelka in trgam glave usakmu k si me bo drznu zmot,..tko,..0,1% se pa po?utm bol? zdj k sm se zlajala :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, ti nisi normalna... ?zmeden? Tolk tega??? Tega pa ?e Labi v 1 tednu ne poje :blink:

Bemu se mi je v?eraj zdel, da je v LJ neki narobe z elektriko, k je v Medolandiji skoz neki utripal... Zdej mi je pa jasno. :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ubistvu sta laufale dve pe?ice, ker mami je pa nardila 2 vrste roglji?kov cca 3kg :D

 

Se opravi?ujem za morebitne elektro izpade :P

 

 

Opravi?ilo sprejmem samo v primeru, da mi dostavi? za probat kak?no malenkost od teh dobrot <_<:D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally, pa mate vi kk?ne sponzorje za to? Recimo... Elektro Ljubljana? :D

 

Jamram, ker me bolita obe rami, nart, pa tam nekje nad gle?njem. Me pa zanima, kaj vse boli ?e mojga sparinga :hohoho:

 

 

Sej ne sme? tja udart, halooooo. Kolk to?k si pa zgubila na to temo??? :ne vem: :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in ko pridem domov padem v komo do pondelka in trgam glave usakmu k si me bo drznu zmot,

 

Amm,mislim,da tisti,ki te bo motla ne bo? glave vtrgala. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zjutraj se je tudi meni "zgodilo" zabijanje kazalcev od ?tevca do fula.In kaj je sledilo? :whatever:

 

Nov 100 A akomulator.Cena? :( ?e ne bo kotela 6-ka kdaj v?gati bo najverjetneje tako mo?en akomulator izstrelil motor skozi havbo. :D

Bolj?e da je zdej crknu kot pa pozimi kje v snegu(tukaj pri nas :P )...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater, ko za?ne Bajuk govort, ma?ek ?ist ?iv?n rata in se za?ne dret... ?e dobr, da ma TV mute gumb - pol nehata oba Bajuk in ma?ek... :hohoho:

 

je pa fajn s polne riti srat v svojo skledo in razlagat, kako je dr?ava pogoltna, itd... bomo videli, kaj bodo, ?e bodo dobili prilo?nost, naredili ti gobci v resnici, ?e bodo imeli oblast in prilo?nost...

 

tvoj ma?ek ma ?isto prav ! ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sm od Dubrovnika ?e naprej, na Elaphitih, pa ogromn ene vo?nje in 3 dni vremena katastrofalnega, pa sm zdej ?e nazaj doma! <_< :ne vem:

 

Aja vmes sem bil ?e v Makarski v neposredni bli?ini (baje) najve?jega po?ara v zgodovini samostojne CRO! :rolleyes::angry:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sm od Dubrovnika ?e naprej, na Elaphitih, pa ogromn ene vo?nje in 3 dni vremena katastrofalnega, pa sm zdej ?e nazaj doma! <_< :ne vem:

 

Aja vmes sem bil ?e v Makarski v neposredni bli?ini (baje) najve?jega po?ara v zgodovini samostojne CRO! :rolleyes::angry:

 

 

In kak?na je sedaj tam situacija? Je veliko pogorelo ali so zadevo prenapihnili?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja doma?inka je rekla, da se je vnelo od elektroenergetskih kablov, pol pa ne vem! <_<

 

Pogoren je blo pa konkretno, pa dim ?ez celo mesto. No kokr sm jaz vidu, je blo v kraju Ba?ka voda ?e precej ve? pogorenga kot Makarski! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.