Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ko sem kupil 3ko sem v knjigi z naovdili zasledil da naj bi avto imel opozorinlo lu?ko ko zmanjka teko?ine za ?ipo. Pa skor nism verjeu in sm reku da bom probu ?e bo kej posvetil. No in zjutri se vsedem v avto,?ipe svinske od v?eri, pol listov po ?ipi in ho?em oprat in itak da teko?ine ni ve?, lu?ke tud ni, ?ipa pa cela razmazana men se pa me?a k sm alergi?en ?e vse monto ?ez vidm :ne vem: :whatever:

 

pri 6-ki je isto, s tem da lucka pri bencinarjih je, pri dizlih pa ne (vsaj pri meni ni)

to so te japonske finte, katere razumejo samo oni najbrz :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri 6-ki je isto, s tem da lucka pri bencinarjih je, pri dizlih pa ne (vsaj pri meni ni)

to so te japonske finte, katere razumejo samo oni najbrz :)

 

Pri dieslu letnik 2004 z opremo evolution je ta lu?ka bila - je pa res, da sem jo samo 1x videl, ker sem redno dolival teko?ino. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej fak, kaj se pa pr ju?nih sosedih dogaja, to je pa neki groznga, najprej razpadajo?e truplo na obali;

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nasli-...sano-britt.html

 

pol pa ?e 2 smrti (streljanji danes v Zagrebu) in pa na Visu, ko je nek ogromen morski pes se lotil plavalca! <_< :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah se moj bmw 520 letnik 1978 jo je imel...ni to nek dosezek

cudno je to, da na navodilih obstaja (in na ocitno mlajsih letnikih) pri meni pa ni...

(pa sem tud tko kot grega zanalsc pustil posodo da se sprazne pa nic)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamala ma?ka se mi je tretjić polulala na trenerko-je ?e tretja ?la direkt v pranje v enem tednu! majo ma?ji mladi?ki te?ave z mehurjem a so samo kdaj lahko ?leht?! grrrrrr

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al je ?leht,al so ji v?e? tvoje trenerke,al pa si je mehur prehladila. :P:lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, men je pa morala total padla, sm dubu kvalitetno kajlo in to; s kolegom sva se mal pogovarjala o takih in druga?nih "kajlah", pa sm pogledu ?e obstaja kajla.net, .com al pa .si, pa sm dubu kajlo od vseh treh! <_<:hohoho: mamujimjebm, proklete kajle! B):P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, men je pa morala total padla, sm dubu kvalitetno kajlo in to; s kolegom sva se mal pogovarjala o takih in druga?nih "kajlah", pa sm pogledu ?e obstaja kajla.net, .com al pa .si, pa sm dubu kajlo od vseh treh! <_<:hohoho: mamujimjebm, proklete kajle! B):P

 

 

Postavte eno tako stran :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater spet mam unikaten avto, sve?ke ?iv luksuz(Uklop?it zate velja isto), filtra za olje ni varijante dobit drugje kot na servisu, sam sem tud to najdu je pa rok dobave 4 dni, pa za mn kot pol cene. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater spet mam unikaten avto, sve?ke ?iv luksuz(Uklop?it zate velja isto), filtra za olje ni varijante dobit drugje kot na servisu, sam sem tud to najdu je pa rok dobave 4 dni, pa za mn kot pol cene. :bravo:

 

kolk je te oljni filter za primerjavo servis-tvojvir ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z bejbo nama je ?lo ful dobr, res sva se totalno ?tekala in sm mel filing da bol? med nama ne more bit. Nakar je nanesl na pogovor, de ona ne more bit ve? z mano in da rab mal cajta zase. Nkol si nism mislu da me bo tolk zlomil. Skupi sva bla pa zdej 4 leta in se po?utm ?ist zgublenga. Najhu?j je pa to da se je poslovila od mene z besedami rada te mam. fakin ?it kk nej kr naekrat prenesem tako spremembo?

Sm mogu nekam napisat to, ker se res po?utm kot zadn drek na svetu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iii fak..bedno

sam to kar je rekla je klasicni zenski bullshit...ma drugega v oceh al si ti ratal prevec ubogljiv pa to...

mazdasi smo s tabo

(pa se to: ne zdaj probavat neke hude extremne skoke z visine)

sej bo cez neki casa boljs...ne se pustit :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ?koda... Kaj je res v ozadju bo? verjetno zvedel malce kasneje. Tudi jaz mislim, da je tisto "rada te imam" me?anica tega, da te verjetno nekaj ?e vedno ima in ?elje, da te ne prizadene. Te?ko sodit, vem samo, da ?as res celi vse rane in verjemi, tudi pri tebi ga bo. :macek:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?as bo vse zacelil, itak da je te?ko, smo vsi ?e to ?ez dal pa tud ?e bomo ?e bo tko naneslo. V vezi itak nikol ne ve?, ?e vse ?tima al pa tud ?e ni? ne ?tima, lahko traja pa traja al pa se hitro kon?a. Sam ne krivit sebe, ?e sam ve? da nisi ni? narobe delu, si kakr?n si in bodi tak ?e naprej. Pusti ?asu ?as, pa si vzem ?as zase in frende. Jutr je pa itak petek, party time :bravo: Sej ve? da deca lahk sam 2 stvari v life-u uni?ta, to je avto al pa ?enska. V na?em primeru te avto ne more ker imamo Mazdo tako da ostane samo ?e ?enska :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z bejbo nama je ?lo ful dobr, res sva se totalno ?tekala in sm mel filing da bol? med nama ne more bit. Nakar je nanesl na pogovor, de ona ne more bit ve? z mano in da rab mal cajta zase. Nkol si nism mislu da me bo tolk zlomil. Skupi sva bla pa zdej 4 leta in se po?utm ?ist zgublenga. Najhu?j je pa to da se je poslovila od mene z besedami rada te mam. fakin ?it kk nej kr naekrat prenesem tako spremembo?

Sm mogu nekam napisat to, ker se res po?utm kot zadn drek na svetu.

 

Stari, ne ?en si preve? k srcu, sam mam tud ve? k 5 let za pozabt, pa ?e nism vrgu pu?ke v kuruzo. Vrjam men, ?e prosila te bo za usmiljenje, ti se dele posvet kolegom in stvarem k te veselijo, pol se pa stvari za?nejo same rihtat. Dr?im pesti da ti nau preve? hudo med samim prebolevanjem ;)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro ☕ Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆  
    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.