Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jest bom ?ist mokra

 

No,torej ve? kaj lahko po?ne?,pa ?e v ?olo ti ne bo treba. :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sovra?im DEEEEEEEE? :( :zid:

Jest sem tooook iz cukra :(

 

Sploh pa trentno res tok lije pa bliska se pa grozn je, da sploh no?em v ?olo. Jest bom ?ist mokra Objavljena slika

 

 

Booooooooogi cuker?ek :rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nism majstr :D

Na?rt vezja

 

post-9-1224164166_thumb.jpg

 

A kdo vidi upor R624?

 

O fak ej, kera kompleksna shema :hohoho:

A bo? lah zrihtu ?e dobi? upor :P

 

Sovra?im DEEEEEEEE? :( :zid:

Jest sem tooook iz cukra :(

 

Sploh pa trentno res tok lije pa bliska se pa grozn je, da sploh no?em v ?olo. Jest bom ?ist mokra Objavljena slika

 

Sj je kle dost foruma?ev k bi te bli prpravljeni pogret, mislm da se te mben nebi preve? branu :D

To, da si mokra je pa lah sam +

 

P.S. La?n sm :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem lih domou pr?la (?iiiiiiizt mokra in jezna, ker de? de?uje). Ampak se zdej vsaj bolj? po?utm in sem se ?e skor posu?ila -> zarad va?ih komentarjev

 

:rozico::D

 

Ampak zebe me pa ?e zmer :rolleyes::P

 

Grem kuhat fi?ou.

 

 

Booooooogaaa :D:rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(?iiiiiiizt mokra in jezna, ker de? de?uje).

 

?zmeden? A lahko de?uje ?e kaj druga?? :hohoho:

 

 

Ampak zebe me pa ?e zmer

 

Se so se ti eni ?e ponudli,da te pogrejejo. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so mi vzeli mojega slu?benega Golfa (potekel najem) in mi podtaknili Opel Astro.

 

****Warning - ljubitelji Oplov prenehajte z branjem, da vas ne bom prizadel s spodaj napisanim****

 

Si sli?al Borut/Reddevil, nehaj prebirat... :angry:

 

 

 

V glavnem, to je nova Astra 1.6 115KM bencinar 2008 (prevo?enih 11.000km) :( ... avto je ena navadna gajba in sploh mi ni jasno kako se nekdo odlo?i in jo sploh kdo kupi s svojim denarjem :ne vem:

 

Ok, prvi vtisi: najprej sem se pol ure matral, da sem nekako na?timal avtoradio in ugotovil, da ?e ?elim poslu?ati kor toliko v redu zvok bo treba na zmerni jakosti. OK, to bomo ?e pre?iveli.

 

Zdaj pa vo?nja:

Motor je len za popizdit, pospe?kov nobenih, od 90km/h do 140km/h rohni kot bi hotel vzleteti (no ja pri tej brzini je ?e 4.000 obratov na ?tevcu). Tudi v prostem teku prihajajo izpod pokrova ?udi ?ume?i zvoki in zginejo ?e rahlo doda? gas. No zdaj me pa ?e moti, da radio no?e lepo ?pilat bolj na glas. :(

 

OK, verjetno sem malo preve? kriti?en tudi zato, ker ?e nekaj ?asa vozim samo diesle ampak zadnji? sem peljal bratovo Lantro pa se 12 let star avto pelje bolje kot tale, ki je ?isto nov.

 

Dodatna oprema skoraj ni tako, da nisem na?el niti cupholderja... ni BC-ja, ni tempomata, ni ESP-ja, ASF-ja (OK ni? hudega saj pri tako anemi?nem motorju tudi na mokrem z zimskimi gumami no?e zakopat). Plastika je take kvalitete, kot sem jo mel pred 15 leti v Wartburgu in na tem nivoju so tudi lcd displaj?ki v ogabno oran?ni barvi za kozlat. Ob?utek je kot bi sedel v avtu iz srede devedesetih in ne v nekem modernem vozilu.

 

Evo tolk za prvih 100km vo?nje, kjer se mi je avto ?isto zameril in nikoli, ampak res nikoli si nisem mislil, da bom izrekel ta stavek: "PROSIM, VRNITE MI SPET GOLFA". ?zmeden?

 

 

 

***benti Borut, a sem ti rekel, da ne beri tega*** :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.