Skoči na vsebino

DISPLAY PONOREL


Priporočeno sporočilo

Prvo vsem skupaj en lep pozdrav,sm ?e ?ist fri?n tuki gor, bi pa rabu pomo? oz.kak?no koristno informacijo. Pred kratkim sem kupu mazdico6 sportcombi 120cd in moram povedat da sm izjemno zadovoljen, vendar pa se mi je pojavla ena te?avca. Pribli?no en mesc nazaj mi je prvi? za?el display me?at neki posvoje, tko da nism vidu niti kok mam temp.,niti potovalnega ra?.,..enostavno se mu je zme?al. Drug dan zjutri vse normalno,...?ez en tedn ista zadeva sam da je zravn ?e to da mi je avto komi pr?gau, ?ez par kilometrov vse ok.Drug dan avto ne u?ge,neki ?asa ?e vergla pol pa ?e to ne,ok akumulator je ?ou tud problem?ek z displayem pove?em stem, zato grem in kupim nov akumulator, pr?ge iz prve display?ek dela,vendar kako dolgo-do konca ?ihta.drug dan se zapeljem nazaj na cosmos kjer sm tud kupu akumulator povem te?avo, in mi re?e da je najverjetneje display crknu,sam ?e bi crknu ne bi delu ane?pa re?e da vrjetn ?e bo crknu in pa da nov stane okrog 400? :blink: re?e mi da ?e bom imel ?e te?ave z njim da mu ga prpeljem avto pa mu ga pustim tm pa bo on pogledu ?e se niso kao konektor?ki snel, sam tip je sumljivc ?e sam k ga pogleda?, zato se nism odlo?u za to varianto, in spra?ujem Vas,dragi poznavalci ?e je imel ?e kdo kak?no podobno te?avo al pa kej ve o tem,ker se mi 400? res ne daje. Ta problem?ek je zadnje ?ase vse bolj pogost in se bojim da mi bo display?ek res cknu.

 

Vnaprej se zahvaljujem za kakr?ne koli informacije.

 

LP, VRDO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imel enak problem z mojo 6-ko, vendar semimel sre?o, da imam avto ?e v garanciji in so mi dispay zanmenjali.Kot so mi zaupali na servisu, se naj bi to kar pogosto dogajalo pri 6ki.

Zdaj je sve OK.

 

Vidva sta prva s s temi te?avami. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidva sta prva s s temi te?avami. ?zmeden?

 

Se mi je zdelo, da na Acosmos-u la?ejo, ko se rekli, da so to pogosto dogaja in da so jih ?e kar nekaj zamenjali. :ph34r:

 

P.S. Probaj najti kje razbito 6-ko in odmontirat displey, bi znalo biti ceneje.Je pa res, da ne ve? koliko ?asa bo delal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveri napetost akumulatorja pri vkloplenem vozilu z pri?ganimi lu?mi napetost mora biti okoli 14 volte pri ugasnjenemu vozilu pa malo ?ez 12 voltov odvisno od akumulatorja

to je samo moje razmi?lanje mogo?e se bo zdaj kdo obesil na to :unsure: :ne vem:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HVALA, DA SE JE SPLOH KDO OGLASU NA MOJE TE?AVE, KOKR SM RAZUMEL MI NE GINE 400 ?, A MA KDO MOGO?E KAK?NO DRUGO RE?ITEV,PO MO?NOSTI CENEJ?O??

 

?e bo? ?e slu?ajno zamenju zadevo, starega diplaya NE PUSTI na servisuoz. NE VR?I STRAN! Ker si zgleda res prvi (oz. sta 2), bi blo pametn mal bolj raziskat, kaj dejansko je na displayu crknal.... mogo?e jebe kak hladn lot al pa kondi? oz. vhodni regulator napetosti ipd. Sam sicer ?e nism vidu zadeve od znotri, tak da sam ugibam, sam v?asih se pa da kej ugotovit pa po doma? popravt :P

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveri napetost akumulatorja pri vkloplenem vozilu z pri?ganimi lu?mi napetost mora biti okoli 14 volte pri ugasnjenemu vozilu pa malo ?ez 12 voltov odvisno od akumulatorja

to je samo moje razmi?lanje mogo?e se bo zdaj kdo obesil na to :unsure: :ne vem:

 

 

hvala, za to informacijo tudi sam sem nato pomislil, vendar sva zdej ?e dva, mislim da imam prevelko napetost,ker ma vsaki? k stopm iz avta rukne elektrika, pa ne zdej da me vr?e na tla ampak tolko da malo zape?e, in pa to se mi nezdi normalno, un gor na cosmosu mi je reku da je to ?ist normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? ?e slu?ajno zamenju zadevo, starega diplaya NE PUSTI na servisuoz. NE VR?I STRAN! Ker si zgleda res prvi (oz. sta 2), bi blo pametn mal bolj raziskat, kaj dejansko je na displayu crknal.... mogo?e jebe kak hladn lot al pa kondi? oz. vhodni regulator napetosti ipd. Sam sicer ?e nism vidu zadeve od znotri, tak da sam ugibam, sam v?asih se pa da kej ugotovit pa po doma? popravt :P

 

lp,

D

 

 

hvala tud teb za nasvet,absolutno ga bom upo?teval, a mogo?e kdo pozna kak?nega avtoelektri?arja k bi lahko to zadevo malo bolj podrobno pogledal?

 

lp, Vrdo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala, za to informacijo tudi sam sem nato pomislil, vendar sva zdej ?e dva, mislim da imam prevelko napetost,ker ma vsaki? k stopm iz avta rukne elektrika, pa ne zdej da me vr?e na tla ampak tolko da malo zape?e, in pa to se mi nezdi normalno, un gor na cosmosu mi je reku da je to ?ist normalno.

 

 

Stati?na elektrika je odvisna od tvojega razpolo?enja, dela, obleke, vo?nje, .......

 

Odkar imam v slu?bi antistati?no podlogo, me nikoli ve? avto ne rukne in tudi druga?e ne, prej me je skoraj vsak dan butnlo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,..Boss npr ma take zmogljivosti, da ?e je razkurjen, crkujejo ?arnce v cestnih svetilkah :D

 

Druga? pa mene avto zeeeeeeeeeeelo redko rukne,..ponavad me preruka v hipermarketih,..znamenje, da ne smem zapravlat? :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala tud teb za nasvet,absolutno ga bom upo?teval, a mogo?e kdo pozna kak?nega avtoelektri?arja k bi lahko to zadevo malo bolj podrobno pogledal?

 

lp, Vrdo

 

mislim, da najbolj?, da nabavi? novega, potem ga pa skupaj z starim da? enemu lokalnemu entuzijastu, da se mal poglobi (tak, k ma tud kak konkreten in?trument :P ), pa bo ?e na?u kako razliko kje... mal povpra?i v svojih krajih za ?tromarji...

 

ko pa bo? zrihtu starega, pa lahk proda? enega naprej B)

 

kolega sicer ni avto ?tromar, se sicer bolj z antenskimi prenosi in tv-ji ukvarja (stara ?ola), sam kar je elementov zravn ?ipovja, je itak ista teorija....

?e pa ?ip jebe, je pa sam vpra?anje, ?e se ga da kje dobit...

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.