Skoči na vsebino

Alu plati??a


uklopko

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 101
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mogo?e kdo ve za Ljubljano?! Sem pa sli?al, da Sitar v (pri) Kamniku sestav feltno, tudi ?e je pol manka! :rispekt:

 

To lahko potrdim iz lastnih izku?enj. Na motorju je zadnjo zrihtal v nulo, ?eprav jo je skor pol manjkalo. :rolleyes:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozimi 16"

Objavljena slika

 

poleti 17"

tak je blo, ko sem kupil avto:

Objavljena slika

 

tak je pa zdaj:

Objavljena slika

 

rihtal mi jih je Marjan iz Raven na Koro?kem (vsaj mislim da je od tam) je pa stalo okrog 200 EUR, ?al nimam ve? telefonske od tipa :(

 

 

lepe feltne ma?!!! :bravo::jupiii: kaj mogo?e ve? kje bi lahko dobil pokrov?ke za alu feltne od O.Z. Racing??? ker jaz sem 1 teden nazaj nabavil feltne z druge roke pa nimajo pokrov?kov :(

post-4616-1241943913_thumb.jpg

post-4616-1241943954_thumb.jpg

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Dan!

Mnja, tut jazst imam podobno vpra?anje. Nikjer v navodilih od avta namre? ne najdem kak?ne feltne sploh pa?ejo na moj avto. Mam Mazdo 323 F 1.5i 1997. Mislim da je razmak med ?raufi 100mm, kaj pa ostale specifikacije?? Kje to pi?e? :dudek:

?e sm sitnaril v napa?ni temi, prosim prestavite.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

jst imam pa trenutno 15'' felge, pa me zanimajo 17'', vendar ne vem ali bi 7,5jx17 ET47 pasale na mazdo 3, l. 2007?Avto ni ni?an, vse original, rabim pa take feltne da volan lhk obrnem do konca levo\desno in da NE ?ara, pravtako ne sme ?arat po blatnikih zadaj ko avto porine ?isto do podna. Glede na to, da so original 17'' mazda feltne ET52 ali ET55 in ?irine 6,5 ali 7, je vpra?anje:

 

ali gredo 7,5jx17 ET47 na mazdo 3 l.2007 brez da bi se pojavile zgoraj omenjene anomalije pri vo?nji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ma, sem pol ugotovil da je ET 45, tak da je isto ko na mojih. :)

Objavljena slika

120e z gumami, samo dimenzija ne gre skoz, ampak je se vedn pocen za litke ;)

pa se pase na avto ko je podoben letnik pa se dizajn poklopi he he.

 

Kaj so to od kake supre?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je, ampak to pomeni, da je idealno :)

najvecji ucinek naredis, ko das ozjo gumo na sirso feltno

pri 7.5 je meja 205, kar pomeni, da bojo deformacije najmanjse (boljsa lega in stabilnost) ampak tudi udobje slabse :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.