Skoči na vsebino

auto ovo auto no


jernic

Priporočeno sporočilo

hehe...ja, Bolha je bila razred zase, upam da sedaj, kjerkoli ?e je, slu?i kot kak?no korito za ro?e oz. proti jedrski bunker. No sej, ?as celi rane, tako da po?asi bo? prebolu :)

Ja, imam ?e en cajt mazde, prvo 323c, potem 323 ba - f, in zdej trojko, od muske pa en odli?en magnat xtc 1500 - pomoje ?e edini k ni bil skurjen :), skoraj novi steg 120.2 + ?e prednji sistem ipd. pa doma na omari ?e ene 5 let...

Ja, bo treba na pija?o za dobre stare cajte, sploh od ostalih vsake tolk cajta vidim Milana, Icija sem 1x, potem pred ?asom Bardy malo po tem ko je iz bolnice pri?el po tistemu crashu z motorjem...potem se pa po?asi kon?a. Sam smo se mel pa fajn tiste cajte TEAM SPIRIT PA TO :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Stari jao tak?nih ?asov pa res nau ve?...tok ga nam nikol ve? prefe?tu k takrat k smo po tekmah hodil. Kuj bi ?u ?e enkrat ?ez vse :bravo: ?koda, da so se tekmovanja tok izrodila.

Ti moj Steg 310.2 ?e vedno ?pila v avtu mojga bratranca...pa ti Stegi so bli narejeni za 500 let zgleda...po moje lohk ?e ?vasa? z njim ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha fanta

 

evo vama ?e enega Audio X-ovca. Sicer sem pri?el malo kasneje pa tudi nisem dolgo ostal, ker so se mi ?isto zamerla tekmovanja.

 

sam tisto so bli pa res dobri cajti.

 

Sam me res zanima kje je bolha pristala.

 

 

Lep pozdrav.

Se ?lepava dva na enega (nick name)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazaj k temi... :bravo:

 

Jaz moram pohvalit v obeh avtih autoxxx:

 

- brisalci, delajo prva liga, le pozimi, ko peljes za nekomu ki ti maze sipe boh ne daj uporabljat, ker samo razmazuje svinjarijo brez vode

- klima, brez komentarja samo temperaturo nastimam ostalo dela zase

- zaklepanje in vzig brez kljuca, to pa je numero uno zadeva ki se je ne morem lo?iti ve?, zadnjic ko sem moral fotrovega puntota peljat na servis sem pol minute gruntal kako ze vzgem avto...aja sej res klju?!! Keyless je pa zakon, kadar imas polne roke, ni ti treba brskat po zepih...bla bla...v 2h letih brez napakice, vedno vzgal, vedno prisel v avto...

- dsc+TSC v 5ki zakon, v 7ki pa ker je 4WD nima smisla, sem pa ugotovil da vklaplja zadnji pogon kadar drsi prvi (auto 4WD), resitev? Izkolp DSC in imas stalni 4WD ...:)

- avto lu?i ja res to je mimo, ker ko sedis v avtu ponoci, ko cakas, ne mores da ne bi imel kaj prizgano, drugace je zadeva ok ker imamo sedaj luci 24 ur, ampak vseeno je potreben knof OFF!

 

torej pr men tele auto zadeve so v uporabi...in delajo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja no da se drzim topica

 

 

Meni so nekatere Auto stvari uporabne nekatere pa malo manj

 

Da za?nem.

 

senzor za de? v ve?ini primerov neuporaben in nadle?en.

 

Tempomat mi je super uporabljam vsakodnevno.

 

DSC tudi super zadeva, ko ga rabi? (neke vrste angel varuh).

 

Avtomatska klima mi je obvezen del mojega avteka. brez avta ne kupim

 

 

No nih?e od vas pa ni omenil ?e avtomatskega menjalnika.

 

Stvar okusa. Za po ve?jih mestih v jutranji konici lepa stvar.

 

Jaz osebno bi imel samo v povezavi s kak?nim mo?nej?im dizlom.

 

Raznorazni avdio sistemi lahko popolnoma zado??ajo v primeru da so serijski del opreme,

za dopla?ilo pa je preve? Evr?kov.

So pa lepo pospravljeni, sploh ne ve?, da jih ima?. Predvsem pa drugi ne vejo, da jih ima?.

(beri: jih ne zamika, da bi ti jih odstranili iz avteka)

 

Komande na volanu so zakon.

 

Smeh mi je tudi to da z zaklepom odpiranja ?ip zaklene? tudi stikalo na sovoznikovem sede?u.

(za primere prijateljev, ki odpirajo ?ipo in se derejo ?ez okno za kak?nimi puncami itd.)

 

Je pa res, da se tudi brez vsega tega, da ?isto lepo vozit na okoli.

 

No radio mora bit, servo in ABS. Klima je priro?na poleti. Pa kak?na El. stekla pa centralno zaklepanje.

 

Ostalo se z leti samo kvari.

Se ?lepava dva na enega (nick name)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ostalo se z leti samo kvari.

 

Ni res po 14 letih VSE dela bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 let kasneje...

V torek sem imel 650km v sneznih razmerah iz Ceske do doma, samo v Slo so bile ceste brez snezne oddeje ker je bilo ze pozno in se je snezenje spremenilo v dez.

 

Takole je bilo do Graza. Dogodke na cesti GPS ni mogel

zbasati na eno stran...

post-2637-0-62071400-1542870413_thumb.jpeg

post-2637-0-42720900-1542870460_thumb.jpeg

 

Zamislil sem se kako bodo avti sami vozili v takem?

 

- Ko je sneg prekril crte se je izklopil sistem za ohranjanje voznega pasu

- zasnezenih znakov za omejitev ni mogel brati

- ob zametu je izklopil aktivni tempomat in active brake sistem ker kamera ni videla skozi zamet

 

Torej AI potrebuje jasen podatek - odcitek, medtem ko clovesko mozgani delujejo sirse.....

Pot je drugace minila mirno, brez posebnosti, parkrat malo pocasneje in to je to, razmere pac.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.