Skoči na vsebino

Pohvala


BOJČ

Priporočeno sporočilo

No takole je bilo...

 

V soboto se peljem po Z LJ obvoznici in naredi buuuum, kamen v ?ipo :whatever: . Na prvi pogled ne vidim nobene po?kodbe in se peljem naprej. ?ez slaba 2 km na isti cesti ?e enkrat buuuum, ?e drugi kamen v ?ipo :angry: . Zopet ni? vidnega. Doma parkiram, pogledam in vidim na razdalji manj?i od 1 cm 2 luknjici, odkru?ena ?ipa in po?kodba pri obeh v globino :whatever: . Ok, zadevo za??itim, naslednji dan pa opazim razpoko (?ipa je ?ez no? po?ila).

V ponedeljek kli?em na Zavarovalnico Triglav, kjer imam kasko z Asistenco+. Zelo prijazna gospa mi da ?tevilko od Carglassa, ?e?, da oni za njih opravljajo tovrstne zadeve in da vse uredim z njimi, tako s cenilcem, kot popravilo. Pokli?em na Carglass, kjer se oglasi ?e bolj prijazen mo?akar. Narediva telefonsko prijavo ?kode, mi pove, da eno ?ipo sicer ima, vendar imajo danes naro?eno stranko. Isto?asno naro?i novo ?ipo in mi pove, da lahko avto pripeljem v sredo takoj zjutraj. Ko ga vpra?am za nadomestni avto za sredo mi odgovori, da je ?e rezerviran in me ?aka. Avto pripeljem v sredo zjutraj, takoj pri?nejo z delom in mi dajo nadomestni avto. Popravilo v roku in BP.

 

Skratka, tako bi morali delati vsi. Odnos, prijaznost in uslu?nost tako zavarovalnice kot podjetja Carglass pa :rispekt: .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tudi pozitivno izku?njo v tej kombinaciji:

 

Enkrat mi je v gara?ni hi?i na ?ipo kapljala neka teko?ina. Mislil sem, da gre za vodo, ki pu??a ali te?e po stropu in nato na moj avto. No, stvar je bila druga?na. Bilo je nekaj kar se mi je za?rlo v ?ipo. Odstranit se ni dalo (stelex ipd.). Od znotraj se ni videlo, od zunaj pa kar, bilo je v mavri?nih barvah. In ko sem ?el enkrat podalj?at zavarovanje, sem agentu ?e omenil ta flek na ?ipi. Je vzel fotoaparat in rekel, da bo pokazal cenilcu. V dokaj kratkem ?asu me pokli?e, da naj se kar zmenim na Carglass, papirje bo pa on poslal tja po faksu. Pri Carglass se zmenim, pripeljem avto, oni zamenjajo, jaz vesel.

 

Dodaten plus je to, da sem to opravil ravno v ?asu, ko se je ukinjal ABC. Tako da nisem imel okroglega ostanka dr?ala ABC tablice :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo to sli?at da znajo nekteri ljudje takole ustre?t :bravo:

lahka pa pohvalim tudi AS velenje ko smo nabavljali mazdo 5 so nam ko smo prodali seat cordobo vario ponudili najprej mazdo3, nato smo vozili mazdo 6, potem ?e staro dobro 323S in nato dobili mazdo5. Odli?en odnos do kupcev! sprobali vso kolekcijo mazd :rispekt: tako smo ugotovili da nam je 3ka malo premala vendar zelo lu?na in da navadna (ne karavan) 6ka ni glih za nas in da smo se prav z 5ko odlo?ili.. pol smo pa ?e izkusili kak se vozi avto brez servota :bravo: 323S pa ?e glasn ror je mela kar se je men dopadl :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da bi prej kot kje menjati ?ipo, morali malo razmisliti zakaj ?ipe na mazdi tako hitro po?ijo, a ima ?e kdo ob?utek da so mehke oziroma mogo?e preve? napete?

 

Slovenske ceste so itak izven standarda kar se ti?e kamenja na cestah, samo meni je ze 2x ob kamnu izpod gume ?la 1,2,3.... :huh::whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel sam 1x problem... je kamen naredil luknjico pa so jo na carglasu zaflikali. So sicer hoteli najprej menjati celo ?ipo sam je blo na takem nevidnem mestu, da sem se odlo?il, da naj kar zaflikajo in je nato v redu dr?alo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da bi prej kot kje menjati ?ipo, morali malo razmisliti zakaj ?ipe na mazdi tako hitro po?ijo, a ima ?e kdo ob?utek da so mehke oziroma mogo?e preve? napete?

 

Slovenske ceste so itak izven standarda kar se ti?e kamenja na cestah, samo meni je ze 2x ob kamnu izpod gume ?la 1,2,3.... :huh::whatever:

 

Jaz mislim nasprotno. Pri trojki mi je enkrat res velik kamen priletel na avtocesti pri skoraj 160km/h v ?ipo :blink: , pa se je naredila le majhna pika, ki se v treh letih ni ?isto ni? pove?ala. Poleg tega mi je enkrat tudi na avtocesti iz tovornjaka pred mano padel velik kos ledu na prednjo ?ipo ?zmeden? . Bil sem prepri?an, da se bo sesula, pa se sploh ni poznalo. Take so moje izku?nje.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.