Skoči na vsebino

M6 - dilema pri nakupu


jures

Priporočeno sporočilo

Danes je moja sestica na servisu (20.000 km in popravilo skode, ki jo je utrpela prednja maska zaradi srecanja z mackom) in sem dobil nadomestno - mazda6 SPC 1.8i z 88 KW ... in po voznji iz Ljubljane do Kranja lahko recem, da je res ta motor preslab za tako velik avto ... pa se na sesto prestavo sem se navadil in mi je na AC malo manjkala :) ... Edini plus je ta, da takrat ko stojis v koloni ni toliko tresljajev kot pri moji dizelski sestici...

 

Naj vas obvestim prijatelji, da si je na?a za?ela ogledovat dvoj?ek v Pirni?ah, moje ?elje moje sanje o M6 so po moje izpete, hvala vseeno...

 

P.S. Priznam pa do so cene v podnu sedajle za nepremi?nine in je ?as za nakup....beri puf... :bravo:

 

Ce bo volja tvoje obveljala, bova pa skoraj soseda :) ... jaz sem namrec cez Savo na drugo stran Medvod :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 56
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes je moja sestica na servisu (20.000 km in popravilo skode, ki jo je utrpela prednja maska zaradi srecanja z mackom) in sem dobil nadomestno - mazda6 SPC 1.8i z 88 KW ... in po voznji iz Ljubljane do Kranja lahko recem, da je res ta motor preslab za tako velik avto ... pa se na sesto prestavo sem se navadil in mi je na AC malo manjkala :) ... Edini plus je ta, da takrat ko stojis v koloni ni toliko tresljajev kot pri moji dizelski sestici...

Ce bo volja tvoje obveljala, bova pa skoraj soseda :) ... jaz sem namrec cez Savo na drugo stran Medvod :bravo:

 

Jaz sem drugac Pre??an.....:):)...Igor ??? Bela ta huda mazda pred bloki???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem drugac Pre??an.....:):)...Igor ??? Bela ta huda mazda pred bloki???

 

Potem sva pa sedaj celo bolj soseda, kot ce se bos preselil v Pirnice :) ... V profilu imas napisano, da si iz Kranja :) ... Jaz sem pa eno vas naprej ... torej iz Va? :bravo:

 

Ko se peljem mimo Pre?kih blokov, opazim ponavadi edino na koncu tam skoraj pri kitajski restavraciji, eno sestico, ki je vedno parkirana na travi zraven plocnika... Samo ta trenutek tezko recem, katere barve je :) ...

 

 

Ce je bilo tisto "Igor ???" misljeno, ce sem haz Igor.. ne nisem :)... Pod vsakim postom sem podpisan z imenom :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem sva pa sedaj celo bolj soseda, kot ce se bos preselil v Pirnice :) ... V profilu imas napisano, da si iz Kranja :) ... Jaz sem pa eno vas naprej ... torej iz Va? :bravo:

 

Ko se peljem mimo Pre?kih blokov, opazim ponavadi edino na koncu tam skoraj pri kitajski restavraciji, eno sestico, ki je vedno parkirana na travi zraven plocnika... Samo ta trenutek tezko recem, katere barve je :) ...

Ce je bilo tisto "Igor ???" misljeno, ce sem haz Igor.. ne nisem :)...

 

Pre??an v stanovanju v Kranju trenutno....tista srebrna dol je pa vedno na travi od kolega, enkrat mu jo bo en sosed stolku, izrecno na travi parkira da ga ne pobutajo z vrati, ker dol je kaos...

 

Uno belo sem pa mislil na drugi strani blokov gor pri trgovini, je tudi GTA....

 

Va?e ja, sm bil let pa pu gost pri eni frajli na 11b....:), ko gledam tvojo slikco modre mazde se mi zdi da sem jo dostkrat videl, ker se na Jeprco prklju?ujem ?ez Ladjo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre??an v stanovanju v Kranju trenutno....tista srebrna dol je pa vedno na travi od kolega, enkrat mu jo bo en sosed stolku, izrecno na travi parkira da ga ne pobutajo z vrati, ker dol je kaos...

 

Uno belo sem pa mislil na drugi strani blokov gor pri trgovini, je tudi GTA....

 

Va?e ja, sm bil let pa pu gost pri eni frajli na 11b....:), ko gledam tvojo slikco modre mazde se mi zdi da sem jo dostkrat videl, ker se na Jeprco prklju?ujem ?ez Ladjo....

 

Tam okoli trgovine se pa zelo malokrat mimo peljem... mogoce enkrat na pol leta :) ...

 

Ena od Jaklicevih punc? :jupiii:

 

... ko gledam tvojo slikco modre mazde se mi zdi da sem jo dostkrat videl, ker se na Jeprco prklju?ujem ?ez Ladjo....

Vsak dan se peljem proti Kranju... vecinoma grem cez Medvode, ker moram zeno odlozit pri Colorju... ce grem pa sam, grem pa tudi cez Ladjo in potem na jeprci na glavno cesto... ampak zadnje cajte redko, ker je full guzva in je zjutraj tezko priti na cesto... zato grem vcasih tudi kar mimo sportne dvorane in pridem na rondo in potem picim proti Kranju...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam okoli trgovine se pa zelo malokrat mimo peljem... mogoce enkrat na pol leta :) ...

 

Ena od Jaklicevih punc? :jupiii:

 

Mojca......:)

 

Irena je pa po moje namensko samska se?

 

Joj kok sva offtopic....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojca......:)

 

Irena je pa po moje namensko samska se?

 

Joj kok sva offtopic....

 

Z Ireno je pred mnogimi leti smirglal brat... Mojca je pa "tamala"... jih redko vidim... sploh ker grem zelo redko tam mimo pe?... smo bolj komot sorte in se tam mimo peljemo :jupiii:

 

Res sva mal offtopic zabluzila :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.