Skoči na vsebino

Xcarlink upgrade


jures

Priporočeno sporočilo

Takole, za vse, ki nam je dovolj USB podalj?kov in odpiranja predala....

 

Potrebujemo:

 

1. USB slot adapter - cena 6?

Objavljena slika

2. USB kabel primerno dolg, na eni strani s standardnim USB priklju?kom, ki pa?e v USB port Xcarlinka, medtem ko je drugi del pogre?ljiv

Objavljena slika

3. Odlo?itev kam ga bomo vgradili je stvar posameznika, pazimo le da po vgradnji na del ohi?ja ne 'nasede' na kak drug del, oziroma ga zakrivi

Moja odlo?itev, plasti?ni panel okoli ro?ke menjalnika, ker je tudi v skladni barvi

Objavljena slika

4. Razdrimo USB port adapter in snamemo pine iz plasti?nega konektorja

Objavljena slika

5. Spajknemo oba odrezana konca, pomo?nik za?eljen

Objavljena slika

6. Primerno izoliramo in kabel je kon?an

Objavljena slika

7. Z ostankom slot adapterja zari?emo ?ablono za odprtino

Objavljena slika

8. V narejeno luknjo montiramo vgradno ti?nico sneto z adapterja

Objavljena slika

9. Et voila

Objavljena slika

10. Dokon?amo finese

Objavljena slika

11. Buta Buta

 

Aplavz prosim, in veselo na delo.

 

P.S. Ne me ku...ce spraskate armaturko, po?asi in po pameti!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super si tole naredu :bravo: skoraj zgleda kot original. Mogo?e bi se sam odlo?il za lepljenje s kak?nim industrijskim lepilom namesto vijakov ampak tud takole zgleda super.

 

Mogo?e edino ?e kot dodaten namig, ?e bo kdo to ponovil. Pri podalj?anih kablih se zna zgoditi, da pride zaradi enosmerne napetosti, do izgub na kablu in kak?en klju?ek potem ne bo deloval. Da ne bi kdo prehitro obupal, ampak je treba probat z ve? razli?nimi klju?ki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super si tole naredu :bravo: skoraj zgleda kot original. Mogo?e bi se sam odlo?il za lepljenje s kak?nim industrijskim lepilom namesto vijakov ampak tud takole zgleda super.

 

Mogo?e edino ?e kot dodaten namig, ?e bo kdo to ponovil. Pri podalj?anih kablih se zna zgoditi, da pride zaradi enosmerne napetosti, do izgub na kablu in kak?en klju?ek potem ne bo deloval. Da ne bi kdo prehitro obupal, ampak je treba probat z ve? razli?nimi klju?ki.

 

Sem razmisljal o limu, samo nisem preprican ce bi vzdrzal stalna natikanja....

 

Je pa tako, v vsakem primeru ostane izum v avtu, ni poti nazaj.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda je pot nazaj... sam drugo blendo kupi? pa je spet original ;)

 

Pa ta blenda potem pride drazje kot nov Xcarlink :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

Pohvalno-tudi sam sem imel v mislih monta?o usb kar na ?elno stran!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko tebi, ker ima? takega pomo?nika :bravo:

 

Cool, a pa ve? da je stalno treba gledat da vro?ga ne prime, sicer se opro??am da tole ni v DIY....pozabu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem sam imel 8 let takega klovna doma ! ?e ne pomaga pa uni?uje.

 

Na? je 8,5...hrbtenica ga daje, drugace pa se vedno trapast

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Moja predelava je bila se v 5ki, sedaj mam tud jest Xedosa - 6, pa sem gruntal o tem radiu ker ima 2 DIN tako lepo pripravljeno....sam sem vzel pol malega Pioneerja ki ima usb na prednji strani, pa se policko za telefon mam...:), uni z navigacijo so pa svinjsko dragi

 

kako se obnese tsale velka zival?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.