Skoči na vsebino

Kateri model mazde je?


Priporočeno sporočilo

OPOZORILO.

mazda 6 2004

 

Nikoli ne dajajte teko?ih di?avic, ki so v majhnih fla?kah z raznimi ventilator?ki na odprtino za zra?nik, ker ?e vam ste?e ven di?ava vam stopi barvo sredinske konzole. Torej pod srebrno barvo je bela plastika.

Govorim iz lastnih izku?en, kako mi je to ratalo ne me vpra?at.

Zato bom kupil novo sredinsko konzolo, ki se jo da dobit na netu samo pi?e da je za model GG/GY.

Torej kej pogledam kateri model je.

 

PS. v prometni ne,

v servisni knjigi ne,

v navodilih ne...

Torej kje pa!

 

?e pa ima kak?en od vas kak?no vi?ka oz. ?e ve kje se jo da dobit se priporo?am.

 

Lep pozdrav Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OPOZORILO.

mazda 6 2004

 

Nikoli ne dajajte teko?ih di?avic, ki so v majhnih fla?kah z raznimi ventilator?ki na odprtino za zra?nik, ker ?e vam ste?e ven di?ava vam stopi barvo sredinske konzole. Torej pod srebrno barvo je bela plastika.

Govorim iz lastnih izku?en, kako mi je to ratalo ne me vpra?at.

Zato bom kupil novo sredinsko konzolo, ki se jo da dobit na netu samo pi?e da je za model GG/GY.

Torej kej pogledam kateri model je.

 

PS. v prometni ne,

v servisni knjigi ne,

v navodilih ne...

Torej kje pa!

 

?e pa ima kak?en od vas kak?no vi?ka oz. ?e ve kje se jo da dobit se priporo?am.

 

Lep pozdrav Uro?

 

Zdravo!

 

Pi?e ti v prometni , servisni in v navodilih :) .

No nima veze.

GY- Izvedba karavan

GG-Limuzina

Pa?e konzola od GG IN GY tako da je vseeno katero kupi?

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OPOZORILO.

mazda 6 2004

 

Nikoli ne dajajte teko?ih di?avic, ki so v majhnih fla?kah z raznimi ventilator?ki na odprtino za zra?nik, ker ?e vam ste?e ven di?ava vam stopi barvo sredinske konzole. Torej pod srebrno barvo je bela plastika.

Govorim iz lastnih izku?en, kako mi je to ratalo ne me vpra?at.

Zato bom kupil novo sredinsko konzolo, ki se jo da dobit na netu samo pi?e da je za model GG/GY.

Torej kej pogledam kateri model je.

 

PS. v prometni ne,

v servisni knjigi ne,

v navodilih ne...

Torej kje pa!

 

?e pa ima kak?en od vas kak?no vi?ka oz. ?e ve kje se jo da dobit se priporo?am.

 

Lep pozdrav Uro?

 

Meni pa je "smre?ica" malo barve snela na ro?aju za odpirat vrata.Se pozna,kot da je zrabljeno.

Se pravi,da je treba z temi stvarmi pazljivo ravnati. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk je pol tole za na?e zdravje ?ele "dobro", ?e je vrag tako mo?an, da stopi barvo. :ne vem:

 

leta in leta vdihovanja..... hmmm, si kr ne upam ugibat :(

 

 

Se strinjam Boss in tukaj ne gre samo za avto osve?ilce. Pomislimo ?e na vse vsakodnevne di?ave, parfume, odi?avljene klime, osve?ilce prostorov, pralne pra?ke, meh?alce, itd., itd....

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.