Skoči na vsebino

"Premium" avtomobilske znamke


Carr

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

V zadnjem ?asu v na?i "strokovni literaturi" pogosto opazim pojem "premijska avtomobilska znamka". Kaj je to? Kdo je to? Zakaj je to? BMW, Mercedes, Audi...? Mogo?e to pomeni, da so premije (leasing, kreditne, zavarovalne...) pri teh avtih ve?je :P:D:hohoho:

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, ?e je Bemeve (Brezvezna Maksimalna W-oslarija) premijska znamka, kaj je pol Jaguar, Aston, al pa Bentley, verjetno so to potem korete za po krtinah! :ne vem: :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

V zadnjem ?asu v na?i "strokovni literaturi" pogosto opazim pojem "premijska avtomobilska znamka". Kaj je to? Kdo je to? Zakaj je to? BMW, Mercedes, Audi...? Mogo?e to pomeni, da so premije (leasing, kreditne, zavarovalne...) pri teh avtih ve?je :P:D:hohoho:

 

LP A

 

A mislis da sami vedo, prestiz je samo ordoje za pridobivanje denarja od neumnih bogata?ev??

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Mazdi 2 pa ni lansk let noben ?estitu! <_<:P

 

Niso mogli, ker jim manjka Congratulation from......?e dolg niso dobili ni? da bi vstavili....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ma v?eraj sem sam sebe zalotil pri razmi?ljajnju, saj vem da se ?udno sli?i, pa vseeno. sramezljiv

 

Nimam namena kaj pogrevat samo tako pa? je, kao premium znamke so predvsem nem?ka vozila, samo dajmo se vpra?at, so res toliko bolj?a kot so dra?ja od znamk iz drugje po svet(ne mislim japoncev ampak na splo?no), jaz osebno mislim da niso vredne ni? ve?, samo ker si lahko to na podlagi vcepljanja tega v glave ljudi, da ?vaba je pa Uber alles, tud ?e je 2X dra?ji od enga korejca, pa nima popolnoma ni? ve? samo ime.

 

Druga stvar, nih?e med nami(nisem 100%), ni pre?ivel 2. svetovne vojne, pa se ?lovek spet zamisli, kolk slovencev in ostalih ljudi so umorili, zdej jim pa ?e denar dajemo, ker se kupuje njihove avte. Vem da sem mogo?e preve? posplo?il pa vseeno, se je kdo kdaj vpra?al kaj takega ?

Vem tudi da je to bilo dolgo nazaj, samo vseeno pa je to 1X to bilo in jaz kot ?lovek ni NE odpu??a tako z lahkoto, jim pa? tega ne morem in ne bom pozabu.

 

 

Sem ?uden ? ?zmeden??zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma v?eraj sem sam sebe zalotil pri razmi?ljajnju, saj vem da se ?udno sli?i, pa vseeno. sramezljiv

 

Nimam namena kaj pogrevat samo tako pa? je, kao premium znamke so predvsem nem?ka vozila, samo dajmo se vpra?at, so res toliko bolj?a kot so dra?ja od znamk iz drugje po svet(ne mislim japoncev ampak na splo?no), jaz osebno mislim da niso vredne ni? ve?, samo ker si lahko to na podlagi vcepljanja tega v glave ljudi, da ?vaba je pa Uber alles, tud ?e je 2X dra?ji od enga korejca, pa nima popolnoma ni? ve? samo ime.

 

Druga stvar, nih?e med nami(nisem 100%), ni pre?ivel 2. svetovne vojne, pa se ?lovek spet zamisli, kolk slovencev in ostalih ljudi so umorili, zdej jim pa ?e denar dajemo, ker se kupuje njihove avte. Vem da sem mogo?e preve? posplo?il pa vseeno, se je kdo kdaj vpra?al kaj takega ?

Vem tudi da je to bilo dolgo nazaj, samo vseeno pa je to 1X to bilo in jaz kot ?lovek ni NE odpu??a tako z lahkoto, jim pa? tega ne morem in ne bom pozabu.

Sem ?uden ? ?zmeden??zmeden?

 

Ne sam fojbe ma?...:)

pa ?ist prav...jaz sem dolgo vozil Seata, isto sranje samo da sem dajal za avto po 3000? manj in na servisih po 100? manj ker sem pla?eval S na maski in ne VW

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma v?eraj sem sam sebe zalotil pri razmi?ljajnju, saj vem da se ?udno sli?i, pa vseeno. sramezljiv

 

Nimam namena kaj pogrevat samo tako pa? je, kao premium znamke so predvsem nem?ka vozila, samo dajmo se vpra?at, so res toliko bolj?a kot so dra?ja od znamk iz drugje po svet(ne mislim japoncev ampak na splo?no), jaz osebno mislim da niso vredne ni? ve?, samo ker si lahko to na podlagi vcepljanja tega v glave ljudi, da ?vaba je pa Uber alles, tud ?e je 2X dra?ji od enga korejca, pa nima popolnoma ni? ve? samo ime.

 

Druga stvar, nih?e med nami(nisem 100%), ni pre?ivel 2. svetovne vojne, pa se ?lovek spet zamisli, kolk slovencev in ostalih ljudi so umorili, zdej jim pa ?e denar dajemo, ker se kupuje njihove avte. Vem da sem mogo?e preve? posplo?il pa vseeno, se je kdo kdaj vpra?al kaj takega ?

Vem tudi da je to bilo dolgo nazaj, samo vseeno pa je to 1X to bilo in jaz kot ?lovek ni NE odpu??a tako z lahkoto, jim pa? tega ne morem in ne bom pozabu.

Sem ?uden ? ?zmeden??zmeden?

 

S prvim delom tvojga razmi?ljanja se povsem strinjam. Vse je v glavah. Danes ni problem naredit dobrega avta za 50.000 EUR, problem pa ga je naredit za 25.000 EUR. Avto je pa? (sploh pri nas) ?e vedno tudi statusni simbol in nekateri ogromno dajo na to. Tudi veliko sestavnih delov je ?e "univerzalnih", tako da nem?ki avto ni ve? le nem?ki avto.

Dobro, tisto glede zgodovine te pa sicer razumem, ampak je pa? enkrat treba iti ?ez to. Dana?nja Nem?ija in njeni ljudje ve?inoma nimajo ve? ni? s tisto izpred ve? kot 60 let. Pa ?e tako je. Kriza njihove avtomobilske industrije neposredno vpliva na delovna mesta pri nas. V teh ?asih to zelo dobro vidimo. Jebiga, globalizacija pa?... :blink: :ne vem:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pretirava?, ker dana?nji Nemci v veliki ve?ini nimajo ni? s tistimi iz 2. svetovne vojne. Jaz jim vseeno ?tejem v plus, da so se edini v Evropi pokesali za svoje grehe in priznali krivdo za tisto kar so po?eli pred e? kot 60 leti. Italijani, Avstrijci, NDH in raznorazni drugi sodelavci nacizma in fa?izma tega niso nikoli storili in nikoli niso raz?istili s svojo preteklostjo tako, da zdaj stresati srd na dana?nje Nemce ni po?teno saj ve?ina teh z grehi svojih star?ev in dedov res nima ni?.

 

To je nekako tako, kot ?e bi recimo tvoj o?e naredil kak?no veliko svinjarijo ti bi pa zaradi tega kasneje nosil njegove grehe v dru?bi.

 

Zakaj pa se danes nekateri avtomobili lahko prodajajo po takih cenah pa pri tem niso toliko bolj?i od drugih "nepremium" znamk smo pa ve?ino krivi potro?niki oz. kupci sami. Dokler smo pripravljeni dajati denar za to bodo premium znamke uspe?no obstajal, ko pa se bo 1x hoh?taplerski odnos spremenil in bodo ljudje ugotovili, da za ta denar lahko dobi? skoraj dva Hyundaia ali pa dve Kiji bodo tudi premium znamke morale postati nepremium, da bodo lahko pre?ivele. Se pa trenutno ?e dogaja in ena taka premium znamak je ?e na tem da izgine... govorim o SAAB-u, ?e kdo ?e ni sli?al.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nemci so zakon (kot ljudstvo mislim) in so lahko drugim po svetu samo vzor...

 

Kolikor imam jaz opravka z njimi so zame eni navadni ?alabajski, mogo?e nimam sre?e in naba?em same take.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nemci so zakon (kot ljudstvo mislim) in so lahko drugim po svetu samo vzor...

 

Pro?la su ova vremena... :P

Aja, kateri pa so pravi Nemci? Turki, pol Balkana... :danzoman:

Jaz presojam vsakega ?loveka posebej, pa ni va?no, kaj je. Tiste pravljice o "narodnih" zna?ilnostih so zgodovina :ne vem: Tako pri ljudeh kot pri avtomobilih :blink: .

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem ze nekje omenil sem ?etrt italijana (dedk je bil ?istokrvni...)

 

In sam to vam re?em, ostante pri Nemcih....perce Italiani sono il disastro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kot narod in kot ....raje ne napisem da fotr ne vid ker vozi od 19 leta Fiate....pa ga ?e ni izu?il pri 60-ih...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem ze nekje omenil sem ?etrt italijana (dedk je bil ?istokrvni...)

 

In sam to vam re?em, ostante pri Nemcih....perce Italiani sono il disastro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kot narod in kot ....raje ne napisem da fotr ne vid ker vozi od 19 leta Fiate....pa ga ?e ni izu?il pri 60-ih...

 

Sej ni tako hudo,no.Imajo tudi Ferrarija. ;)

 

Bdw-ne pi?e se perce ampak perche .?e smo ?e na pol italijani. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko smo ?e pri narodih in ka?ni so oz. naj bi bili, naj ?e jst pristavim svoj piskr?ek.

Poklicno se vsakodnevno sre?ujem z ljudmi iz celotne evrope, in lahko vam povem da rek "?to ju?nije to tu?nije" dr?i kot pribit tudi pri ljudeh, s tem da je tukaj par izjem in to so Italijani in Francozi. Ta dva naroda brez konkurence preka?ata vse kar leze in gre v nesramnosti, nerazgledanosti, prepotenci, neorganiziranosti, izgubljenosti in ?e bi lahko na?teval. Skratka ?e mene kdorkoli vpra?a take "gamadi" kot so Italijani in Francozi ni na tem delu sveta.

Od "ju?nih" narodov, pa so svetla izjema bosanci, topli, ustre?ljivi in prijazni ljudje da jih mora? iskati.

 

To so samo moje izku?nje....lahko da se motim! :ne vem: ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni tako hudo,no.Imajo tudi Ferrarija. ;)

 

Bdw-ne pi?e se perce ampak perche .?e smo ?e na pol italijani. :P

 

Samo ?etrt, s pisavo se nisem nikoli ubadal..:) Drugace pa so sorodniki v Lago di Como - 5km od ?vicarske meje, tam je prle?ka italijan??ina, milan?ani, ki so 50km stran so ?ist bosi tam prot doma?inom...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?etrt, s pisavo se nisem nikoli ubadal..:) Drugace pa so sorodniki v Lago di Como - 5km od ?vicarske meje, tam je prle?ka italijan??ina, milan?ani, ki so 50km stran so ?ist bosi tam prot doma?inom...:)

 

Vem.Tol?ejo nare?je,da se kar kadi.Blizu je tudi Gardaland. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem.Tol?ejo nare?je,da se kar kadi.Blizu je tudi Gardaland. :D

 

No ja....niti ne tok, v bistvu kok je 200km za koga...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.