Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

Moja mati so mi zatrdili da jih nikoli ne bo k meni domov na ve?erjo, ka?e v malo ve? kot letu odkar jo imam ni niti vidla le ob?asno upra?a ?e je ?e ?iv :D ?e bo? mel kdaj ?eljo po tem da bi se ukvarjou z njim povj pa vaju predstavim (vabilo ni omejeno na deeyana)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Moja mati so mi zatrdili da jih nikoli ne bo k meni domov na ve?erjo, ka?e v malo ve? kot letu odkar jo imam ni niti vidla le ob?asno upra?a ?e je ?e ?iv :D ?e bo? mel kdaj ?eljo po tem da bi se ukvarjou z njim povj pa vaju predstavim (vabilo ni omejeno na deeyana)

 

zakon, ?e ko sm ?e hodu v O? sm mel stik s takim Go?em v ?ivalskim vrtu, se mi je ?e takrat full dopadu. Naslednji? ga prpel s seboj na meet :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakon, ?e ko sm ?e hodu v O? sm mel stik s takim Go?em v ?ivalskim vrtu, se mi je ?e takrat full dopadu. Naslednji? ga prpel s seboj na meet :P

 

amm no go je hladnokrvna ?ival in na mrazu se nep lih dobr po?itu tko da to odpade, kot re?eno se ga pa lahko pride pogledat v njegovo ''naravno'' okolje(lasten terarij)

:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe latni terarij.........halo v gajbi bi ga te?ko mel :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve zakaj se re?e, da je ka?a pi?la nekoga, ?e pa v bistvu ugrizne? :ne vem:

 

Napa?na predstava o ?ivali predvsem pa nepoznanje in pa verjetje na govorice------''ve? da je mojga soseda ka?a pi?la'' itd :) enako govorijo za pajke!

Pa? veliko ljudi ni imelo ka?e ali pajka v rokah ker je to itak golazen

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napa?na predstava o ?ivali predvsem pa nepoznanje in pa verjetje na govorice------''ve? da je mojga soseda ka?a pi?la'' itd :) enako govorijo za pajke!

Pa? veliko ljudi ni imelo ka?e ali pajka v rokah ker je to itak golazen

 

?e posebej udava....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Ugotavljam, da sploh nimam teme za mojo miata-ma?ko, pa bom kar tukaj objavila ;)

 

pseta Neli & Maj aka Bonnie & Clyde :D

 

:D dobre fotke

 

mam pa pra?anje a ima dalmatinec ?e kak?no piko ve? ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Dons sm se ful navdu?la nad ameri?ko progasto veverco in resno razmi?lam da bi jo kupla. A jo ma kdo doma al pa pozna koga k jo ma? Predvsem me zanima ?e ma kdo izku?njo kako je v isti hi?i z drugimi ?ivalmi?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugotavljam, da sploh nimam teme za mojo miata-ma?ko, pa bom kar tukaj objavila ;)

 

pseta Neli & Maj aka Bonnie & Clyde :D

 

legende :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

A je mogo?e kdo kandidat, da bi posvojil ma?ka? Al pa pozna koga primernga? Muc je potepuh oz. se je ustalil pr nas v slu?bi, kjer ga s sodelovcem hranva, zdj so se pa odlo?il da ga bojo "odstranl" ker baje dela ?kodo ko se hod gret na ene cevi in je strgu izolacijo. Nimam pojma na ka?en na?in se ga ho?jo znebit, ampak nimam prou dobrga ob?utka.

Sej bi ga uzela js, ker je res lep ma?kon, ?rno-bele barve, star ka?no leto (po moji oceni), se ne spoznam na ma?ke ampak bi rekla da je zdrav, ampak sej veste ka?na je moja doma?a situacija in kaj bi blo z muckom pr men.

 

Trenutno mu je ime Gorazd, ampak se ga da spremenit :) Pusti se ujet brez problema in je prou prjazn. Upam pa da se bom spomnla jutr da ga slikam in nalimam ?e slikco.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mogo?e kdo kandidat, da bi posvojil ma?ka? Al pa pozna koga primernga? Muc je potepuh oz. se je ustalil pr nas v slu?bi, kjer ga s sodelovcem hranva, zdj so se pa odlo?il da ga bojo "odstranl" ker baje dela ?kodo ko se hod gret na ene cevi in je strgu izolacijo. Nimam pojma na ka?en na?in se ga ho?jo znebit, ampak nimam prou dobrga ob?utka.

Sej bi ga uzela js, ker je res lep ma?kon, ?rno-bele barve, star ka?no leto (po moji oceni), se ne spoznam na ma?ke ampak bi rekla da je zdrav, ampak sej veste ka?na je moja doma?a situacija in kaj bi blo z muckom pr men.

 

Trenutno mu je ime Gorazd, ampak se ga da spremenit :) Pusti se ujet brez problema in je prou prjazn. Upam pa da se bom spomnla jutr da ga slikam in nalimam ?e slikco.

 

I take your Gorazd, and I raise you one kitten Mushi, yellow fat Garfield and a preagnant tiger cat Jola

 

o?itno je sezona spu??anja ma?k v neznano...

jih pa ne futramo, ker potem je konec - samo sedijo zunaj in bulijo not, ta mali po moje v ?olnu ?ivi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mogo?e kdo kandidat, da bi posvojil ma?ka? Al pa pozna koga primernga? Muc je potepuh oz. se je ustalil pr nas v slu?bi, kjer ga s sodelovcem hranva, zdj so se pa odlo?il da ga bojo "odstranl" ker baje dela ?kodo ko se hod gret na ene cevi in je strgu izolacijo. Nimam pojma na ka?en na?in se ga ho?jo znebit, ampak nimam prou dobrga ob?utka.

Sej bi ga uzela js, ker je res lep ma?kon, ?rno-bele barve, star ka?no leto (po moji oceni), se ne spoznam na ma?ke ampak bi rekla da je zdrav, ampak sej veste ka?na je moja doma?a situacija in kaj bi blo z muckom pr men.

 

Trenutno mu je ime Gorazd, ampak se ga da spremenit :) Pusti se ujet brez problema in je prou prjazn. Upam pa da se bom spomnla jutr da ga slikam in nalimam ?e slikco.

 

mamo kmetijo duma, se da zment
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo da ?e na?ga scrklanca vidte :D

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se pa nahaja muc?

 

Druga?e je treba take najden?ke prijavit na zaveti??e oz. ob?ino da se uredi kastracija/sterilizacija, da se ne razmno?ujejo ?e dodatno, saj jih je ponavadi tudi na kmetijah preve? oz. ratajo "potro?ni material" in pogosto ne do?ivijo niti 2. leto :(

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.